Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Presne. Burton Gotham vychytal fakt dokonale a jak si psal, je to tam sama spina a smrt.
    Proste nejlepsi Batman a tecka:). On ma svoje filmy fakt zmaknuty... Jako treba Ospala Dira, Beetle Juice, Strihorukej Edward.. i ta jeho Alenka je hodne zhulakana:D
  • To mně se líbilo i to jeho létající udělátko, i si toho moc nezahrálo *1*
  • Tak tak. Rozhodně bych nolanovu verzi nenazýval "temnější", oproti Gothamu od Burtona je to sluníčkový svět. A do toho samozřejmě nepřekonatelný Jack Nicholson jako Joker. Nic proti nebožtíku Ledgerovi, ale pro mě je nejhlepší Joker taky jen jeden ...
  • A hlavne Keatonovo Batmobile je best :D sice ve skutecnosti prej jezdi strasne na houby, ale designove je to naprostej skvost
  • Proč vymejšlet nějaký píčovinky s kostýmem ? A celkově docela nepodstatná novinka .. těšil jsem se, že se dozvím nějaké důležitější info.
    Obě předchozí hry byla opravdu super .. především Arkham city, ale trochu se bojím, že to bude jen takovej datáč. Pochybuju, že to bude změna jako arkham asylum > Arkham city.
  • souhlas, první a druhej Batman jsou nejlepší díly...

    Nolanovy filmy byly super, ne že ne, ale prostě ten Gotham tam vypadal tak nějak jako New York nebo jiný obyčejný město, kdežto ten Burtonův bylo fakt místo, kde se všechno se*e, lidi umírají po tisících a nikdo se nad tím nepozastaví - prostě takový zoufalý město, kde se Batman sice snaží dělat dobro, ale je vidět, že naprosto nemá šanci to dát do pořádku...
  • God-of-War
    To sme dva:D. Ja sem na tom filmu vyrustal, takze pro me bude jedinej badass Batman prave Michael.
  • prvni batman kteryho jsem videl a kdyz se rekne batman, predstavim si michaela keatona. doufam v jeho kostym ve hre a pokud ji rozbehnu uz na tomhle NB, tak jde hra do sbirky, mohli by k tomu dat tricko (do hernich tricek jsem blazen :D )
  • God-of-War
    Jj, ten se mi taky libil nejvic. Hlavne Michael Keaton, jako Batman.
  • jé jé jé oblečky, já budu tak krásnej!

    tohle fakt nepochopím - možná ještě tak třeba u Lary, ale u Batmana? to jsou kraviny...
  • Já teda komiksy nesnášim všechny, ale musim za sebe přiznat, že Nolan mě dostal. Pořád je to pohádka, ale pěkně se na ní dívá a očlověk si u ní odpočine + perfektně udělaný postavy.
  • Kdysy vznikla na HL-2 modifikace, kdy parta hráčů se snažila ulovit jednoho hráče, který byl "neviditelný mutant". Takovej MP s batmanem by se mi taky líbil.
  • Pro mě je ten nejlepší Batman z filmu od Burtona. Kostým "uvěřitelný", nijak přehnaně sci-fi, ale pořád vypadající badass.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit