Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna poznámka. Musíte prvně nějaký serv mít pronajatý nebo vlastnit.
    • JohnyTheZik
      to tak bejva.. porad je ale dost freegamehostingu atp.
  • To by snad měla být samozřejmost hned od začátku a nedělat z toho booom po roce co hra vyšla
    • To by mě fakt zajímalo, jaká by byla reakce, kdyby něco podobnýho oznámili třeba takoví páni z Valve. Mám dost silný tušení, že by z toho zdejší kritici uchvávali blahem *1*
      • Oni to ale oznámili a všichni je za to vychvalovali!!!

        Jenom to byl rok 1998 :D
    • Mně se libí, jak někdo stále nechápe princip dnešního, čistě ekonomickýho světa. :) Prostě marketing, záměrně nenabušit hru na začátku a pak jí formou buď placených přídavků s cílem vydělat a ždímat, nebo zadarmo s cílem udržet delší dobu v podvědomí jméno. Trololo...
    • Jo? a kolik her takhle detailní nastavení má? hmmm že by zatím žádná?
      • UT1-3, CS, DoD, HL DM, TF (i jejich Source verze), asi teda ty CODy, nejspíš oba L4D, MOHAA, Far Cry, Rune, Jedi Knight JO/JA, Quake, Rainbow Six RS a asi i Vegas, Battlefield 1 a 2, SW Battlefront 1 a 2, AvP 1 a 2, Red Faction 1 a 2 . . . a další spousta her, kterou si buď nevybavuji, nebo neznám z MP pohledu.
      • Hmmm, si prokázal slušnou neznalost her. *3*

        BF3 je beta, která se jen velmi pozvolně blíží k full hře. I těch herních map je stále žalostně málo a některé jsou doslova příšerné, špatně navržené.
      • GlaDOS
        Nedávno jsem hrál první díl AvP. Hra stará a přesto má pro multiplayer tunu nastavení. A to spousta starších her. Teď je ovšem cool vše osekat.
      • Oba counter strike nebo COD4?
        • Jazz
          Spíš si myslím, že to myslel z novějších her.
        • Tikov
          a nejen. Mně takovéto nastavení přijde celkem běžné.
  • Me by zajimalo proc zrusili filtr na custom servery ? Hraval jsem jen na serverech bez minimapy, ktera by podle me v zadnem pripade nemela byt na hardcore serverech. Z Bad Company 2 by si mohli vzit priklad. :)
  • Keyz
    To bude šílenost.Z toho půjde udělat naprosto jiná hra,například Unreal Tournament :)
  • Ataker
    Je to jednoduché já v tom vidím jednu věc a to, že oni chtějí, aby si na takové nastavení nikdo nezvykal páč po čase to do té hry dopasují a očekávají, že je za takový bonusík budem vychvalovat do nebe, jak jsou k nám hodní a že si zaslouží být nesmrtelní. :))
  • U BF3 jsem stravil nejakou stovku hodin,ale uz letel z disku spolu s celym Originem.
    EA je proste zlo a kdo jim slouzi, spatne dopadne.
    • Jazz
      A ty jsi zas pyčus.
      • hlavně že ty jsi tu projveil inteligence, myslivno

        Origin je hlavní důvod, proč na koupi EA her ani nepomýšlím... to už to raději vzít z warezu
      • hlavně že ty jsi tu projveil inteligence, myslivno
  • sra*ka sra*kou zustane a muzete k ni pridat brambory a spenat porad bude zaklad sra*ka
    • Ten text dava logiku... to si vymyslel sam alebo si si to niekde prečítal?
  • ze bych si v bf mohl konecne nastavit sensitivitu meho volantu? *1*
  • rancor1223
    Buť absolutně nechápu o co jde nebo je to normálnímu hráči úplně ukradený.
    Pokud vím tak je to normální věc pro nerankovaný servery (HP, damage,...). A částečně i pro rankovaný (tickety,..). Dříve byly ještě Custom, ty nevím do jaké míry mohli být upraveny, ale myslím, že až na ty HP, damage apod. úplně stejně.
    Každopádně mít rankované servery na kterých běhají lidé s 500% životy se mi zdá jako špatný vtip. Takhle to nemůže fungovat. Jestli to tedy chápu správně, je to jen pořádná utilitka na nastavení serverů, která tu měla být před 8 měsíci.
  • nechapu co vsichni pic..jete , je to dobra hra a stravil sem na ni o 500% vice herniho casu nez u ostatni sra.ek ktere na nas dneska poti. Kramujete ze je to nevyladene a nevyvazene ?! Mate pravdu , do jen te doby nez se to naucite s bandou teamove hrat !
    • já třeba hru nehraju právě kvůli lidem, jako jsi ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit