Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • + za technologický vývoj
    - za to, že hrajeme pořád jen Wolfensteina, jenom to jinak vypadá (jak jsme byli nadšení z AI z half-life...a kam jsme dospěli, to at si každý přebere posvém)
    multiplayer...tak na to jsem zvědavý. Jelikož se bude dělat pro širokou masu (konzole), tak mu moc šancí nedávám.
    • Tak ještě jinak. Už ted je jasné, že multipolayerový potenciál bude minimální. BF byl kvalitním multiplayerem do dvojky. (nevím jak 2145, ten jsem nezkoušel). Pokud chcete udělat multiplayer pro 16 hráčů, je mi už ted jasný, že se těch osum hráčů bude řezat ve třech uličkách. A kvůli tomu už tu dneska máme daleko lepší multiplayer .... ;-)

      Mín hráčů je zaručuje kvalitenější hru, ale pochybuju že autoři udou schopni udělat kvalitně interaktivní prostředí, když mrhají svůj potenciál na singl. Howk
      • Ted se bavis o konzolove verzi? Pokud se nepletu tak PC verze BF3 ma mit stale multiplayer pro 64 hracu.

        Pevne doufam ze z multiplayeru neudelaji CoD nebo Crysis 2, to by byl konec BF serie.
        Single at je jaky chce, ten veterany vubec nezajima.

        Ad mrhani casem na single>Tak hrozne to snad nebude. Multak muzou delat soubezne se singlem, kdyz engine je ten samy, tak doufam, ze do listopadu to zvladnou.
    • Hodnotit AI u primarne multiplayerove strilecky je myslim celkem zbytecne.
      I kdyby cely singl dopadl katastroficky, tak pokud nepodelaji multiplayer, tak maji uspech zarucen.
      • Uniká mi nějak pointa, multiplayerovým komplexním "simulátorem" porážet převážně singlové CoD... Proč? Už i tvůrci zapomněli o čem jejich série je? Spíš musí kmitat tak jak panstvo v managementu brnká...
        • Singlové CoD :DDD
          Od kdy?
          • Už od prvního dílu. Ono CoD taky ale nikdy, NAROZDÍL od Battlefieldu, nebylo i vzhledem k umístění plnohodnotného singleplayeru do hry, prohlášeno jako ryze multiplayerová záležitost. To, že si CoD zakládá v sérii i na hře pro jednoho hráče je prostě fakt, zatímco BF je původem čistě cílen jen na multiplayer, který by měl zůstat jeho hlavní náplní, tak to kolega výše myslel.
            • Ano u starších dílů singl byl ale přesto si myslim že hráči měli nahráno víc času na multi než singlu... To bylo tak do 4. dílu... Tam už byl singl jen jakýsi bonus a hráči měli drtivou většinu času strávenou na mutli a nikdy ne na singlu...
              A v současnosti... CoD7... Singl jednou behem pár hodin dokončit protrpet si to aby clovek aspon vedel o čem ten příbeh je... a že bych měl další čas trávit třeba tim že si ho dám znova... Tak si du hodit mašli... Každej hráč si pak ratši zapne multi a tam nahraje tu strašnou dobu hodin...

              Pokud podle vás CoD je singlová hra... Tak je to spíš urážka tech her opravdu zaměřených na singl... Nebo her které se to snaží mít aspon vyrovnané...
              Ale říct o CoD že je to hra pro jednoho hráče... Tak se zeptám jestli k nim došel internet...
        • Psychotic
          Převážně singlové CoD? Měl bych přestat pít.
    • V half life nebyla AI nic extra od té doby jsem už viděl mnohem lepší.
  • Zbohom Battlefield tak ako ho poznáme (a ako ho máme radi) *9*

    PS: pridávam sa k tým, čo tvrdia, že sa snažia porovnať jablká z hruškami...
  • To jak se směje DICE CoD to už je pomalu jak smát se vozíčkáři :D
    Nebo možná spíš jak kopat do zdechliny...
    • jen aby se nakonec neukazalo, ze jsou to velkohuba prohlaseni, jako kdyz zaba ucila orla letatý
    • COD je trapnej vtip tak proc se na zachechtnout :D
  • na čem to asi hráli *8* *1*
    • cece asi na PC.. oni jak jsou vsichni zblbnuti z tech konzoli tak jsou ted vyvati co ty grafiky s dx11 vlastne umej :P
    • ZX Spectrum.
  • Problém: mám Bfbc2 a nevíte proč se mi nejde přihlásit? po mě to chce pořád serial key a když ho tam dám tak mi to napíše že už je použit a nejde se přihlásit, dík za rady
    • Pokud máš originál tak se hold musíš spojit s EA podporou. Nijak jinak se to nevyřeší ...
    • A máš originál?
      • Origo mám *9* *9*
        • Tak asi hurá na http://eacs.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/544
  • No nevím,ale rozhodně kdo vyrůstal u COD jako já vý to,že se to nedá srovnávat s BF pač teďko hraju BF Bad Company 2,která byla spíše testovací projekt enginu pro BF 3.
    Jinak COD serie se dá říct jen Těmto COD 1,2,4 a dál no možná ještě 6 díl,ale boužel tady se přislo o vedení nebo li o Respown Studio,které by možná neco udělalo stěma číterama na které Triarch nemá a na další COD rozhodně taky ne,ale sou to kluci co umí zombíky a grafiku nic víc na celou hru nemaj to boužel umí jen Respown Studios pokuď je kluci z Aktivion Blizard konečně pustí od soudu tak možná by nám i něco daly na stůl což asi nebude jen tak a nás to stojí akorát peníze a radost z jejich tvorby!!!
  • Docela jsem zvedav, jak to bude vypadat na konzole, pry take budeme nadseni, celkem jim i verim, ale chci to videt na vlastni oci *3* A hlavne vsichni nepiste, ze to bude hnus *1*
  • bude to pecka a nakope to CODčku prdel hroznym zpusobem *6* *1*
  • Hlavně doufám, že chlapci z EA nenakážou dice udělat další "Medal" místo BF3, páč se to víc podobá CoD. Buď jsou to takoví zabedněnci, že se těmi prodejními čísly zabijou sami, nebo si uvědomí, že chcou kvalitní hru bez ohledu na mainstreamovou konkurenci. A pak teprve bude nový Battlefield pořádná pecka.
    • Ja se prave obavam,ze to bude spise ta prvni varianta.A na vine neni dle meho DICE ,ale prave EA,kteri uz nejaky ten patek kazdou chvili vydavaj nejake prohlaseni,jak chcou sesadit cod z pomyslenho komercniho trunu.
  • když pomyslím na minimální nároky na hw, tak se mi dělá špatně :) *10*
    • kup si konzoli
      • Kdo by takovej nesmysl udělal, když už má compa? :D :D Možná kvůli pár gameskám co na PC nejsou, ale kvůli střílečce? Vyměnit myš a klávesnici za gamepad? Blázne :)
        • A pak, že konzolisti začínaj flame.
      • abych hrál ve 20ti- lidech? :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit