Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic o hře neřekne víc než epileptická změť obrázků prostřihaná pár fanouškama, kteří básněj o své oblíbené hře :D
  • Je to fakt pěkný, ale až konečně dostanou v DICE koule ukázat jiný bojiště než několik let vyčerpanou současnost, tak si to koupím. BF4 jinak nezájem...
    • vycerpany? porad to ma rezervy.. ta interaktivita map co tam je je porad dost pri zemi.. a myslim, ze je celkem jedno kde se to odehrava.. jestli tam jsou pistolky co maji mensi presnost a je min modelu.. tzn historie.. nebo se strili svetelnejma zbranema a pribudou mechove a stity.. to jsou proste jen kulisy..
  • Ta "prdici" znelka je fakt strasna. Kam to od puvodni znelky v BF1942 dopracovali, to vazne nepochopim. *1*
    • Pilgrim66
      Tahle zrovna jeste jde, nejhorsi byla ta BF 3 a nejradsi mam tu BF 2. Obecne v BF 2 byla uzasna hudba. MEC znelka apod. Musim si tu hru fakt koupit, lidi to prej furt hrajou.
  • Keby za tento upgrade bf3.5 nepytaju 80e...
  • Kravicka
    Real players only in Battlefield. :D
  • Takze zase 1000 kc hra 2000 dlc balicky a 1000kc za premiak ze panove z ea.Vzit bf3 zrecyklovat a vrazit tomu nalepku bf4.Spis je to datadisk nic vic nic min kdyz budu mirnej.BF 3 mam bez dlc balicku je jen par serveru zlate bad company 2
    • co to meleš? 1000 hra + 1000 premium, nebo 1000 hra + 2000 dlc samostatně. jestli sis k bf3 koupil všechny dlc a i premium, tak se spíš propleskni a nepiš sem takovýhle haluze *7*
  • zase pridu lepšie zbrane a mapy len do DLC? asi hej:)smutne
  • Jack1947
    Reklama na COD byla trefna a necekana... tohle se mi moc nelibi, kdybych byl typicky konzument tak bych sahl po COD, tudiz nic moc. Podplaceni "fanousci", ani efekty ne ne, tudy cesta nevede. *4*
  • další zastávka Bad Company, zatím jednoho takového battlefielda už hraju, nebo ne(?)
  • Ked vidim tie retardovane detske xychty v danej reklame tak sa hanbim, ze to hravam aj ja. Osobne povazujem komunitu BF za najvacsiu slabinu celeho projektu. Asi som uz prilis stary...
    • mne neprisli retardovane ani detsky, proste normalni teenageri. spiš mi vadilo že to byli nejaci muslimove nebo co
      • Jack1947
        Furt, ti neco vadi... vadime , nejsi tu rus ? *7* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit