Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem sel do premium a nelituju ty mapy jsou v pohode chce to hrat tak max ve 32 lidech a da se. Jinak souhlas ze je to trochu jinaci tabak nez puvodni mapy ale jak pise recenzent jako alternativu ke stavajicimu vyberu to kvituju s povdekem. Nicmene ten bug kdy vas sejmou i kdyz uz zabehnete za roh ten je vcelku naprd plus nektery novy zbrane mi prijdou trochu nevyvazeny viz ten spas 12, ale celkove spokojenost a jsem moc zvedavej co prinesou dalsi datadisky.
    • Tak se zabitím kdy už seš za rohem DICE nikdy nic neudělaj, protože kdo ví proč se rozhodli pro to, aby o tom jestli něco trefíš nebo ne rozhodovalo to co vidíš TY, takže střelec a ne server, což je hodně zvláštní a jestliže to budou chtít opravit, budou toho muset překopat fakt hodně.
  • Procetl jsem vetsinu komentu a prislo mi zabavny, ze se vi kolik DLC budou stat, ale nic o tom co v nich bude. A EA mi pro jistotu rekne, at radsi zaplatim vetsinu predem, protoze usetrim.
  • Ataker
    Parádní je režim Gun Master
    • Nein, nein, nein, nein, nein! Je to nefunkční ukradená blbost!
  • Ako zazehnane obavy ze sa z toho stane CoD? Ved to dlc je ciste CoD, vsetky mapy som si odohral povinne a aj trapny gun game a je to ciste cod, samy usas, c4 a rpg party...CoD ma aspon poriesenie ako tak normalne spawny, ale tuto na tychto mapach sa vam enemak naspawnuje aj hned za chrbtom a moze vam dat hned knife alebo ked do neho strielate, tak prd z toho, lebo ma spawn protection...Nedoriesene ako cely BF3..A HD destrukcia? Dovolte sa mi zasmiat, par znicitelnych stien..
    • trolo
      dneska je in HD. v bf3 bola unrivaled destruction, b2k enhanced destruction, cq ma HD destruction. som zvedavy co bude dalej
      HD full advanced to the max destruction?!
  • Tak tady to máte. Dříve se vám o zábavu starala modařská komunita, mapy a mody jste měli zadara a v mnohem lepší kvalitě. No a teď si za těch pár mizerných map zaplatíte tůčné výpalné...
    • Nj, driv existovali i datadisky :-)
      • nj, driv existovali lide, co uměli i česky.
        • nj, dřív existovali i hry co člověka bavili *6* *15*
  • Velice pekne napsana recenze, souhlasim s ni.
  • At jdou už do p*dele s těma moderníma válkama. Nikoho to nezajíma, trh je tim přehlcenej. My chcem zase 2sv. v moderni grafice!!
    • A nebo první světová a napoleonské války. To by bylo teprve maso *5*
  • CQ je paradny. Len Premium je predrazeny... ked si kupim vsetky 4 DLC tak ma to bude stat max 45 EUro... za Premium mam platit 50E len kvoli tomu aby som to mal o 2 tyzdne skor? Takto si vzdy mozem pockat ako bude vyzerat kazke DLC a rozhodnut sa ci ho kupim... Malo to byt riesene inak. 50 E je brutal vela.
    • Co si mal z matematiky ? Cena jedneho DCL je cca 14 eur 14x4 je?A to neratam Back to Karkand a to ze premium sa da kupit uz za 40 eur. *7* *7*
    • Přes Battlelog je to za 50 .. ale dolarů, ne euro. Podstatný rozdíl *1*
  • To je Smutný skočit do hry bejt 7krat mrtvej *15*
  • Ked chcem akciu tak idem radsej CoD ale MP *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit