Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz jsou s tou klasickou větou "PC verze zrušená" trochu trapný :D ale jestli splnej slib s BF3 tak s tim nemam problem :)
  • nic proti - ani flame, ale zda se mi to, nebo vzdy kdyz ctu dizkuzi tak tam ma nejvic negativni post nejakej clovek z madarska nebo jak se ted jmenuje to okoli Bratislavy? LOL

    (posledni veta je myslena zertem!)
    • No jo ty velkohubej ceskej kokot
  • Pokud bude BF3 takovej přelom jako BF2 tak je mně ůplně jedno že budu hrát BFBC2 jen s tim co tam je teď. Stejnák to bude i v BF3. zase u toho skejsnu...

    (omlouám se lépe to nepopíšu, slavím (něco jiného než toto oznámení))
  • no to nevadi ja se tešim na BF3 myslim ze to bude peckaa kedže ani BC 2 na PC urcite neskalamalo a predaje to len potvrdily
  • spoock
    BF1943 super, celé Vánoce jsem u toho strávil, než přišel BF Bad Company 2, každopádně je na prd, že ji dál nepodporujou, protože těch map je tam hodně málo. :(
    • To je pravda.Těch map je fakt málo.A když už jsme u těch map,tak já osobně bych uvítal BF např.ze Stalingradu.Vzhledem k tomu enginu a celkové kvalitě série by to byla pecka(aspoň pro mě)!!!
  • Ani Onslaught ani BF1943 mě nijak moc nezajmaly takže ani nevadí, hlavně ať se povede BF3!
  • to su chuji pochopim male firmy ktore musia riesit take veci,ale EA preco nezrusili vyvoj nejakej inej hry co bude tota na chuja ako Medal of Honor 2
  • Sakra, jak může být těžký portnout blbej mód z konzolový verze na PC... Tohle jsou jen výmluvy...
  • Jo,je to škoda.Mám to na PS3 a je to super....Škoda *9*
  • Spades
    Jestli budou BF3 prodavat za 4 stovky, tak jim odpustim vse.
    • To čekej :D :D
    • Spades
      No tak kdyz Battlefield 1943 za 4 kila prodavali digitalne, tak nechapu proc by to nemohli udelat i u BF3 ? :)
      • Ataker
        Pochybuju... že BF3 bude stát čtyři kilča, podle mě nepůjdou pod litr.
      • No to ja za BF3 dam klidne i 2000kc protoze BF2 hraju dodnes , sice PR ale i tak. The best game.
    • Pravej_PipMan
      až ti dojde matroš, stav se v New Renu za Rakeťákem Renescem nebo Julesem, doplní ti "živiny" *3*
    • Ataker
      To si děláš srandu, že ano? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit