Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdenda: Jedno je taktická stŕílečka, druhé je pro 64 hráčů, ale já míchám jabka s hruškama, tak to jo, tušíš aspoň trochu o čem mluvíš? Moc to tak zatim totiž nevypadá *1*

    Není důvod, proč by hra pro 64 hráčů nemohla být taktická, když by tak byla od začátku koncipována tak, aby hráči museli k dosažení cíle spolupracovat, ale ne jako Battlefail, kde půlka hráčů pobíhá naprosi zmateně po mapě a druhá někde kempí se snajperkou. To je fakt hra dělaná pro debily tohleto, což by možná vysvětlovalo, proč tě tak moc baví

    PS dle toho co píšeš o CS a Quake je zřejmé, že jsi tyto hry nikdy nehrál, doporučuji zkusit, ať vidíš jak vypadá pořádný multiplayer *3*
    • V Quakovi je team deathmatch dost random i při 4v4, takže v 64 lidech to snad ani není možný.
    • Narozdil od tebe hraju 3d akce dele nez ty si na svete.
      Co nechapes na tom ze 5v5 strilecka je se hraje jinak nez 32v32.Proste nemuzes na publicu skoordinovat 32lidi aby to melo uroven to proste nejde.Leda ze mas 30 kamosu kteri to budou hrat s tebou.
      Mimo to CSko na publicu je uplne stejna demence kdyz to hraje 20+ lidi.
      Mimochodem kdyz uz poukazujes na debilitu publicu BFka tak zkus WoW a ten jejich public, 25tkovych raidu. To je neco extra.
      A kdyz uz se snazis tak hezky co sem hral nebo nehral ver ze CS jsem hral kdyz byla beta 0.7
      • 0.7? Tak to si pěkný máslo já hrál od 0.5 *1*
        • Tezko v te dobe si nebyl jeste na svete trdlo :)
    • ...prece nemužeš lidem nalinkovat co maj, nebo nemaj delat, když sou blbi hrači je blba zabava, ale hrou to neni ! BF je jenom hrište, jak si budeš hrat je na tobje, mužeš akorat remcat, že je tam malo šouchaček a chtel bys ješte jedno piskovište *1*
      • ale jistě že jde, stačí to nastavit tak, aby hráči chtěli spolupracovat sami od sebe, tak aby to pro ně bylo výhodné při splnění úkolu mise, copak jsi v životě nehrál žádnou hru *7*
        • ZvacA
          Hráli jsme a proto můžeme věřit ve spontánnost, kdy hráči právěže spolupracují sami od sebe, zvláště ve hře, jakou je Battlefield. Naopak je děsivá ta představa, že hráč musí být hrou limitován a jeho postup nalinkován, jinak není schopen vlastního rozumu a akce na mapě. Opravdu mi nikdo nemusí říkat, abych spustil krycí palbu, podpořil jakkoliv útok na nepřátelský post nebo pomohl na nohy vedle padnuvšímu spolubojovníkovi z týmu, to vyplývá ze situace.
          • JE to proste tak, nekdy se mužeš treba pokrajet a voni si hrajou svoje nepodpori te, hraji si svoje a je to k breku, asi nechtej vyhrat...a pak prijdou jini hrači treba za hodinu a to je pak mazec nahravate si a von vidi, chape voco ti de a podpori te a vo tom je BF...bodiky jooo bodiky co by ja dal za bodiky *1*
        • Koukam ze ty se v Battlefieldu dost vyznas. Battlefield 1 odmenuje snad uplne vsechno co nejak souvisi s hranim v tymu... assisty, leceni, ozivovani, doplnovani munice, zachranu spolubojovniku pred zabitim, plneni rozkazu, opravovani, rizeni zabiti nepratel spolubojovnikem ve stejnem vozidle, plneni cilu mise (za ty je opravdu HODNE bodu) atd. Co by pro to mohli jeste podle tebe udelat?
          • ok, jsou tam odměny, jen na ně všichni hráči kašlou a zmateně tam pobíhaj jak magoŕi a kropí vše okolo ze samopalů, inu, první světová jak vyšitá, to si pak člověk říká, kde udělali soudruzi z Dice chybu, protože taktiky v té hře není ani co by se za nehet vešlo.. podle mě méli ještě přitvrdit, udělat to tak, že bez spolupráce a taktického postupu si neškrtneš, zmatené pobíhače kropiče naučit, že takto to hrát zkrátka nejde a nepiš že to je nemožné, jsou hry co toto dokázaly
            • To ze na ne vsichni hraci kaslou vubec neni pravda. Nevim kde jsi na to prisel ale z toho co tu pises mam takovej pocit ze hranim BF to nebylo... btw. jakym zpusobem bys neceho takoveho chtel docilit protoze jedina hra kterou jsem zazil ze by u ni neco takoveho opravdu fungovalo je Squad a i tam to zdaleka nebylo na 100%.
              • ZvacA

                Reakce na příspěvek:

                Podle mého, zvláště na veřejných severech, to je a bylo vždy o hráčích, hra samotná může být sebelepší a seberealističtější a sebesvazující. Je to však o nich, o tom, jak se s hrou seznamují, jak ji znají, jak se na ni jsou ochotni se adaptovat a přizpůsobit svůj herní styl celku a kolik takových se ve hře setká. Verdun, RO, Arma je taky plnej pobihajících a nespolupracujících maníků, přesto to těmto hrám nějak neubírá na kráse, protože momenty součinnosti a pěkného gameplaye tu pořád mohou najít své místo. To platí právě i pro Battlefield hry.
    • Hmmm zvlastni... moje zkusenost z BF:BC2, BF3, BF4 i BF1 je ze tym kterej spolupracuje a hraje objectivy tak vdyzcky zvitezi nad tymem kde pulka lidi jen zmatene pobiha po mape a druha kempi se sniperkou.
  • Morraw
    Zaplatit si Origin Access a získat v BF1 10h je ideální pro ty, kteří si chcou prolézt jen kampaň.
  • No zkoušel jsem na mém notebooku s i7, GTX 770M(ekvivalent stolní gtx 660) a 8gb ram a žádná hitparáda to nebyla, pod hratelné fps to padalo i na nejnižší detaily. No nic asI si počkám na PS4 pro. Nové PC se mi kupovat už holt nechce.
    • Tak ta 660 má co dělat s WoWkem, tak se nediv.
    • jestli by nové pc v tvém případě byl zas obyč notebook, tak skutečně radši počkej na tu ps :-)
      • ekvivalent stolní gtx 660 - lol jak to zahlásil jak kdyby x generací starý šrot byl něco mega.
  • Byly doby, kdy jsem opravdu rád četl diskuze pod recenzemi her, kde lidi, KTEŘÍ HRU HRÁLI, komentovali, co je v tom baví a co ne. Radili jeden druhému a celkově si to užívali. Dneska je to tady plný nějakejch snad zakomplexovanejch nebo rádoby sečtělejch mamánků, kteří se podívají na youtubová videa ( a ne jedno :D, ale rovnou celou hru) a pak tu rozdávají moudra, co je špatně a jak je všechno hnusný. Asi to je tou generací, který se nikdo ničím nezavděčí a sama umí ho**o. Je mi vás líto. Já si Battla užívám od Bad company 2 po netu a nic mě nebaví víc (vlastně kromě Battla a Dark souls her ani po netu nic jinýho nehraju). DICE to prostě umí.
    • Včera jsem hajloval před zrdcadlem.
    • Mluvíš mi z duše.
  • Lukass
    Tak jdu konecne nato, hra je v krabicove verzi ne 5 DVD. Kurna jak aj se tesim do vecera mam co delat :-D
  • Jako ja nevim vocode...nelibi se vam to, nekupujte to, nehrajte to. Dyť je tolik krasnejch novejch her s kterych si mužete vybrat... že neni ? Jooo no a proč asi...protože hra musi v prvnim rade vydelat a vy remcalove ste proste v menšine a nezaplatite to.
    To mate jako s ponorkovima simulatorama. Sil. Hunter 3 byl boži. SH 4 dobry, a na SH5 chteli hodne vydelat tak byl takovy pro všechny a ponorkari ted UBISOFTU nemužou prijit na jmeno, remcali a nadavali UBI se nas*al a dalši ponorkovy simulator už nebude. Bodka
  • Z bety a z videí si každý mohl udělat obrázek co je to za hru.
    Komu to vyhovuje ten si ji koupil, užívá si ji a jsou mu úplně putna negativní závistivý komentáře.
    Teda né že bych si ji zrovna já kdovíjak užíval, bo mě přijde že mám hitbox na hlavě tak 2x2 metry, ale baví mě to. A taky čumím že mě to jede na šrotu HD6750 na 45fps nejmíň. Teda procák mám i7, ten to bude trochu rovnat.
    • líbí se mi to účelově použitý slovo "závistivý" tak, aby negativní komentář vypadal jako "špatnej". tvůj pozitivní komentář se pak dá asi označit třeba jako "uvědomělý", čili "správný", že? *1*
  • Veď totot nieje vobec prvá vojna... som to hrál s mojom dědom a ten len krúcal hlavů, veď povedal že vtoto nieje prvá svetová ani zdaleka, že to je pre chrústy
  • Zdenda666
    Už vidím jak jdou do Dice experti alá Bob,OKAOAKAJAUA,já nic nevím v čele s Totalbiscuitem a říkají ..
    So-called experti "Chlapi ten nápad s 1.sv je super, ale nesmí to vypadat jak reskin battlefrontu takže vymyslete umplně nový engine ju".
    Dice "ale vždyť máme Frostbite, který krásně vypadá,dobře optimalizovaný jak na DX11 tak i 12,je plnulý věechno zničitelné prostředí"
    So-called experti "To je jedno prostě to nesmí vypadat jak Battlefront nebo předchozí BFka, jinak vám to hrozně zkritizujeme a já velký totalbiscuit uplně nejvíc protože jsem na Youtubu fakt hustej."

    Kdo by jako vymýšel nový Engine, když má k dispozici Frostbite ? Kdo by tu hru udělal lépe ? Tvurci Half-Life ? Tvůrci CoD ? Tvůrci Crysis ? Tvůrci Homefront ?
    Tvůrci Doomu ? ti sotva.Nikdo to prostě neudělá líp, ale vaše logika nejspíš velí "Než aby to vypadalo jak reskin Battlefrontu tak ať to radši neudělá nikdo !".Asi tak.

    Naštestí jsme v roce 2016, a když chcete zůstat u staršího titulu který i dobře vypadá, tak může zůstat např. u BF3.Jinak Bethesda už jede na Gamebryo enginu takových 10 letech a lidem to moc zatím nevadí.Oni tomu teď říkají Creation, ale on se moc od původního neliší :)
    • TB je už léta uznávaný většinou lidi na internetu, protože vždy umí použít správně argumenty, proč se mu něco na hře líbí nebo nelíbí. Mimochodem sám je vystudovaný a také uznávaný právník.

      Frostibite je jeden z nejhorších enginů, který kdy pro MP hru udělali, protože je neuvěřitelně zabugovaný a má naprospo přemrštěné efekty, stačí se v něm podívat na Supernovu na nebi a člověka pak celý den bolí hlava a to nemluvím o šílených lens flarech, co se nedají vypnout.

      Proč Bethesda používá stejný engine? Protože funguje a není tak gamebreaking rozbitý jako Frostbite. Jinak argument, že Dice bugy opraví tu prosím nepoužívej, protože všichni moc dobře vědí, že Dice jsou líní a EA nikdy neuvolní dost peněz aby to opravili, protože jim jde jenom o zisk a ne o spokojenost hráčů.

      Takže kdyby třeba Sony přejmenovali svoji konzoli na PC a dali tomu stejnou cenu jako má PC, tak by ti to nevadilo? Ony firmy brzo uvidí, že recyklace funguje a začnou zkoušet další drzé praktiky jak zákazníky ošálit a co nejvíce vydělat. Lidem jako je TB nebo Angry Joe jde o to, aby firmy se zákazníky nevy..bávali a měli nějaký standart.
    • Nic nechápeš, nevíš tohle přeci neni o enginu, ale o designových rozhodnutích. Frostbite je dobrý engine, ale Battlefield 1 je špatná hra.

      Samozřejmě, řikat že něco nejde je mnohem jednodušší, než zapřemýšlet nad tím, jak by to asi šlo lépe, divil by ses, co všechno jde, když se lidi opravdu snaží. Ale to evidentně nebyl cíl, cílem bylo udělat tupou a jednoduchou střílečku pro co nejširší masy, s primitivní obtížností kdy skoro nemůžeš umřít a mechanikami co pochopí i čtyřleté děcko, tak aby tu hru mohli prodat opravdu každému. Nezlob se na mě, ale tomuhle opravdu tleskat nebudu
      • Zdenda666
        Ne ty nic nechápeš.
        Co dokážeš je jen říct, že by to šlo lépe, ale jak už nic neřekneš.
        Obtížnost mají všechny střilečky primitivní resp. tak jak si to sám nastavíš nebo jak dobrý hráč si.
        • to jsi napsal pěknou blbost, i v rámci multiplayer stříleček mají hry jako CS:GO, Quake nebo Red Orchestra nastavenou llaťku obtížnosti někde úplně jinde, co se týká singlu s nesmrtelným letadýlkem nebo nezabitelným vojákem v power armoru v BF1, to snad ani netřeba komentovat, to je prostě fail největšího kalibru

          tato hra je zkrátka přizpůsobená pro masy a tedy naprosto primitivní, řekl bych až debilní
          • Zdenda666
            Porovnáváš jablka a hrušky.
            BF může s CS porovnávat leda tak s prominutím blb.CS bylo je a bude koncipované na 5v5.Je to taktická střílečka narozdíl od BF, která je pro 64 hráčů.
            Hra kde může hrát 64 lidí prostě nemužeš přispůsobit jako 5v5 v CS to je nesmysl tak to sem nepleť.
            Každá střílečka je primitivní a vždycky.Která nebyla ?
            Half-Life ? :D Nebo snad opěvovaný FEAR, kde umělá inteligence dokonce mohla na tebe jít ze dvou stran ? Ale prosimtě, nehledej ve střílečkách něco co v nich nikdy nebylo.
          • Jak se nastavuje obtiznost u multiplayer her a jak poznas ze obtiznost CS:GO nebo Quake je nekde uplne jinde?
            • Skill strop u Quake3A je úplně jinde, než všechny zde zmíněné FPS včetně CS, to je, řekl bych, fakt. Je to ale úplně v pořádku, kvalita her se neodvijí od toho, jaký skill je k jejich hraní třeba, akorát pro mě nepochopitelně některým lidem typu srandista tento fakt trhá žíly a musí neustále žvanit něco o honění ega. To vypadá na komplex méněcennosti. V kombinaci s projekcí slušný materiál pro psychologa.
            • Zdenda666
              Podle herních mechanik ? Jakože v CS nakup zbraň a jdi hlidat nebo položit bombu ?
              V Quake najdi zbraň a střílej ostatní ?
              OK
              • Reakce na příspěvek:

                To je tak, když někteří lojzíci chtějí zdůraznit, že CS nebo Quake to je jakoe jeden velký skill, kooperace, nejaká taktika nebo reakce. To vždy musí jeden jít do kolen z takových směšných myšlenek. Ale tohle bych vůbec neřešil, upřednosťnuje-li někdo od hry raději honění si vlastního ega nebo péra, protože má pocit, že mu to naplňuje jeho um, je to jeho problém.
            • No podle toho bych to mozna pochopil u Red Orchestry ale CS:GO a Quake?
            • pomocí herních mechanik a nastavení věcí jako je přesnost zbraní, výdrź hernních avatarů, požadavků na taktiku, spolupráci, reakce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit