Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem zvedavej kolik zabere instalace + patche :-) ,že by novy standart !!!
  • Pokud Battlefield vyjde na dvou discích, tak CoD by měl vyjít na disketě, vzhledem ke stáří enginu.
    • No moment, Frostbite je z 2008 a IW je z 2007, to stáří není zas takovej rozdíl. Samozřejmě se ten engine modernizuje, ale to i u CoD. U MW 3 se pojede už u IW 5.0. Aneb kdo chce psa bít...bude hrát CoD v hezčím kabátku *15*
      • Erien
        Chlapče jsi trochu mimo, MW 3 má základ v Cod 2, což je rok 2005, přičemž už tehdy bylo jádro enginu přejato z Quake 3 Arena, což je rok 1999. :)
        • Jo, máš pravdu, omlouvám se
    • Nj, dostaneš 1.4 MB patch na disketě a CD s instalačkou COD4...
  • On ještě někdo používá optická média ? *3*
    • Ty jsi chudák...takhle tě tady vymínuskovali. :) Já ale souhlasim a chápu. Taky s optickými médii pracuju jen z nutnosti. A to nejen kuli pomalému seeku, malé kapacitě a mizerné přenosové rychlosti.
    • Debilita zraje v každém věku. *3*
    • co to meleš?
      • http://files.sharenator.com/demotivational_posters_why_gabe_newell_invented_steam_Memebase_43-s470x549-186346.jpg
  • Co znamená to vaše hype, odkud to je, z čeho to je, odkud, kdo, kdy, kde, dík... ? :)
    • prehnana propagace nesouvisici s kvalitou propagovane veci .. snaha presvedcit potencionalniho klienta, ze dany produkt fakt musi mit, prostrednictvim silne marketingove masaze ...
      • Nechápu, za co a kdo dal ty mínuska. Vždyť je to normální poučný komentář...
    • http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hype
  • zx_spektrum
    A na PC? A něco nového ohledně oxidace Originem?
    • Já nevím co pořád s tím originem máte... tak se vám spustí jeden program navic a co? Že vám bude ubírat paměť? Snad to nehodláte hrát na 1GB RAM? To bych potom pochopil, i když zřejmě marná snaha *4*. Já mám taky Steam puštěný pořád a nejak se s ním nezaobírám... (jo, jednou... hrál jsem nějaký MP a steam mě vyhodil na plochu, že je nějakej event u mé grupy... hra po alt+tab pro jistotu padla celá *15*... to dokáže zkazit den *1*)
      • " Že vám bude ubírat paměť? " - Že ty máš přihraní puštěnou jednu aplikaci, neznamená, že si jedinej.A navíc proč bych měl mít Origin, když mám kvalitnější Steam?Akorát v tom bude bordel, jedna hra tady, druhá támhle atd... Já mam rád pořádek.
    • SA-reg
      Co by... bude.
  • No jo xbox :D trapny!
    • Trapnost tu cítím z tvýho komentáře,mám xbox a není pro mě problém počkat 5minut než se mi to nainstaluje na disk...není náhodou u PS3 taky potřeba instalovat hry na disk/každý si to stejně instaluje...?...
  • Nevím proč se o tom furt mele. Osobně v tom nevidím žádný problém - vyřešeno je to myslím dobře (u této hry). Myslím že microsoft blokuje standardní možnost instalace jako na pc,protože když se člověk podívá na hry jako mass effect 2 ,L.A.Noir atd. musí se přehazovat disky,což je opravdu blbý řešení. vím že core verze se prodává bez disku,ale myslím že většina lidí má xbox i s HDD a kdyby ne,nestojí zas tolik peněz,nebo by je hry donutily si ho pořídit.Díky tomuto jsou pořád problémy s místem na disku a řeší se prohazování disků.... Toto je celkem škoda...
  • bude dalsi placeny obsah jo? takze red orchestra 2 to jisti...
    • něco jako byl Vietnam do BC2 *3*
  • a na pc to bude tiez na dvoch dvd?
    • Myslim si ze aj PC verzia bude mať 2 x DVD DL.
    • ee
      • Takže na pc to bude blu-ray říkáš jo *1*
  • Mno ja myslim ze kdyz se kouknes na featury ty hry hlavne co se destrukce prostredi a zaberu tyce tak si myslim ze to proste tak uplne obycejna hra neni. I kdyz teda nerikam ze to bude nakej super zazrak (hype je hype) ale ja se tesim jak na singl tak na multiplayer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit