Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ono to dost znělo tak, že ti přijde normální, aby si spoluhráči kradli techniku navzájem. To mně normální nepřijde a na slušnejch serverech za to admini skutečně vyhazují. Když to napíšeš takhle, tak vypadá podstatně jinak a tu část o individuu beru zpět *4*

    Jinak je to samozřejmě neproveditelný, s tím souhlasím, ale skoro mám pocit, že první příspěvek byl spíš takovej povzdych, než reálná otázka.
  • rancor1223
    Buť absolutně nechápu o co jde nebo je to normálnímu hráči úplně ukradený.
    Pokud vím tak je to normální věc pro nerankovaný servery (HP, damage,...). A částečně i pro rankovaný (tickety,..). Dříve byly ještě Custom, ty nevím do jaké míry mohli být upraveny, ale myslím, že až na ty HP, damage apod. úplně stejně.
    Každopádně mít rankované servery na kterých běhají lidé s 500% životy se mi zdá jako špatný vtip. Takhle to nemůže fungovat. Jestli to tedy chápu správně, je to jen pořádná utilitka na nastavení serverů, která tu měla být před 8 měsíci.
  • Nečekal bych, že zrovna ty si budeš tak uhh...předpojatý :P . Já to nedělám, běžně jsem ten, co běhá okolo techniky pěšky a vrtá do ní. Nebo do lidí.
    Beru to tak, že lidi jsou idioti a hajzli, takže viz výše. To bychom taky mohli chtít skripty proti přepínání se ze střelce na řidiče. Ve výsledku by to působilo hlavně problémy.
  • Když už beru vzácně nějakou tu techniku, tak jenom když je na spawnu nebo když zabiji toho dotyčného, který to opravuje. A když se potřebuji opravit sám, tak si prostě poodjedu někam, kde nikdo není. Lidi jsou idioti, zvlášť v tak hodně hraných hrách.

    Na druhou stranu, pokud někdo dělá s tankem blbosti někde daleko před "linií", tak mu ho se beru moc rád.
  • To není jeho hloupost, ale tvoje nekolegiálnost a individua jako ty by měl admin rovnou vyhazovat, když se neumíš chovat k vlastním parťákům. Jo kdyby ho ukradl protivník, tak si může gratulovat a bude fakt za blbce.
  • Jestli mas pocit ze nic pak patris do ty sorty pitomcu proti kterym bych uvital ve hre ten filtr.
  • Pre mňa len ďalšia mŕtva séria *7*
  • Keyz
    To bude šílenost.Z toho půjde udělat naprosto jiná hra,například Unreal Tournament :)
  • Webové? Myslíš Battlelog? Ten snad nemá s Originem jako takovým nic společného. Ale co já vím, nehraju to :P
  • Co to na čem mění?
  • Ja mel na mysli vlastni spoluhrace, chytraku. *6*
  • Mam vsetky BF originalky a ked mala vist trojka hrozdne som sa tesil, predobjednal a
    dokonca pre nu siel 200 km do mesta kde ma firma sidlo u ktorej som robil predobjednavku.

    No hral som BF3 asi tak 5-6 krat nakoniec.
    Preco ?
    Ten ich Origin to co je za Pi****na ?
    Ja virm ze aj Steam mal na zaciatku svoje muchy a to riadne, ale interface bol vzdy fajn, toto webove u Originu je neskutocna blbost.
  • Cože? To je jenom tvoje hloupost. Kradení ze spawnu je hnus, ale na bojišti? Nikoliv.
  • Jazz
    Spíš si myslím, že to myslel z novějších her.
  • A bude tam taky nejaky filtr na pitomce kteri mi napr. ukradnout tank mezitim co si ho opravuji?! *6*
  • UT1-3, CS, DoD, HL DM, TF (i jejich Source verze), asi teda ty CODy, nejspíš oba L4D, MOHAA, Far Cry, Rune, Jedi Knight JO/JA, Quake, Rainbow Six RS a asi i Vegas, Battlefield 1 a 2, SW Battlefront 1 a 2, AvP 1 a 2, Red Faction 1 a 2 . . . a další spousta her, kterou si buď nevybavuji, nebo neznám z MP pohledu.
  • Hmmm, si prokázal slušnou neznalost her. *3*

    BF3 je beta, která se jen velmi pozvolně blíží k full hře. I těch herních map je stále žalostně málo a některé jsou doslova příšerné, špatně navržené.
  • ...ono tam vážně něco z toho druhého odstavce nebylo? Ježiš, vždyť takové, nebo lepší možnosti nastavení mají i některé primárně singleplayer hry! EA mě nepřestává překvapovat.
  • Ataker
    Je to jednoduché já v tom vidím jednu věc a to, že oni chtějí, aby si na takové nastavení nikdo nezvykal páč po čase to do té hry dopasují a očekávají, že je za takový bonusík budem vychvalovat do nebe, jak jsou k nám hodní a že si zaslouží být nesmrtelní. :))
  • ze bych si v bf mohl konecne nastavit sensitivitu meho volantu? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit