Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cast 1)
    Dovolim si prispet do diskuze. Jakozto autor recenze taky nejcasteji hraji za engineera a recona ale nepohrdnu ani medikem a supportem, vse dle nalady a chuti. Narozdil od vsech predchazejicich Battlefieldu kde jsem preferoval vyhradne mapy s pechotou bez vozidel (Battlefield 2) jsem se pres Battlefield 2142 (kde uz jsem dokonce par vozidel zkusil) dostal k Bad Company 2 (kde me fascinovala (-je) fyzika ) kde jsem dostal chut na tanky...ale heli a letadla me nikdy, vazne nikdy nesly. A to i presto ze jsem jinak byvaly hrac hardroce leteckych simulatoru. No ale zpet k Battlefield 3 a jeho DCL Armoured Kill. Ano taky jsem si zakoupil Battlefield 3 limited edition s DCL Back To Karkand a tudiz me 1100Kc za Premium ucet se zdalo pomerne dost ale beru to tak, ze ty zbyvajici 4 DCL (z nich 2 teprve vyjdou) za to proste stoji. Stejne jako autor recenze jsem ja jinak typicky Battlefield bezny hrac se docela bavil v Close Combat DCL (Gun Master mod je vazne skvely na odreagovani). Nicmene co si budeme nahlavat az z prichodem Battlefield 3 a jeho fyzikalniho modelu jsem zacal "preferovat" vozidla, konkretne tanky. Ostatne staci se mrknout na muj profil http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/RapierCZ/stats/355269517/#!/bf3/soldier/RapierCZ/stats/355269517/ Uz je to nejaky ten mesic co mam odemcene vsechny polozky u tanku a nove brzy i u tank destroyeru. Osobne z tech dvou typu stihacu tanku moc radost nemam (presneji receno nemam radost z typu ktere vybrali), taky DICE mohli vybrat nejake znamejsi typy.....mozna bych mel rici starsi typy stihacu tanku....M1 Abrams a T-90 nejsou buhvi jak supermoderni tanky (pokud nejsou modernizovane) ale paradoxne stihace tanku v datadisku patri spise k tem novejsich typum.
    • Pekna hra to byla :D
  • Ja na BF3 pohlizim jako na celek a to zatim nema konkurenci. HAfo map a modu, skvela hratelnost a grafika+zvuky .. Parada rozhodne 9/10 . Jednotlivy DLC se museji hodnotit zvlast, ale jako celek je to pecka!! Webove rozhrani me dostava, to je taky bomba.
    Jednoznacne doporucuji ke koupi. Nemusite hrat porad, ale tohle by mel mit kazdy.
    • pokud vim tak BF3 nenabizi moderske nastroje, takze nevim o jakym modech je rec. Vse jsou to DLC za tezke penize.
      • Ze by o hernich modech?
  • Nestojí za to.
  • Battlefield 3 jsem přestal hrát před několika měsíci a vůbec mě to netáhne se k němu vracet. Hlavní důvod byl Premium, kdy vy**bali s hráči s předobjednávkami, tedy i se mnou (Proč neodečtou cenu Karklandu, který už mám od ceny Premium?) a druhý, jak už tady někdo zmínil naprosto zmršený systém hit-pointů a celkově podivné chování zbraní (do někoho vystřílim zásobník a ho*no a on mě zabije na dva zásahy).
    • Ja si z toho tolik nedelam. CQ jsem vynechal, AK si koupil a Aftermath a End Game asi taky vynecham. Jedine ze by endgame prinesl nejaky novy zajimavy mapy s technikou.
  • Až na Gunship, což je imho kapitální blbost a maximální nasíračka, je to super dlc. Ale mně se zatím líbili všechny, včetně CQ. Teď je to tak nějak hezky kompletní, a bude líp. Pokud to zas nezačnou 'patchovat' a nedomrví statistiky všech zbraní, jak to už jednou dokázali - RIP L96...
    • JJ gunshit mi prijde takovej trochu hloupej ale jako nekomu kdo hodne rad jezdi s AA mi az tak moc zase nevadi :D
  • Asi je to trochu hloupá otázka, ale jak je to se singleplayerem? *5*
    • Mato1987
      čo máš konkrétne na mysli?
      • Je tam nějaká single-player kampaň? Nebo aspoň boti na multi-player onanii?
        • Mato1987
          nie som si istý či práve nevypustili blázna z bohníc alebo si vážne taký simplexný
          • Máš pravdu, vážně jsem tak jednoduchej :). No já hraju původní BF3, hraju kampaň. Ale tohle DLC vypadá, že je určený jenom pro multiplayer.. Říkám, že je to hloupá otázka, ale já na ní odpověď prostě neznám.. Mohl by ses prosim snížit tak hluboko a udělat mi v tom trochu jasno?
            • Nebud tak zbytecne podrazdenej... neni to dobry na plet.
            • Mato1987
              pána boha....ty si neskutočný simplexák, v dnešnej dobe máš k dispozícií toľko informácii na internete "přes počítač" a budeš tu hrať prosťáčika ktorý nemá ani náhodou páru že dlc sú len pre multiplayer, no jemináčku, hraj to na niekoho iného, na mňa to neplatí.
            • Chlape... Battlefield je v podstate jen Multiplayer Only. Ta Singl kampan je tam tak nejak jako dodatek diky marketingu. A nerikam, ze se uplne nepovedl, ale proste pod nazvem Battlefield si predstav Multiplayer.
            • Je MP only.
  • Verdikt:

    Nevydarene DLC, ktore opakuje chyby z bety, tj zabugovane skaly, nepriestrelne textury a mnoho ineho...

    Mapy su total fail kvoli konzoliam, kde sa jedna o prazdne stvorcove oblasti pokryte travou, snehom alebo pieskom s chaoticky rozmiestnenymi zakladnami...Toto nema s BF2 a jeho velkymi mapami a roznorodostou prostriedia nic spolocne, ale tak konzoly...

    Plus ten Herkules ci aky lietadielko, co tam lieta dookola, aby mohli totalne lamy nazbierat lacno killy a nalakat CoD hracov je total ultra fail...Pri rushi je to totalne OP a aj za tych par sekund, co zije, pokial mate dobrych pilotov, to dokaze prehrat cely match, nakolko na niektorych mapach nemate kde kempit cely tim, resp. nemoze cely tim o 20 ludoch na kazdej strane kempit v jednej malej neznicitelnej budke, kde staci jedno rpg a ste vsetci mrtvi..

    Cize v skratke...DLC nedomyslene, nevybalancovane, plne chyb a zbuchane na rychlo bez akehokolvek testingu a balancu a na rushi je to fakt vysmech voci obrancom, ktori su nuteni byt zalezeni cely cas v budovach, lebo ak vyjdu von, okamzite kill od lamy z lietadla...Nie dost, ze utocnici vzdy mozu utocit len z jeden strany fakticky ale este aj im treba lietadlo.
  • ja uz bych si pral recenzi na wowko nebo alespon nejake dojmy *13*
  • To bych si zahrál jen jako sandbox a prošel se krajinou. Vypadá to fakt moc pěkně.
  • me v tom multiplayeru chybí nejaky smysl, treba vyhrajete nejakou mapu a co? spustite ji znova, je to nuda...
    navic kdyz hrajete jen tak s nahodnymi lidmi tak je to totalni chaos, nikdo nedodrzuje nejakou taktiku a nerikejte mi ze mam vstoupit do klanu
    • Souhlasím s tebou. A proč ti lidi dávají mínuska? Možná protože je baví hraní o ničem, kde se bez jakékoli taktiky jezdí sem tam? *7*
      Hře by velmi prospělo více taktických prvků - větší podpora taktiky a výraznější hodnocení taktiky. Hře neprospělo odstranění commandera. Hře také chybí řádná motivace - v BF2 člověk musel sakra hrát, aby měl třeba toho generála. V BF2 dosáhnete plukovníka dost rychle a co pak? Milion stejných hodností, kde chybí další motivace.
      Ani nemluvím o tom, že všechna dosud vydaná DLC měla být samozřejmě už v základní hře (snad vyjma Close Q., která do BF vůbec nepatří a jako DLC by bylo vhodné). Výsledkem těhle DLC je, že si chcete zahrát v partě, ale pak zjistíte, že ten nemá tohle DLC, tamten zase jiné a nakonec skončíte jen u základních špatných map. Kdokoli takový DLC byznys hájí je u mě **** doplňte si libovolné slovo.
    • suhlasim s tebou o nedostatku spoluprace, ale nie je to pravidlo. No zaujimalo by ma, aky zmysel by si v MP FPS hry ocakaval? :) Ja zabavu vidim predovsetkym v tom, ze nicim M-Com stanice alebo beriem vlajky, pricom sa spravam pomerne realisticky. (Snazim sa prezit, pomahat čate a nerobim samovrazedne utoky) Ked sa podari tak je to skvely pocit.
      • ZvacA
        Takový samovražedný útok ale má něco do sebe. :) Nezdá se to, ale kolikrát tím spoluhráčům, kteří mohou představovat hlavní úderní vlnu můžeš solidně pomoci. Vzpomínám si, jak ještě v Bf1942 jsme s jedním ruským kolegou prováděli obchvat kolem nepřátelského letiště, abychom se vyhnuli hlavním silám soupeře a zabrali po partizánsku vlajku. Jenže to jsme netušili, že posádky tanků s nějakými těmi pěšáky, které se na letišti respawnuli, se vydají stejným směrem, aby zase oni mohli vpadnout do zad zbytku našeho týmu, který se sunul k letišti. Byly jsme dva ženisté, navíc ještě k tomu Japonci, tak nás nenapadlo nic jinýho, než ve vhodnou chvíli z křoví do těch tanků naběhnout i s minami. Výsledek byl takový, že mě sice dostali, než jsem stačil něco udělat, ale podařilo se mi opustit minu na zem, takže jeden z obrněnců nestačil zastavit a najel na ní, zatímco kolega Rusák doběhl k dalšímu tanku a vběhl do něj, takže ho taky vyřadil a ještě se mu podařilo zabít dva nepřátelské pěšáky. Jeden tank a nějací soupeři sice pokračovali na vlastní pěst, ale už nebyl pro naši AT pěchotu v týlu problémem. Takže jsme s kolegou možná odvrátili možnost, že by nám tři tanky a několik pěšáků pronikli nepozorovaně podél pláže do zadních pozic za našimi jednotkami a po zabrání vlajky by nás sevřeli do kleští a tím pádem zarazili snahy celého týmu v útoku na důležité letiště a naopak jak to tak bývá by nás donutili rozdělit síly tak, abychom se ubránili z obou stran, což většinou končí prohrou pro daný tým. A podobných zážitků je plno. Tohle se mi právě na BF líbí, že nabízí širokou škálu zajímavých zážitků a troufám si tvrdit, že umožnuje menší či větší kooperování hráčů, celého týmu nebo malých skupin, už ze své podstaty. A to i dokonce na veřejných serverech lze docílit hodně silného gameplay v týmu, už z toho, jak k tomu hráči přistupují. Ačkoli je pravdou, že ne každá hra a mapa je tak intenzivní a prostě se stane, že celý tým je jedna nespolupracující horda fraghunterů, což samozřejmě znamená v případě BF většinou hratelnostní katastrofu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit