Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim...když aktualizuju bf3 muzu aktualizaci pauznout potom restartovat ntb? nechci at se ta aktualizace nezacne stahovat zase od zacatku....diky
  • Já měl battl 3 za 400 kč a prémiák zadára, takže si nestěžuju :D
  • Já sem sehnal premium za 699kč. *1*
  • Já teda další DLC vítam.. koupil jsem základ hned jak vyšel, dohrál single a po cca 20 hodinách MP to na chvíli přestal hrát a před 2 měsícema se vrátil s Premium a hraju hraju a hraju. BF3 má ve svém žánru podle mě bezkonkurenční MP. Další DLC vítám.. za 1000,- premium je OK, back to karkand, CQ, armored kill, aftermath a end game? To je slušnej content za necelej litřík. CQ mě osobně nebaví, protože to ze hry dělá COD like hru, ale občas je fajn si bezhlavě zastřílet na malý mapě, Armored Kill vypadá skvěle a uvidíme jak ty další. Nadávání na DLC za každou cenu je blbost, DICE sice jede na vlně DLC, ale nabízí podle mě velmi slušnou protihodnotu. BF3 si zaslouží kritiku jen za počáteční padání spojený s Originem.. trvalo několik měsíců než to dali do kupy. Padalo to i mě a kámošům taky, takžežádná náhoda. Poslední měsíce je to naprosto bezproblému a hra je stabilní.
    • opravdu děkuji za CQ, každé třídě dáme dvě nové zbraně o třídu lepší...

      hrávám za průzkum střední bojové efektivnosti (chodím s SKS), copak nám tam nestrčí, advance zbraň M417:kompromis mezi M-14 EBR (doststřel, přesnost) a SKS (kadence, kapacita) - killuje to na close dvěma ranama(!) a dostřel "really long"

      ženista, ACW-R: kadence 850 / dostřel LONG - v kostce řečeno, inženýr dostal s CQ DLC pušku třídy ÚTOČNÍK, je to jedna ze dvou zbraní která to má (druhá je taky addon CQ)
      všechny ostatní mají dosah MEDIUM

      so... WTF???

      aneb lobby - zvýhodníme na bojišti ty, kteří nám zaplatili, na takový systém jim SERU!
    • Problém je, že kvůli DLC se rozhodli EA a DICE nepodporovat mody a editor. Bylo jim jasné, že hráči po novém obsahu půjdou, i když nebude zadarmo a někteří budou ještě rádi. Z tohoto pohledu je to prostě čistá hamižnost.

      Jenom tak ze zajímavosti, na čem zakládáš svůj názor, že BF3 má ve svém žánru bezkonkureční MP?
      • na tom že na trhu není jiná alternativa stejné kvality.. jmenuj mi alespoň jednu hru, která nabízí to co BF3 ve srovnatelný kvalitě..
        • TF2 a Tribes např. A klidně bych si vsadil, že i PS2 bude o třídu lepší. A ani za jednu z nich nemusí člověk vypláznout 2000, aby měl hru kompletní.
  • Jack1947
    Mne tahle BF3 manie tedy moc nechytla, mne uz vlastne omrzely ty multiplayerove hry obecne... posledni byl Black ops co jsem hral, to mne taky celkem rychle omrzelo.(kdyz nepocitam naky ty F2P jo ty jeste jo.)
    • Přesně tak.
  • trolo
    len taky offtopic prispevok... je sranda jak tu kazdy moze picovat, prijebovat o kokotinach ale h0wn0 a ret4rd je cenzurovane :-D
  • Stejně jsou ty DLC a premium kráděž všeobecně a Battlefield všeobecně čim dál víc jde po stopách codka. A neříkejte né že ne ! *3*
    • Armored Kill DLC určitě ne
      • Uznávám že armored kill je jediné DLC u battlefieldu 3 které zatím vypadá velice slibně a drží se stylu battlefieldu a né codka. A dokonce i já uvažuju o jeho zakoupení. *3*
        • Lenze ten armored kill mal byt standardna sucast BF3, o tom cely battlefield je. Ze to vyrezu a predaju ti to o par mesiacov neskor je len hamba.
          • Jo standartne by meli auta litat. Zakl. Bf3 mi nijak zvlast vorezanej neprisel.. Ale kazden ma sklenici z poloviny jinak plnou\prazdnou.
  • vam to tu pekne jebe bf3 je best fps atm a je uplne jasne ze robia dlccka a chcu na tom zarobit boli by jebnuty keby nie...a vietnam a kokotiny no comment
    • No ty musíš byť brutálny inteligent, naozaj.
    • tenhle příspěvek ani nedává žádnej smysl.....
  • Ta diskusia je vazne zaujimava :D
  • Armored Kill nic vic, uvidim jak bude vypadat to posledni. *6*
    • JJ. Já taky budu kupovat pouze armored kill protože je to asi zatím jediné DLC do kterého ty peníze jsem ochotný dát. Jinak ty ostatní jsou prach sprostá krádež. A na poslední si taky počkam jak bude vypadat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit