Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked vidim tie retardovane detske xychty v danej reklame tak sa hanbim, ze to hravam aj ja. Osobne povazujem komunitu BF za najvacsiu slabinu celeho projektu. Asi som uz prilis stary...
    • mne neprisli retardovane ani detsky, proste normalni teenageri. spiš mi vadilo že to byli nejaci muslimove nebo co
      • Jack1947
        Furt, ti neco vadi... vadime , nejsi tu rus ? *7* *15*
  • Nojo, reklama. Těšim se, až někdy vyjde podobná hra s level-editorem, a kde půjde zničit všechno. Tady je to jen pozlátko.

    Pojďte hrát Team Fortress 2.
  • BF mi pride ako taky idealny stred medzi CoD a Armou. Jedine co ma momentalne stve na BF4 ze aj ked je to beta docela je ta hra nestabilna a tiez neprijemne dropouty pocas hry a obcasne zamrzanie.
  • další zastávka Bad Company, zatím jednoho takového battlefielda už hraju, nebo ne(?)
  • Jack1947
    Reklama na COD byla trefna a necekana... tohle se mi moc nelibi, kdybych byl typicky konzument tak bych sahl po COD, tudiz nic moc. Podplaceni "fanousci", ani efekty ne ne, tudy cesta nevede. *4*
  • zase pridu lepšie zbrane a mapy len do DLC? asi hej:)smutne
  • Takze zase 1000 kc hra 2000 dlc balicky a 1000kc za premiak ze panove z ea.Vzit bf3 zrecyklovat a vrazit tomu nalepku bf4.Spis je to datadisk nic vic nic min kdyz budu mirnej.BF 3 mam bez dlc balicku je jen par serveru zlate bad company 2
    • co to meleš? 1000 hra + 1000 premium, nebo 1000 hra + 2000 dlc samostatně. jestli sis k bf3 koupil všechny dlc a i premium, tak se spíš propleskni a nepiš sem takovýhle haluze *7*
  • Keby za tento upgrade bf3.5 nepytaju 80e...
  • Nic o hře neřekne víc než epileptická změť obrázků prostřihaná pár fanouškama, kteří básněj o své oblíbené hře :D
  • veľa je negatívou na BF4 ,ale inú multi hru nepoznám čo ponúka tolko možnosti v boji COD od COD 4 je o ničom iba trhlá arkada
    • Jo a BF4 je taky trhla arkada. Jesli si myslis neco jineho, tak ses celkem naivka. *3*
      Ostatne o tom svedci uz i tohle video, kde hraci delaji vselijake silenosti. Tim nerikam, ze to je spatne samozrejme.
      Jen je usmevne, nazyvat jednu hru arkadou s hanlivym podtonem a vychvalovat jinou arkadu. *1*
      A aby si to zas nekdo spatne nevylozil, ja nemam problem s arkadovymi hrami.
      • Presne tak, i kdyz nelze poprit ze destrukce only infantry bojum dava novy naboj. Doba kdy se sniper mohl bezpecne krcit za umakartovou deskou je uz davno prezita. Pad mrakodrapu mi je naprosto sumak ale kdyz granatometem manikovi rozebere betonovy blok za kterym se krci na prvocastice tak je to prima pocit. Znacka BF me primarne zajimala kvuli technice ale prave jeji jednoznacna arkadovost muj zajem otupila. Jako alternativu ke CoD si BF4 casem koupim ale ze by se jednalo o "dospelejsi" zabavu nemuze byt ani rec.
    • Sice jsem to nehral, ale napada me Planetside 2 z tech soucasnych her?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit