Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dejf21

    Tak jsem nebyl moc vedle, když jsem to vymazal z XSX po odehrání 10 minut (naštěstí to teď dávali zadarmo na víkendovou zkoušku).

  • romankubanektisc

    Je to vážně LEGRAČNÍ hra, přišel jsem na to, že nejužitečnější v BF 2042 je být mrtvý :) Když si vezmete jako vybavení označovací granáty a hodíte je, je lepší SE NECHET ZASTŘELIT  a zůstat "polomrtvý" a dělat, že chcete oživit. Granáty totiž označují nepřátele a způsobují daleko více zabití a asistencí než by jste byli živí. No... nekupte to :) :) :) Respekt DICE !!!

  • Carnage666

    Přesně, ta hra vypadá prakticky stejně. Když sem viděl trailer tak kromě toho tornáda sem si říkal aha BF3, zase.

  • Maxianimal

    Hele pohoda, mě nový BFko taky přijde pro lidi s IQ tykve (nic ve zlém). Takže se shodneme na tom, že CoD je dodělaná hra, a BF není, což bylo to, o čem jsem psal. V ostatním se musíme shodnout, že se neshodneme ;)

  • Obiwan

    TO je pravda že je dodělané oni s tím moc práce neměli když kompletně obšlehli assety UI z MW19 :D ale to už dávno víme. To že vlastně ze zbraní z WW2(HAHA) dokážeme udělat zbraně z MW19 je všem jedno protože lenost u attachmentu. Velký mody jsou k ničemu když jsou to jen obšlehnuté mody z dřívějších COD :). Zombí nikdo nebere jako mod v téhle hře, protože to je propadák všech propadáku. Kampan je propadák všech propadáků. Ale kupodivu je to dodělané :). To má COD k plusu. To si BF muže nechat zdát leda tak za půl roku jak je u Dice hotovo. Bohužel ted nevím jestli si vybrat vcelku v CORU zajímavou hru, která má naopak zajímavé mody(PORTAL a HAZARD) ale je těžce nedodělaná. Nebo si mám vybrat dodělanou a však totálně nudnou hru, která se nezměnila ani po x letech a ještě z doby WW2 kterou totálně przní všim. A její gameplay je tak leda pro stádo IQ tykve(nic ve zlém) kde ve voice slušíš ty 13 leté děti(které to baví a přece vychillují :D)Ted chápu proč u BF Voice není :D. Takže tento rok je to slušný boj jedna příšerná protože půlka věcí chybí a druhá odpad protože gameplay a hloubka té hry je k smíchu. 

  • Morraw

    Teda já skočil na hype train a chtěl jsem po delší době vlézt do čerstvé on-line střílečky, ale on je z toho trainwreck :(

    Místo toho jsem koupil za 200,-  BF V, ale taky me to ještě poradně neoslovilo.

    Zpátky jsem hodil BF 1, kde jsem strávil stovky hodin a je to pořád pecka, hlavně ta atmosféra bojiště a to mi v BF V chybí.


    Snad nový BF rychle opraví a přidají i obsah do Portalu. Vždycky me štve, ze EA udela jen cashgrab místo aby využili svůj potenciál a udělali něco revolučního :/

    PS: scoreboard je prý “legacy feature” 🤦🏻‍♂️

    PS2: hraju teď Halo Infinite a je to pecka. Mám z toho takový nostalgicky Unreal Tournament feeling. Teda az na ten Battle Pass…

  • Preeeeesneee :)

  • Musím s recenzentem za mně jen a jen souhlasit. Totálně vystizeny pocit který jsem měl ze hry, kterou jsem vrátil.  Pač bych rád zatím tvůrcům řekl "NE" takhle moje peníze nedostanete. Přesně ten pocit z Batlu 1ky. Grafika whoow hra mne sedla hned od začátku singl pro případnou nudu. Proste hned premium nebyl problém. Tohle mne taaak nebavilo každou hodinou víc víc. Těm co hrají a baví , přeji hodiny zábavy. Třeba se za několik měsíců přidám. Třeba to ještě chytne dech. Třeba...

  • febrik

    Pokud by se nejednalo o EA, který jsou až notoricky známý svýma planýma slibama (a není to žádná aktualita, začalo to už u minimálně u prastarýho MOH:AA), pak bych byl ochotný věřit, že z nedodělku, který vydali, vytvoří plnohodnotnou hru. Ale protože EA, nevěřím jim ani nos mezi očima. Ani bych se nedivil, kdyby opravy a úpravy vydali jako samostatnej datáč.

  • JohnyTheZik

    Mam rad rising storm i Hell let loose, a presto si obcas rad strelim i BF 1, ktery je 5 let stary. Nevim, proc by to mel bejt scam na penize, mimo podobne infantilnich radoby hipster komentaru.

  • Derp_1337

    BF1942 byl zlatý. Nádherně propařené stovky hodin.

  • sugyn

    Je to jako kdyz si sednes do septiku a budou ti koukat ven oci, to jsou ty dva body o ktere je to lepsi.

  • Až na to, ze enlisted dělá gaijin a je to naprosto nechutnej grind.

  • Maxianimal

    Co je na tom nedodělané? 3 velké mody (kampaň, zombies, MP). V mulťáku 20! map v základu, spousta zbraní. O tom si může BF nechat zdát.

    Takže prosím vyjmenovat, co přesně je nedodělané. Osobní sympatie ke hře stranou, chci jasné argumenty :)

  • dworkin

    Dlouho a dlouho bych mohl vyprávět. Ale hádám, že by to stejně smazali, jejich statečný nový svět nesmí nic poskvrnit. Jdu si radši něco zahrát.

  • Houdini

    Odporúčam Enlisted poprípade strarší Rising storm 2 Vietnam. Enlisted je konečne zmena a schová COD aj Battlefield do vačku jak nič. Navyše sa stále vyvíja a zlepšuje.

  • CoD i BF jsou víc jak dekádu pouze scamem na peníze lidí co neví, že existují jiné hry. Stav, že za toto může někdo (v době krásných TvT stříleček  typu Verdun, Tanenberg, Post-Scriptum, Hell Let Loose, Rising Storm: Vietnam, Squad a Insurgency) dát peníze je smutný důkazem stavu dnešní doby.

  • Maxianimal

    Jako fakt? Tak to je k zblití.

  • Maxianimal

    Tak to máš dobrý. Asi tak.

  • dworkin

    Je to tak.

    Je nicméně nutno připomenout, že Battlefield 4 čekal v Games.cz na recenzi, protože, jak to pregnantně vyjádřil tehdejší šéfredaktor Petr Poláček, "počkáme, až to kluci opraví". Recenzi pak psal současný šéfredaktor a důkaz, že se na "kluky" opravdu čekalo, aby se nemusela dát horší známka, je v ní hned na samém začátku.

    Díky Bohu tato odpudivá, protispotřebitelská praktika již patří minulosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit