Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cernoch ve tme, nejlepsi pruzkumnik? *1*

    ja teda videl jen film, ale tuhle rasovou vlozku jsem tam nezaznamenal *5*
    • černoch ve tmě. To je snad horor. To nechceš potkat ani vidět *15*

      To bude zase výjev. Hrdina černoch bojuje po boku bělochů kteří mu nevěří a buzerují jak se dá. Nakonec vše vyhraje, zachrání bíle kámoše a dostane se na dolarovku v USA *15* (to se vlastně již stalo když vyhodili asi nevýznamného prezidenta a porušili tradici).

      A bude pohádky konec.

      Tohle by se více hodilo jako DLC. Normálně by jsi hrál za hlavní sílu a v DLC za tuhle menší jednotku. Významem do spadá do DLC a ne to cpát na obálku jako hlavní důvod proč to koupit.
  • Po vsech tech nesmyslech s ultrahyper nano technologickych valek ala CoD ci dron fight ala BF4. Naprosto kvitujji napad udelat battlefield ala WW1. Po necem podobnem jsem touzil uz od dob bf 1942.
  • Tyhle PR kecy jsou mi samozřejmě ukradené. Je jasné, že aby udělali jakýkoli konflikt herně zajímavý, musí ohnout dost věcí. To mi tolik nevadí. Záleží ale hodně na schopnosti a chuti autorů vytvořit aspoň nějakou atmosféru.

    Místo PR hovadin si všímám detailů. Např. taková hudba k traileru mi řekla, že hra bude v podstatě to samé jako předchozí díly. Možná je to detail, ale z tohoto to klidně odvozuju.

    Pro mě osobně byl vrcholem série Battlefield 2, který splňoval vše, co jsem od takové hry očekával:
    výborné ozvučení a hudba (na svou dobu, moderní díly mají lepší zvuky ale někdy až přehnané a otravné), svou atmosféru dodávalo i namluvení vojáků, kdy číňan mluvil čínsky, rus rusky atd., velké mapy, podpora modifikací, přehledné non ala facebook statistiky, přehledná mapa a jasný herní koncept - žádné přidávání nebattlefieldovských herních módu a hlavně žádný stupidní single player, který ani u jednoho moderního dílu battlefieldu nebyl ani dobrý.

    Moderní díly battlefieldů šly až příliš na ruku CoDkařům. Potvrdilo se mi to mnohokrát, kdy jsem hrával s lidma, co předchozí battlefield hry ani neznaly a přicházeli z koncepčně jiného (podle mě ne horšího) Call of Duty.

    Já bych si tedy hlavně přál očištění battlefieldu od toho, co tam podle mě nepatří. Lehké ohýbání reality neřeším. Kdyby ano, je první světová válka nejhorší herní téma.
    • přesně můj názor!
    • TheGGG
      já singleplayer hrál ve všech nových dílech a bavil se dost... víc než u takového half life určitě... kvalitní story jako v BF3 a 4 si klidně zahraji znova...
    • Bohuzel autori prakticky vseho jsou retardovany stejne, jako vetsina hracu. Proto zmrvej na co sahnou. A dokud to nekdo bude kupovat, tak to tak bude fungovat porad dokola. Tohle nebude nic jinyho nez reskin.
  • Ten černoch na obálce hry a jako soška ve sběratelce je vtip, ne?
    • https://store-media.nytimes.com/store/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/n/s/nsap1226_extr.jpg
      • Tím chtěl básník říci co?
        • ze je v poradku dat do Kingdome Come cernocha *1*
          • No s tím já právě nesouhlasím. V Kingdome Come podle všeho nemají co dělat. Je ale naopak v pořádku ho dát do hry z první světové války.

            Věci nejsou černobílé (bez narážky).
        • Že není důvod, aby černoch na obálce nebyl. A to jsem velký odpůrce politické korektnosti a naivního multikulturalismu.

          Prostě bude ve hře, mimo jiné, příbeh černošského vojáka za první světové války. Mohl by to být zajímavý námět, hrát za člena rasově segregované jednotky posílané na sebevražedné mise atd (spekulace, neznám zápletku).
          • Tak jasne, uz mame cernocha jediho ... tak potrebujem cernocha v 1sv ... ted uz jen aby toho cernocha pridal Vavra ... treba by moh pridat cernyho Husa (a ja doufam, ze v tom pripade moje postava osobne podpali hranici).

            Za 1. valky byla realita takova, ze cernoch moh delat tak mozna pucfleka (s velmi lehkou nadsazkou).
            • ...
    • Asi doufaji ze to odradi dementy ale mam obavu ze to nepomuze :(
  • Asharak
    https://www.youtube.com/watch?v=RcI7my_dwSw *5*
  • Každopádně já budu kritický. To, že dosud nevyšla pořádná hra z 1. světové války má svůj důvod. Ta válka byla specifická a vůbec se ji nedá srovnávat se současnými konflikty, dokonce ani s 2. světovou válkou. Takže buď dostaneme autentickou hru, kde bude hráč půl dne kempit v příkopě, kde bude rychlejší někam dojít pěšky, než tam dojet s tankem a kde letadla budou používána převážně pro průzkum, než k boji, nebo dostaneme "zábavnou" hru, kde bude hráč běhat jak Rambo mezi příkopy a nezničitelné tanky budou frčet jak blesk. Každopádně pochybuju, že se dá udělat autentická a zároveň zábavná hra z 1. světové války.
    • A čo taký Verdun, ha?
    • ona ani ta 2. sv válka nebyla zase tak akční z pohledu řadového vojáka. Docela pěkně to vykresluje např. film Tobruk. Taky jen většinu času čekáte a nic se neděje. A pokud ano, je to chaos. Navíc boj probíhá většinou na stovky metrů, takže ani nevíte po čem střílíte, k vám to lítá taky, takže se jen krčíte a doufáte, že vás nic netrefí a sypete to směrem odkud to lítá na vás.
    • Verdun
    • TheGGG
      ano a EA chce hru, kterou si koupí 5 lidí... snad už podle traileru je jasné, že to bude klasická BF řežba i když za mě by měli přidat víc brutality, BF byl vždycky takovej mírnej a já chci vidět střeva a končetiny lítající všemy směry.
    • v prikope kempi leda ozralove. vojaci kempi v zakope.
    • oktavius66
      Všechno jde, když se chce. Existuje i zlatá střední cesta. Pokud neočekáváš od Battlefieldu Battlefield, tak je něco špatně. Také jasně řekli, že je to alternativní 1. světová válka. Mají zcela volnou ruku a můžou si to udělat podle svého.
      • Jasně řekli, že to žádná alternativní první světová nebude. Nechápu podle čeho si to každej myslí. V traileru bic alternativního nebylo.
  • Když chtějí být autentičtí, tak proč zase cpou do traileru ty dubstep výblitky? To hned navnadí na atmosféru 1. světové války...
    • hudba mi k traileru sedla. mela navodit pocit ze i dnesni soucasny clovek/hrac muze vnimat peklo prvni svetove valky intenzivne. ovsem pokud to bude hrat z tlampacu v zakopech tak to bude pusobit ponekud nemistne *1*
  • ja si to proste neodpustim *1* kdyby se udelala hra treba z prostredi americkeho otroctvi a na obalce by byl beloch v retezech (urcite se tam nejakej bilej otrok nasel v dejinach) na bavlneny plantazi... to by slo nejspis i k soudu *1*
    • TheGGG
      tak to by anarcháči a neo-liberálové to vývojářské studio asi zapálili...
  • No tak zatím podle traileru o hraní COD nebudu ani uvažovat.
  • Chci Battlefield 40 000!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit