Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promluvil Hráč call of hnusy ve věku odhadnu 13?
  • hlavně že ty jsi tu projveil inteligence, myslivno

    Origin je hlavní důvod, proč na koupi EA her ani nepomýšlím... to už to raději vzít z warezu
  • hlavně že ty jsi tu projveil inteligence, myslivno
  • Jazz
    A ty jsi zas pyčus.
  • FPS? Ty jsi těch her moc nehrál :)

    B3 vládne možná podle peněz... a to je smutné, nicméně nic nového ani dokonalého to není. Má to akorát hezkou grafiku (cca Crysis 1-like).

    (Lidi jsou hloupí, i když je prosím, aby nebyli.... :( )
  • Jop, ale pak musí aspoň existovat alternativa Steam Tradingu (já bych zrovna B3+B2K už delší dobu prodal, akorát se mi nechce nikomu dávat můj email/acc, raději bych to vyměnil třeba za SC5 nebo ... EA nemá moc dobré hry, když tak sleduju... ).

    Každopádně battlelog není tak hrozný, kdyby existovalo alespoň nějáké off-game nastavení (grafika, ovládání ...). 3rd party program není vskutku řešení u finálního produktu.

    To by všechno nevadilo, kdyby ta hra byla dobrá... ono je to akorát přeefektované COD, což... no... jako je to lepší než COD.. to určitě, akorát kdybych ctěl lepší COD tak si koupím další díl COD nebo MOH. Ale to je jedno, Battlefield si mne ztratil (130 hodin... posledních 30 jen testování patche) a kromě grafiky na něm není nic... (CS mne doteď chytí více a DayZ... nebo Civilizace, prostě hry, kde je i nějáký ten obsah, ne jen efekt. :)
  • Oni to ale oznámili a všichni je za to vychvalovali!!!

    Jenom to byl rok 1998 :D
  • U BF3 jsem stravil nejakou stovku hodin,ale uz letel z disku spolu s celym Originem.
    EA je proste zlo a kdo jim slouzi, spatne dopadne.
  • no jo máš recht :D

    Ani nevim proč jsem to dělal tak složitě.. Dík
  • Jedno kliknutie ti odpadne ak spustis rovno BF3, nakolko on Origin nastartuje za teba :)
  • Jooo, pro umastený puberťáky s IQ tyqve opravdu dobrá hra :P
  • No tak pokud hru zavhrhneš kvůli tomu jak se spouští tak jsi blázen. Já podobný služby taky nemusim, ale kliknout na ploše na origin, kliknout na ikonu hry a pak ve spuštěnym battllogu najít server mi nepřipadá jak totální opruz.

    Každopádně digitální distibuce tu je a budede jí jenom víc a víc. Za pár let už bude krabicovka bez online aktivace nesehnatelná. Holt realita.
  • já třeba hru nehraju právě kvůli lidem, jako jsi ty
  • Najlepsi MP co sa tyka zanru FPS. Battlefield 3 vladne. Komu sa nepaci tak to nehrajte. Nepacia sa mi obcasne bugy Originu ale po kontaktovani zakaznickej podpory vzdy do par hodin vyriesene.
  • 5-6 ?! lol tak to si uboha lamka kterou si davam k snidani ! MHH cim vic mul jako si ty tim lepsi statistiky budeme mit ;)
  • nechapu co vsichni pic..jete , je to dobra hra a stravil sem na ni o 500% vice herniho casu nez u ostatni sra.ek ktere na nas dneska poti. Kramujete ze je to nevyladene a nevyvazene ?! Mate pravdu , do jen te doby nez se to naucite s bandou teamove hrat !
  • Ten text dava logiku... to si vymyslel sam alebo si si to niekde prečítal?
  • sra*ka sra*kou zustane a muzete k ni pridat brambory a spenat porad bude zaklad sra*ka
  • V CoD je tato moznost davno, od MW1. Ten marketing zboznujem, pridaju do hry naprosto jednoduchu vec, ktore ma aj ich uhlavny nepriatel CoD a kazda hra, ktora sa da modovat a robia z toho halo ala koniec sveta, vid Gun Game, fuuuha, pred BF3 som vobec nevedel, co to je :D HD destrukcia...Fuha, konecne nieco na urovni BC2 :D Proste EA.
  • rancor1223
    Já myslím, že alespoň částečně by se to omezit dalo. Třeba tím, že střelec/řidič, podle toho kdo by zůsta v tanku, by mohl nějakou klávesou zamknout tank pro někoho jiného, než kdo právě vystoupil. Třeba jen na omezenou dobu. Nebo dokonce jen v rámci squadu. Pořád by to bylo lepší než nic.
    Osobně je mi to tady jedno, já hraji jen menší mapy a když velké tak Infantry only (ne nejsem CODkař) ale vím, že kradení techniky je dost otravné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit