Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si nemohu pomoct, ale pokud chcou další Moderní válku tak to je trochu no ehmm... že by ohrané ? Ano bohužel je, ale mi s tím uděláme co ? Velké Hovn*. Ale nebyl byl to špatný nápad kdyby udělalo EA a DICE II. světovou na Frosbite 2 eniginu. Já si to nedokážu představit *4* . To by mě hluboce ohromilo. II světová je pořád aktuální téma ( i když už trochu taky ohrané ) které si mě po dlouhé době opět láká zahrát. Bylo by to super v novém kabátu ve Frosbitu 2. Ted už stačí jenom zjistit a odpovědět zda něco takového někdy vyjde..... Musíme doufat a věřit že se do toho EA a DICE někdy pustí. Já za mě říkám že ANO. Věřím že to někdy vznikne a už tedka se na to těším. Jenomže čas je svina a nechce se mi čekat, ale platí jedno příslový : Kdo si počká ten se dočká *3*
  • Opět další sr.. co na to říct *16*
  • Souhlasim, jsem spokojený (BF2 , BF3,) , ale další díl by musel být nevim asi jaký, abych si ho pořídil. Prakticky jedině co mě napadá, že seberou všechny nápady co na netu jsou od hráčů a udělaj z toho konečně fungující celek. (BF2+BF3) Váhal bych,ale nakonec bych si ho koupil.
  • Na nějakej terorismus jim prdim . Já chci 2.světovou . Přece jenom to má svoje kouzlo ,než nějaký terácí .
    *4*
  • mam v BF3 Multiplayer nahrano neco pres 500 hodin a single player jsem jeste ani nezapnul a myslim si ze takovejch lidi je tu vic.
    • jop len tardov trapi nejaka kampan a terrorist story v nej rofl
  • Crow
    No už letos jsem si po koupi BF3, trhal vlasy. Hra byla (nevím jak je na tom teď, už jsem dávno přestal hrát) prostě a jasně nehotová a místo toho, aby se udělal pořádný patch, radši se udělají 4-5 übersuper DLC balíčku za bez mála 400,-. A BF Premium pro mě není argumentem, podle mého je to vlastně takový zajíc v pytli *4*. Abych to nějak uzavřel budu kopírovat něco co už tu někdo poznamenal: "Moje peníze letos neuvidí" *4*
  • Moderni bojiste jsou vyvarene, druha svetova je vyvarena a vse starsi nez je druha svetova neni pro COD-like strilecky atraktivni a Vietnamu se vsici boji (asi kvuli Vietcongu, ktery je podle me neprekonatelny). Nabizi se budoucnost, ale ta podle me take neni atraktivní pokud se nepridaji nejake silnejsi fantasmagoricke prvky (mimozemstani napriklad), protoze pokud tam takove prvky nebudou, bude to stejne jako soucasnost jen s vic futuristickymi bambitkami. Pro me je atraktivni vyraznejsi alternativni realita (Gears of War a dalsi) nebo regulerni sci-fi.
    • http://www.youtube.com/watch?v=0J12fgKOrZ8&feature=related *1*
    • JohnyTheZik
      BFBC2 Vietnam je nahodou skvelej^^
      • to je nejlepší MP za posledních 10 let...toho jsem se nahrál...škoda že přišel BF3 a lidé odešli...
  • Mě by se ohromě líbila hra z druhé světové a zvláště od Dice.
    Velké tankové bitvy jako u Kurska. Nebo třeba Pearl Harbor, kde by převládali letadla, místo 2 letadel na mapu tam šoupnout desítky na obě strany. Městské mapy ze Stalingradu, Berlína. K tomu nějaký ten ostrov z Pacifiku....
    • ZvacA
      Ani nemluv a to vše na Frostbite enginu. Byl by to asi zátah, ale takový boje na pacifických mapách s ostrovy Wake, Midway, Iwo Jima, Tarawa, Peleliu a další a obecný návrat možnosti manipulace bitevních plavidel, výsadkových plavidel, letadlovek, letajících pevností, stíhačů a hrdinských výsadků nad ostrovem plných nepřátelské pěchoty, tanků, pobřežních děl a ještě obklopený hlídkující soupeřovou flotilou.... to by byl Battlefield. Sice nejspíše s hodně velkým s slideshow, ale co. :D No a pak další mapy chronologicky poskládaných ze všech možných WW2 bojišť až k Berlínu a o zábavu postaráno.

      Jinak, pro pamětníky takový zajímavý pokus - http://youtu.be/7A5Oh8AX_kg?t=33s
  • No myslim, ze nejaka tisickrat omleta zaplatek s psychopatem je kazdymu, kdo hraje BF u zadi, pac jde hlavne o multiplayer. Pokud jde o mne, tak ano v tomhle pripade jsem tupa OVCE a EA/DICE klidne tech nekolik ecek zaplatim..Proc? Protoze u zadne jine hry za letosni rok nemam nahrano vic jak 250h. Dice umi multak skvele a pokd budou v BF 4 i jen drobne inovace, tak do toho jdu. Ty reci o zabugovanosti a odklonu ze serie jsou jen keci.
    • Souhlasím s první částí, BF3 je pro mně určitě MP hrou roku. Miluji CQ.
      Nicméně co se týče BF4, tak podle mě je na něj ještě hodně brzy. Bohužel zřejmě hlad po penězích zvítězil nad zdravým rozumem, i když ani to nechápu, protože za Premium ze mě bez nejmenšího problému vytáhli stejnou sumu, co za základní hru...
  • Izmæl
    Co máte pořád? Na další zabugovanej TES si stejně budete muset počkat tak pět let, tak proč si během čekání mezitím nezahrát tyhle NUDNÉ, STEREOTYPNÍ, STOKRÁT OMLETÉ střílečky? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit