Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COD je zapomenuto,občas ještě zapnu COD 4 ,protože to je dle mého poslední povedený (COD 3, nepovažuji za COD). Batllefield je batllefield, ať se drží toho co už má. Protože je to perfektni Fpska. . . :-)
  • Už bolo na čase, aby skončila nadvláda CoDu. Nech žije BF3!!! *4*
  • Veľmi zavádzajúci Článok. Sú v ňom samé dohady hrajúce sa na fakty. Asi najslabší článok aký som na tiscali čítal... Áno, je to možno pekné, ale kedy sa komu páčila lineárnosť trebárs z hudbou od Basila (Barbar Conan)?
  • SedRicKCZ
    Podle videí, co jsem zatím viděl mně to dost zaujalo. Vypadá to hodně dobře, ale člověk by se neměl unáhlovat. Kolik takových hezkých ukázek u různých her už bylo a ne vždy to dopadlo hezky.
  • Battlefield 3 bude blbost. CoD je proste nejlepsi ! *5*
    • COD je minulost
    • Jsem vyhulenej ale i přesto bych neřek takovou totální píčovin*... já to bf 3 moc přeju aby sesadili codka! Protože cod si už nezaslouží být špička!
      • posledni vec kterou bych BF3 pral je aby sesadili COD .. pac to znamena, ze to bude jeste vetsi <>vina .. proc proste nemuzou udelat dobrou hru a neresit COD .. negativni vliv teto snahy je myslim jiz ted docela videt z videi .. tak preju at krome audiovizualu ohromi i necim jinym .. FPS scena to potrebuje jako sul ...
        • MPL jakéhokoliv battlefielda mi vydržel pokaždé v průměru min. 200hod herního času.
          U COD to je jen zlomek této cifry (vyjma prvního dílu). Což si myslím mluví za vše.

          COD nemá tak komplexní mpl a po čase omrzí. V tomto ohledu bude mít BF vždy navrch.

          Můj názor.
    • Haló, haló je někdo doma? Mysli killere, mysli!
    • Ooo, někdo chce mít rekord v mínusech.
  • Já jen doufám, že optimalizace dopadne jako v Crysis 2. Tzn. že to na vysoké detaily utáhnou i slabší stroje.
    • a ja doufám, že to bude tak dobře optimalizované, aby to vypadalo líp než Crysis 2 (což nebude problém), bylo to o dost náročnější na maximální nastavení - nechápu, proč by to na vyšší nastavení měli utáhnout horší stroje, to pak to vyšší pozbývá smysl.. ideální by bylo, kdyby to bylo na minimální tak náročné jako Crysis na střední (a vypadalo líp) a gradovalo to až pro extrémní nastavení, což bych si schoval až pro další grafiky (aby to dnešní nejlepší jednočipovky lehce nestíhaly)
    • To asi sotva pretoze Crysis 2 je stara technologia bez modernych efektov kdezto B3 bude efektmi prepchaty a tympadom narocnejsi na vypocty takze podla mojho nazoru to bude nieco ako Crysis ked svojho casu vysla. Vsimni si 3dmark11. Moje dve 6870 to na max davaju na 10 fps co je vdaka kope modernych efektov ktore dx9 hry jednoducho nemaju.
  • táto hra ukáže krutý rozdiel medzi ps3 a xbox360. xboxová verzia má vraj byť niečo ako old-gen "levoboček" aj "vďaka" DVD kapacite a nízkemu výkonu cpu. ps3 naopak hrdo vedľa high-end pc verzií...tešíme sa!
    • hehe dobry vtip *1* .realny vykon xboxu i ps3 jsou vicemene stejne,teoreticky vykon je u ps3 vetsi,ale v realu to vychazi podobne.Co se tyce "ps3 naopak hrdo vedľa high-end pc verzií" to je dalsi hezky vtip *1*
    • Tak to jsem zvedav, kazdopadne bych se nebral pekne verzi na PS3 *3*
  • Budou to blbosti oboje, BF3 i další CoD... *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit