Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Já jsem naposledy hrál 1942:D

  • Nechápeš vůbec nic prdelko. 

  • Gorobilypes

    No spíše o dva body.

  • Pořád je o bod lepší než nové COD

  • No asi tak COd jsem vrátil a Bf si nechám 😉

  • Jo chápu  COd 🤣🤣

  • A tak jestli vám COd pride dodělané tak jste příklad dobrého vtipálka

  • MishKonn

    "tak že by bylo recenzi dělat až za dýl" 

    Vy, pane, jste součástí problému a důvodem, proč se velké korporace na herním trhu cítí oprávněny vydávat za až 110 dolarů nekompletní, nedodělaný, nehotový a rozbitý produkt s příslibem obsahu v budoucnosti (jenž není zárukou dodání, ad Anthem, shodou okolností vydala stejná společnost). 

    Vaším návrhem řešení je recenze později. 

    Gratuluji. 

  • twicer

    Portal má rozhodně potenciál, ale to mělo i celé BF před vydáním. :)

    Otom, že se to bude itak prodávat v ingame storu jak rohlíky, bych vůbec nepochyboval. Jedinci na které je tohle zacílené vůbec neřeší užitnost koupeného doplňku.

  • Derp_1337

    "...počkejte si týden, to už tam přidáme maso a okurku."

    Jedná se o EA, takže správně by bylo napsat: "počkejte si týden, to už tam možná přidáme maso a okurku."


    Historie už ukázala, že EA a jejich slibům se nedá věřit. Mnohokrát už tak slibovali "jen si tu hru kupte a nebojte se, mi doplníme ten obsah ve formě updatů" , ale jakmile byly už peníze na jejich účtu, tak bylo najednou ticho a žádné updaty se nekonaly.

  • twicer

    No uf, ještě že BF dává takový důraz na historickou přesnost, léta trvající podporu a každým dílem je lepší a lepší!

  • "Navíc víme že u Bf se bude přidávat, tak že by bylo recenzi dělat až za dýl."

    Dobrý den. Nehodnoťte náš hamburger hned, ale počkejte si týden, to už tam přidáme maso a okurku.

    A teď Vás poprosím o 350 Kč. Hotově, nebo kartou?

    Fji1 - Ty máš dost!

  • Poslední BF co jsem hrál byla trojka.  Tohle (2042) je pořád ten Battle co znám, až na ty pos*any vznášedla 😀

  • uher

    Píšeš hlouposti. Hra vyšla teď. Peníze taky chtěj hned, takže ti nabízí hotový produkt, který byl adekvátně zhodnocen. To, že budou přidávat obsah je sice hezké, ale to není omluva pro současný stav.

    Navíc už u BF V se ukázalo, jaký jsou EA/DICE lháři, protože nemálo slibovaného obsahu jsme se nikdy nedočkali. Jakmile opadá zájem (a u 2042 k tomu může dojít ještě rychleji) tak to hážou přes palubu a tváří se jakoby se nic nestalo.

  • Maxianimal

    "Navíc víme že u Bf se bude přidávat, tak že by bylo recenzi dělat až za dýl."

    Tohle je naprostý nesmysl. Takže kvůli tomu, že Dice a EA nebyli schopni vydat hru v pořádném stavu tak mají všichni počkat půl roku (samozřejmě po tom, co už dostali od lidí peníze), než se uráčí to opravit a zlepšit? Čteš po sobě vůbec to, co píšeš? Jak moc velká fangirl jsi?

    Navíc, Podívej se na BF1 a BFV a jejich historickou přesnost a řekni mi, že Dice jsou lepší než tvůrci CoD. Je to nemlich to samý.

  • No pokud se někomu líbí parodie na historii,zbraně a rasové nesmysly chápu že hra z budoucnosti pro něj nemá cenu .Navíc víme že u Bf se bude přidávat, tak že by bylo recenzi dělat až za dýl.

  • Maxianimal

    Ne, není jasné odkud vítr vane. Podívej se na ostatní recenze. Vanguard není žádná výhra, ale nedá se tam mluvit o nedostatku obsahu (20 MP map v základu je hodně v pohodě), je tam kampaň, zombies a MP s mnoha módy. 

    Když už chceš nutně porovnávat tyhle dvě hry, tak BF2042 z nich vychází jako jasně horší hra.

  • No vzhledem k tomu že tento recenzent dál novému COD 7/10 ,je jasné odkud vítr vane.

  • Maxianimal

    Tak to mě teda Vanguard alespoň v mulťáku trošku baví, BFko je pro mě absolutně nehratelný a nekoukatelný.

  • EA Games  = Early Access Games

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit