Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    dalsie close quarters grand bazzary. parada....
  • A co takto 2sv alebo aspon vietnam? jedine dlc co zadaco fakt stoji je asi len ten armored kill a este aj to close quarters je celkom sranda ked sa clovek chce vyblbnut na malej mapke ale naco robia daco taketo??
    • A proč by něco takového nedělali? Mě třeba u BC2 chybí "městské mapy", hlavně díky destrukci budov to může bejt hodně zajímaví a protože BATTLEFIELD 3 PREMIUM se dá koupit ještě dneska za nějakejch 1000,- kč tak neni nutno ani ty DLC kupovat a má je hráč zadarmo.
      • zadarmo ? snad za litr ne ?
        • Ano za litr, co je na tom divného že se za hry platí? Navíc u nás je normální, že novinky stojí kolem 1000,- tohle sice novinka neni, ale máš v tom zahrnutý DLC, který samostatně stojí tušim kolem 400?
      • Mother_of_god
        Battlefield 3 premium kúpiš za 26 € (čo môže byť tak 750-800 KČ)
  • Kdyby nám raději dali do rukou editor ... zrovna na BF3 mě napadají skvělé mody, ale můžem si "bohužel" jenom nechat zdát. *9*
    • 2500 hodin v BF2 a nemuzu kluci nesouhlasit...
    • Majitelé BF3 můžou bejt aspoň rádi, za ty DLC.
      To na BC2 se už vykašlali úplně, tam by se ten editor hodil mnohem víc, protože od EA se už nic čekat nedá :(
      • Jen se neboj, brzy se vykašlou i na BF3 a zase budou kasírovat na BF4. Já už to s DICE vzdal. Pro mě tohle není battlefield.
        • DICE za nic nemoze...vsetko im diktuje EA...
          • o tom velmi pochybuju... nežij v té iluzi: "Král je hodný, jen ti jeho rádci jsou zmetci." Přeneseno do naší situace: "EA je zlá a Dice za nic nemůže."
        • To určitě, ale sám hraju do teď BC2, tam vydali pár map + vietnam za nějakejch 400,- kč a vykašlali a víc už nic.
          O podobnejch DLC jako u BF3 si můžu nechat jen zdát. Nebo vrazit cca 1000,- za BF3, 4000,- za Win7 a dokoupit paměti za nějakejch 700,- ale kvůli jednej hře je to trošku moc peněz.
          • deridon
            já dal za hru + premium necelých tisíc korun.. víc bych EA nedal.. a na BF4 se už pravděpodobně vyprdnu
    • Keby dali editor tak by si zarazili predaj trapnych DLC. Cela ta hra je na smiech a kazdy kto do toho tlaci prachy tiez.
      • Souhlas.
  • cumpi3
    A co třeba nějaký Fantasy DLC? Nekromanti, rytíři, atd *4* Blbost, já vím...ale takovou hru bych si zahrál *4*
    • Whoossain
      Jako, že by měl medik místo defibrilátoru kouzelnou hůlku?
      • Avada Kedavra ! *5* alias magnum..
    • ZvacA
      Jóóó, kdyby se v Dice nevezli na vlně " bez DLC ani na záchod " a raději nechali volné působení hráčům a modařům kolem série, jak se zmínil kolega nahoře, to by byla parádička. Ovšem, to poněkud těm panáčkům nehraje do karet, že jo.
  • JohnyTheZik
    super, zatim klobouk dolu, DLC se opravdu vyplati kupovat, jen tak dal..
  • Datum je na prosinec stanoveno :)
  • At udělají BF3 vietnam!! *14*
    • jj misto bf4 by meli udleat bf3 vietnam, 1942 a 2142 dataky a bylo by aspon vsechno v jedne hre ... takhle vyjde bf4 a bude mit zase jenom 8 nebo 9 map a pritom bf3 bude mit s dlc prez 20
  • Neni toho tady o těch podělaných DLC do BF3 nějak moc?
    • BF3 má momentálně docela silnou komunitu a hratelnost. Dále muže tento článek být pomyslnou hranicí koupit nekoupit BF3/DLC já jsem například ME3 koupil až jsem zjistil jak se to bude mít s multiplayerovým obsahem..
    • Přestaň, kurva, pičovat o každý hovadině!
      • tohle může pluskovat jen člověk velmi slabé duševní úrovně. Kéž bych tu byl admin - měl by si okamžitě ban za naprosto nevkusný příspěvek. Proboha, nevyjadřujte se jak - doplňte si libovolné vhodné slovo. *7* *7* *7*
        • mm na 90% už má ban na ip po dobu jednoho dne :)
          • :)
        • A toho vola nahoře..? K němu nemáš nic? Sorry, že tě to uráží, ale lidé mají pouze jedny nervy a ty prostě časem rupnou... Počítám, že sem chodíš jen příležitostně...
          • napsal blbost ale relativně slušně, zatímco tamten chudák psal dosti nepěkné věci a to já nesnesu. Když někdo napíše blbost, usměju se, občas mu i odepíšu, ale nejsem takový ubožák, abych reagoval tak, jak bylo reagováno. A zdejší návštěvníci fora mu ještě tleskají. Bohužel tím tleskají neslušnosti a to se mi nelíbí a vždy k tomu budu mít odmítavé poznámky.
  • vyzera to tak lakavo, len skoda ze uz zakladna hra nestoji za nic s tymi bugmi a padanim hry... hned by som kupil
    • ale ty si cely bug, zaobstaraj si normalny HW a pripojenie. nepopieram ze zo zaciatku tam padanie bolo, momentalne nemam najmensi problem. akurat neznasam servery s PRIJEBANYMI pravidlami, kde ma to kickne ked s niekym odpalim stenu. No RPG on infantry a podobny bullshit. Lebo do pitchi RPG bolo dizajnovane na nicenie betonovych pevnosti a tej najtazsej vojenskej techniky
      • RPG na infantry je s prominutím pořádná lamárna. Je to něco jako granáty na BF2. Nebo si snad nezažil RPG spamming, kdy to všude jen bouchá a nedá se normálně hrát? *7*
        Když už RPG ano, tak nechť se používá jinak než jako nády v BF3. Měli zásadně omezit množství raket a zásadně omezit doplňování raket od supporta. Pak by problém nebyl.
        • no tak jasne, ja nehovorim ze tam beham ako v quakovi s rpg v ruke, ale ked vidim panak ako kempi niekde na balkone alebo nebosaj vidm zhluk nepriatelov, tak nevidim dovod neslahnut raketu, neviem co je na to lamarna. Taka ista lamarna je potom aj zhadzovat zo strechy do choke pointu C4 a odpalovat.
          Vobec by som nebol proti tomu obmadzeniu ako pises, ale v tom pripade by museli o dost znizit odolnost tankov proti klasickym rocket launcherom, pretoze potom by to bolo uz uplne zbytocne pouzivat na nejaku tazku techniku, ked ledva znicis tank s defaultnym poctom rakiet.
      • HW to istotne nebude, kedze som hral na Max bez problemov, internet nemam nejaky ultra, priznavam, ale 1MB/s by hre mal dostatocne stacit si myslim. Pred tyzdnom som si preinstaloval OS, tak po dlhsej dobe idem skusit ci s tym nieco nespravili ale to padanie na beton nespravili.
        • takze hned pri aktualizaci Originu program zamrzol a neskor aj PC, musel som pouzit tvrdy restart PC, skusil som znova, dostal som sa po instalaciu hry, kde pri 10 percentach Origin prestal pracovat... a za toto som ja vyhodil 40€ a este mam platit aj za DLC? som si isty ze problemy s hrou nemam len ja, velmi lutujem kupu, vazne.
          • Mne padla hra len ked ni padol net :D...ale inak no problem :)...a origin mi nezamrzol ani raz a to tam mam ako bf3 tak bf2...kupu nelutujem a isto aj dlc chcem
            • do obeznych ludi sa urcite nenavazam kedze sam s nou bojujem :) , len ma jednoducho vytacaju tvoje nezmyselne a provokacne a urazlive poznamky. Proste som napisal ze nebyt chyb a toho ze mi hra neustale pada (a nie som sam, kedze som to uz riesil na forach a velke mnostvo ludi sa na to stazuje tiez) tak by som si to rad zaobstaral a ty mi zacnes nazyvat blbom... tak sa nad tym zamysli trocha...
            • Andrej: "Nepiš sem"??? Kurva, kámo, sebevědomí ti, koukám, nechybí..:-D Tak já teda přestanu, když jsi to nakázal. Bože, ty jsi mrd! :-D Jinak nevím, proč se navážíš do obézních lidí, to mi přijde krapet sprostý a nemorální. Ale tak co od tebe čekat, no...
            • pocuj ty zakomplexovana obezita, co sa nevie z ludmi bavyt normalne, si fakt tak hlupucky ze si neni ochotny pochopit ze tvoje komenty nikoho nezaujimaju a ze ludia mozu mat problemy co iny nemaju? je to take komplikovane, myslis si ze si zaujimavy, aj s tym tvojoim super cool po-anglicteny nickom? nepis sem, je mi zle z hlupakov ako si ty
            • Jediný, kdo má totiž problémy, je ten blb Andrej. Je mi z něj fakt smutno.
          • V tom případě musí být tvůj systém ve "výborném" stavu. Nejdříve si udělej pořádek u sebe a pak to teprve zkoušej házet na hru, která mi jedinkrát nespadla, natož aby mi zamrzl Origin. OMG, nezdržuj tady nesmyslama.
            • Andrej: homokládo
            • v systeme mam taky poriadok aky si ty ani len nedokazes v tom tvojom obmedzenom rozume predstavit ty ovca ;) skus pred tym ako pispejes nejakym nezmyslenym komentom pozriet na googli kolky ludia s tym maju problem ... btw nerozumiem tomu "nezdržuj"... kazem ti citat to co pisem? zmyzni vypatlanec prosim ta.
    • Ty ses teda dobrej matlák... Hra podle tebe stoji za houby a ty bys ji koupil.. LoL.
      • si prectav, ze keby nebola zabugovana jako SKYRIM a nepadala kazdych 10 minut, tak by som si DLC rad kupil, ledze hra ako taka je celkom dobra
        • Hola seňor Elwarez! Kdyz tu hru nemas, jakto ze ti pada? Lolec.
          • neviem odkial si prisiel, ze tu hru nemam, ale ubezpecujem ta, ze som si to z prsta navycucal ;)
        • No, preCtav si to. Kriste pane.
          • "Přestaň, kurva, pičovat o každý hovadině!" hňup
            • Nauč se česky, šašku a pak teprve zkoušej někoho označovat "hňupem".
          • Ja si to predstaviz mohu, i kdyz me osobne bf3 a premium nespadlo ani jednou. Mas origo? ;)
            • samozrejme, inak by som sa nestazoval.
  • Tak to zacina vypadat ze dzungle se nedockam :-(
    • Sr*t dzunglu, ja by som si dal nejaku eastern europe alebo rovno Madr Rasa. Mapy z Moskvy a okolia alebo ineho vacsieho ruskeho mesta. Pripadne este rozdrbany washington alebo new york ako v MW3 kampani
      • Když se ti to tak líbilo tak si jdi hrát CoDko...
    • heartless_cz
      Taky bych si dal znova vietnam jako v BC2, to mě nemálo bavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit