Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako sa prosim vas da znicit ten vrtulnik ked sme vsetci na lodi a neda sa zostrelit. A lieta popred nas
  • nechápu jak můžete dát této Zabugované hře, která ani nereprezentuje Battlefield, ale lačnost EA stále po více a více penězích 8 a hře která se snaží být realistickou, ale bohužel jí to moc nejde 7 a ještě jí říkat nepříjemné věty vy fanboyové a nadržovači americké společnosti, která by za tohle měla skončit.

    Klidně se do mě puste, ale to co jsem zde řekl je můj názor a nikdo o něj připravovat nebude.
    Stojím za ARMOU 2 a jejími vývojáři, kteří se narozdíl od EA aspon snaží.
  • prosim poradte nekdo spustim hru a objeví se:neplatná licence.kódové označení důvodu=missing dll atd.
  • Chci se zeptat kamarád ma battlefiled 4 na ps3 a ja si chci koupit na pc budem moc hrat spolu pres multiplayer?
    • ne
  • komu není rady, tomu není pomoci, taK si něstěžujte když jste blbí.....já si to koupil až teď po roce vydání, za 1/3 ceny (400 kč) a jako více méně už opravenou hru, takže jsem se ušetřil zklamání, že hra po dvou hodinách vydání není uplně dokonalá a je vydána se spoustou chyb (protože distributor tlačí na vývojářské studio, protože zákaznící (vy) jsou nedočkaví a už si chcou hru zahrát), takže ve hře sleduju už jen to lepší, a rozhodně nemusím litovat nějakých vyhozených peněz....a je to váš problém že jste si ještě nezvykli na to že v dnešní době, jsou kvůli vašemu tlaku vydávány hry co nejdřív a proto je v nich spousta chyb...mužete taky distributorům napsat ať nespěchaj a že si na každou hru počkáte o 5 let navíc, než hra bude v absolutně dokonalém stavu
  • DALSI CESKY RANKED SERVER, PODTE NAM POMOCT PODPORIT!
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/cs/servers/show/pc/322cae7d-450c-4fd3-b523-08a5b66e47c4/CZ-SK-Ghostbusters-cz-Locker-24-7-1000-Tickets/

    CZ/SK | Ghostbusters#cz | Locker 24/7 | 1000 Tickets !!!
  • Tak od BF4 sem čekal teda víc. Jediné co mě potěšilo je ten commander mod. Jinak nic, ale většina tu říká (i já) , že je lepší hrát starší BFka. Ten SiglePlayer je fakt hrůza, ale mulťák ještě de. No uvidíme co ještě vymyslí v BF5 (jestli vůbec vyjde). *6*
  • hra odpojena neco se pokazilo,hlasky tohodle typu me dojimaj,proste vysrana hra,hra odpojena vysral se nam servr a admin se nam nakojil mleka od sve skurvene mamka
  • *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* dobrá jak v kampani a multák *4*
  • Vsimli jste si, ze EA vydava uz jen nehotove alfa/beta verze her ? Ihned po vydani vydavaji nekolik datadisku, takze vysledna hra je vlastne dodelana (opravena), az po cca roce a nekdy ani to ne.
    Stejna situace je i se Simcity, kde do dneska nefunguje presun penez a spoluprace mezi mesty. A oni neustale vydavaji nove datadisky, aniz by opravili zaklad hry. Tento BF4 je uplne to same, vydali nedodelanou sracku, ktera se mozna nikdy neopravi, a jestli ano, tak celkova cena hry bude 400% nebo vice diky datadiskum.
    • ahoj chtěl bych získat v btf4na psp3 luk ale nevim jak a kde se spustí mise phantom sou ty mapi placený nebo se daj spustit normálně děkuju za rady??
      • prosim pomůžete my obrat te se na fb filip hungary děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit