Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solearis
    Prekvapuje ma relatívne nízky počet slotov. Pomer 1:16 je dosť málo, keby sa malo jednať o konkurenciu k systémom ako napr. v Dota 2. Ale je to prvý krok od DICE a to si treba vážiť.
  • Jediné co mi pomohlo bylo za a) nataktovat muj Phenom II X6 na 3.9ghz(všech 6 jader) a uninstalovat nvidia beta ovladače 331.40 údajně exkluzivně pro Battlfeld 4 a nainstalovat ovladače z MSI oficiálních stránek nvidia 306.97. Z původně nehratelného BF4 v 1920x1080 high nastavení,kdy jsem měl mezi 23-40fps s průměrem okolo 30fps, laggy a záškuby, mi to zázračně vylétlo na 34-51 s průměrem kolem 40-45fps bez lagů a záškubů. GPU mám MSI GTX 660 ti PE 2gb.
    • somarina, ked vypnem HT, tak mam menej FPS cca o 20%
    • BF4 není ještě optimalizován na více než 4 jádra (teda myslím).
      • Jack1947
        A jsme doma ? *7* (konecne).
  • Marketing bezi naplno, ako vidim, normalnu vec z minuleho tisicrocia ideme predavat ako nieco nove revolucne.. takzv. clipping cez mapy nie je problemom v AAA hrach snad uz 10 rokov, ale EA a P1C3 to musi predat ako ze na tom zamakali, never before seen, su opat prvi :D A ako poznam P1C3 studio, nebude to fungovat a clippovat to bude. Este aj posrate CoD ma spectator mod. Ci pana, az neuveritelne 4 sloty ak citam :D :D :D :D :D :D :D D: D: D:D D::D:D:D:D:D:D:D::D:D Prito pri spectovanie nie je narocne ani na server, len na bandwitch :D :D D: :D EPIC FAIL
    • Jack1947
      Hlavne dychej, chceto dychat dlouhymi ... dousky Nadech... vyydech ... jak nas to ucily ve skolce kdyz se zakuckame. *4*
  • Tak som hral včera ten Obliteration a musím povedať že to bola UUUUBER NUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... Ale to je asi problém hry ako takej.. :D
    • Obliteration je hodne dobry mod, aspon se porad neco deje. Horsi je kdyz chytnete mapu plnou roofcamperu.. poslednich par her je to super, chytam lidi kde pozemni boje prevazuji ty stresni :D Je pravda, ze hodne zalezi na squadu a tymu no :)
  • Btw ta napomadovana herecka s emerickou vlajkou na kosili (která bude na obalu), to ma byt vojak ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit