Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem fanda Battlefieldu a musím říci že jsem hrál všechny díly. Battlefield bad company2 je nejhratelnější díl. A battlefield3 mě nějak nezaujali, tak jsem se těšil na BF4, a když už jsem si je koupil stálo to za h****o stejně jako trojky ! Tak jsem šel do Cod ghost, a ještě větší hovadina. Takže jsem zůstal u Bf2 a ostatní díly bf mi jen tak leží na stole !
  • Doufal jsem v zázrak,bohužel nepřišel.Opět vyhozený peníze!Zásahy za zdí,střela z tanku na tři metry soupeře nezneškodní,granátomet k smíchu,atd,atd....od týhle firmy už nic!
  • Co? Singleplayer je zde jen do počtu??? Vždyť je to díky Frostbite 3 enginu jeden z nejlepší FPS sigleplayerů, který sem kdy hrál? O 90% lepší než současný COD Ghosts....
    beh *16*
    • Jack1947
      A po precteni clanku v novem Levelu by se mohlo stat/stane ze SP uz treba se nedockame a mozna to bude dobre je to zbytecna prace a malokdo o to stoji a pak kde bude ten hate. *15*
  • 4/10
  • trolo
    prilejeme do kotlika:
    http://www.youtube.com/watch?v=-Kaw3kj_ZGU

    http://www.youtube.com/watch?v=Qu09XFqRYmE
    • Proc ku*va lidi strili od pasu? Tady nejsou na divokem zapade pici, tohle je Battlefield!
      • Whoossain
        Protože když za někym běháš, tak nemůžeš střílet přes mířidla třeba? Krom toho na takhle krátkou vzdálenost je přesná střelba nesmysl. Staneš se nemobilní snadnej cíl, zbraň ti zakryje obrovskou část obrazu atd. V podobnejch přestřelkách je nemířená střelba od boku jediná možnost. Bohužel BF jde na věc od lesa a sníženou přesnost takový střelby ještě doplňuje příšernym netcodem, kterej snad u každýho jednotlivýho výstřelu losuje, jestli ho zaznamená jako zásah, i kdyby byl sebepřesnější...
    • takhle to fakt vypadá?? vždyť to je takový lepší Counter Strike Source, kde jsou ty obří městské čtvrti s padajícími mrakodrapy a scenériemi na které musíte několikrát mrknout abyste poznali že to hra a ne reálná fotka co se ukazovaly v preview
    • Ne že bych to chtěl teda bránit... osobně si po předprodeji BF3 a tomu co se dělo potom si BF4 koupim nejdřív za rok...

      Ale prostě nikdo neví na jakem serveru hram, jaka byla latence, jestli nebyl zrovna v lagu... To co je na tom videu se mi děje teď v BF3 a stačí k tomu jen krátké zakolísání na serveru nebo na netu.
    • Vzhledem k tomu že mu to nakonec padlo a nevíme jakou měl latenci má to první video vypovídací hodnotu 0... Vůbec tam nejde o to že ho netrefil ale že mu to padlo.
      • eStar
        Ale on ho nevykopl server. Spadla mu hra, a těsně před tím ještě umřel což znamená že to s latencí nemá co dělat.
        • To že ho nevykopl server neznamená že nemohl mít lagy a když má někdo lag tak to neznamená že nemůže umřít...

          Nevim, osobně tyhle videa na youtube vytržená z kontexu nemám rád, u žádného titulu. Jak řikám žádnej fanda BF4 nejsem ale tohle je o ničem.
    • 1. video - Tohle není COD, tady musíš i mirit abys něco trefil a pokud se ti nelibi ze do nekoho musíš vystřílet zasobnik aby skapal, tak jednoduse prejdes na hardcore mod. Po dnesnim patchi hry mi to ještě ani jednou nepadlo a to se mi předtím stavalo často.
      2. video - Jasny cheater. Mam rank 22 a nikdy jsem se tam s nicim takovym nesetkal.
      • eStar
        On nejen že ho nezabil, ale ani ho netrefil, i když minimálně dva zásahy z pistole šly přímo do něj. Obě videa jsou totéž, ukazují rozbitý netcode. Že se to tobě nestalo buď rád, to ovšem neznamená že se to neděje ostatním (podobně jako tomu je s pády hry).
      • Whoossain
        Kecy holenku. Konkrétně s tim, co bylo vidět na druhym videu jsem se setkal minimálně dvakrát. A první video? Nejde o to, že nemířil, jde o to, že to ani jednou neregistrovalo zásah i když ho bezesporu několikrát trefil jak samopalem, tak pistolí. A patch? zatím jsem netestoval, ale bf-blog je plnej nadávek na ještě častější pády, informací o neopravení takřka žádný chyby a dokonce o přidání dalších. To a samý jak český, tak předevšim anglický fórum battlelogu. lidi zuřej. Tak nech toho fanboyizmu, je to trapný. Ano, i já jsem ko*ot, že jsem to koupil a dokonce s Premium účtem, ale kvůli tomu, že jsem udělal blbost nebudu tvrdit, že je všechno super, abych ji zamaskoval...
        • A co se tyce te registrace zasahu, tak dnesni patch opravoval ztrátu packetu a tim uz by to mělo byt vyresene.
          • Whoossain
            Zásahy za zdí/překážkama pořád stejný. Neregistrace zásahů pořád stejná. Přidali bug s takovym podivnym rozmazánim obrazu při pohybu postavy (hodně se řeší na fórech). Zvuky pořád vypadávají, zkrátka neopravili nic. Opět - nemluvim jen ze svý zkušenosti, ale tlumočim i názory zbytku lidí, s kterejma jsem včera hrál a mluvil na TS. A to, že ti to stačí je sice pěkný, ale uvědom si, že ne každej si to koupil kvůli tomu, aby si párkrát za tejden odehrál nějakou tu hodinku a byl vyplesklej z toho, že spadne mrakodrap. Já si hru koupil kvůli tomu, že DICE lhalo o tom, jak na hře spolupracujou s uberhypermegaprogamingovym top teamem ze Švédska, aby byla hra hratelná i soutěžně a aby byla pro kompetitivní hraní přívětivější, než předchozí díl. Kvůli tom jsem si hru kupoval já. A kupoval jsem ji v předobjednávce stejně, jako zbytek lidí z teamu, aby jsme měli co nejvíc času naučit se mapy, vyzkoušet zbraně atd. A tohle jsme dostali. Naprosto nepoužitelnej klon CoD, kterej je navíc zabugovanej tak, že řada budgetovek je na tom mnohem líp. Až mám pocit, že samotná hra je jenom jakoby navíc a to hlavní, co nám prodali, je facebookovská placená stránka ve vojenskym kabátku a malování ve stylu Windows painting. A pak si ještě přijdou velevážení herní recenzenti a tomu bazmeku rozdávají osmičky a dvítky a rozepisujou se o tom, jak super never seen b4 střílečka to je. A podle toho si řada lidí vybírá, jestli si hru pořídí nebo ne. Hnus...
            • Aha takze to rozmazavani obrazu u meho BF4 neni nahoda! Vcera jsem myslel ze me to delaji Beta drivery nebo mam moc taktovanou GPU...BF4 jsem si koupil, pretrpel jsem zacatky a hraji velmi stridme. U BF4 jsem koupi temer tyden zvazoval, BF5 si ale uz nekoupim, ne proto ze by me hra nebavila ale abych plati 1200Kc za neco co tyden po vydani neslo ani pustit (autorovi recenze z posledniho Levelu vazne zavidim a naopak nechapu co on nechape nas kterym to dloho nebezelo, o histerii nemuze byt ani rec!). Priste si Vazne pockam... dvakrat nestoupis do stejne reky....
        • Nejsem zadny fanboy, EA vubec nemusim. Ale to, ze na forum pisou jen lidi co si stezuji neznamena, ze to kazdymu nejede a mají s tim všechny problémy. Spis je to tak, ze většina lidi v klidu hraje, občas jim to padne, ale neresi to tolik jako chronicti hateri co musí spamovat fora EA a battlelogy jak to jen jde. Hral jsem asi 5h s novym patchem, nejcastejsi druh crashe (pad hry se zaseknutym zvukem) jsem nemel a to se mi predtim stavalo hodne často a ze by pridal nove chyby, tak to teda nevim jake, jedine, ze by na mape zmizla jedna palma nebo podobna blbost, ktere bych si asi nevsiml. A koupi limitovane edice nelituju. *2*
  • Ze zvědavosti jsem včera zkusil fps, s GTX770 FHD vše na max vč. MSAA !, mi to házelo 60fps (vsync on), při akci na otevřené velké scéně to padalo ke 40ti fps.
    • tak to je špaténka, rychle řekni tatínkovi, ať ti koupí nový komp a tento zrovna vyhoď
  • Synator chce tuhle hru k vanocum, ale je mu teprv 13, dovolila jsem mu hry co jsou od 16 (takze BF3 hraje), ale tahle je az od 18 pritom mi pripadaji stejne. Mam mu to koupit nebo to pro 13ti lete dite neni vhodne?
    • Ronox
      Kupte mu to až na Vánoce. V tu dobu budou nedostatky vychytané předpokládám a ano kampaň příběhová stojí za starou belu, ale v jeho věku bude rád i za to málo. Jak píše Predator měl by dělat něco jiného, ale tak je to na Vás :) Já sedím u her už od malička, kdy byl Super Mario v každé domácnosti a troufám si říct, že mám úspěšnou práci, dobré kamarády a hry jako koníček.
      • Do vánoc že budou nedostatky vychytané? Vy asi víte kulové o hrách, že? Možná do vánoc 2014...
      • Ono je sedět a sedět. Dřív jsme kromě sezení u PC dělali spoustu jiných věcí, dnešní děcka neumí často ani kotoul a vnímají svět pokřiveně, ale to už jsme jinde.
        • Ronox
          Taky pravda .. ale tak třeba bratránek (11) má výchovu: Po škole přijde, udělá úkoly a fičí ven a večer hraje. Chytil se docela živý party a to je podle mě základ. Já sám s ním pařim Mortal Kombat, když přijde stejně jako se mnou pařil strýc MK3 na PSone :D Jen ty Heroesy 3 ho nějak nechytly :D
    • Pokud neřešíte kvalitu hry (která v období Vánoc už snad bude opravená), je to zcela na vašem uvážení. Pochybuju že ve hře bude něco citově hlubšího co by oproti BF3 mohlo Vašeho syna narušovat víc. Pokud jste si jistá, že syn už teď není negativně ovlivnění násilím z BF3, nevidím důvod mu odpírat BF4. Každej malej kluk si odjakživa rád hrál na vojáčky a to už v útlejším věku. Je pravda že když si hraje venku je na čerstvým vzduchu (tedy pokud nebydlíte ve smogové zóně), vynakládá fyzickou aktivitu a pravděpodobně i trénuje komunikační schopnosti v "řízení týmu" (to může i v BFku přes mikrofon), ale zase se mu tam může něco doopravdy stát. Na druhou stranu ho hraní válečných her třeba časem (až bude samostatnější) přivede k Airsoftu/Painballu a to je celkem hodně náročná aktivita, v případě Airsoftu klidně celovíkendová, bez maminky,v lese,pod širákem a jenom s jídlem co unese.
    • Vy jste asi nečetla diskuzi, že? Na zdejší hodnocení se nedívejte, ta hra se absolutně nevyplatí kupovat, kampaň nic extra a zabere pouze 8 hodin času. Pokud dítě hraje MP (pominuli, že 13ti letý kluk by měl dělat jiné věci, než sedět u BF jinak dopadne v životě špatně), tak ten je zabugovaný, plný chyb a je to navíc spíš takové BF 3.5. Stejně tak nedoporučuju kupovat nové Call of Duty Ghosts. Ať si ty hry zadarmo stáhne, za ušetřené peníze si kupte něco pěkného na Vánoce.
      • eStar
        "pominuli, že 13ti letý kluk by měl dělat jiné věci, než sedět u BF jinak dopadne v životě špatně" Je 13 let nějaký hraniční věk? Já hrál CoD 1 od 14-ti a špatně jsem nedopadl. Pokud člověk bere hry jako koníčka pro volný čas tak v tom nevidím žádný problém.
  • Nevím jaký battlefield 4 hrál autor ale ten co se prodává, stále používa server-based hit count oproti BF3 kde byl client-based. A ani po dnešním patchi serverů 13.11.2013 se nic z toho nezlepšilo, akorát to začlo lidem i mě mnohem častěji padat, bez uložení ranku.

    Za mě hodnocení hry 5. Call of duty recyklát. Nebo z poloviny nedodělaný hra.. 8/10 je fakt blbost. Pokud ještě BF4 nemáte, nekupujte si to!
    • trolo
      a na to si prisiel kde ze to ma server hit reg? nema. pouziva client based hit reg a preto to je taky fail.
    • Zajtra bude patch ktorý by mal opravit netcode a pády.
      • přsně tak...měl by, sami autoři doufají, že by to měl opravit :D to není moc pozitivní :)
    • Whoossain
      A sakra, takže až dorazim večer z práce domů, tak se mám na co těšit :-/
      • Podla mna ide o dobru hru s lepsimi hernymi mechanikami ako bf 3.len proste treba pockat kym opravia technicku stranku veci.Nakup by som nelutoval
        • zajímavé, že s platbou nečekají a hned chtějí produkt zaplatit. Pokud tobě nevadí, že si ji koupíš nyní za plnou cenu, která je údajně nehratelná a třeba dejme tomu, že nějaký měsíce bude mít problémy a někdo jiný za ty měsíce půjde a koupí ji levněji a bude moct začít hrát ve stejnou chvíli jako ty i když sis ji koupil už dávno tak je potom něco špatně a nemá celá tahle doba vypadat tak, jak vypadá. Není to jenom v hrách a není to jenom o této hře, je to o tom, že dnes je mnoho prodejců co prodává něco, co nemá ani poloviční hodnotu a jsou tu lidé jako ty....kteří řeknou, ale vono to zas tak špatný není.....pak nám nemají servírovat jenom nedodělky a vydělávat na tom, že vydávají DLC, které je v podstatě vždy nějaký patch....jediný co ty a podobní udělají je to, že jim platí další peníze vlastně za opravu, takže ve finále tě třeba hra stojí 3x tolik....a takových je hodně co musí mít každé DLC a ono to krásně pokryje další rok práce na opravách
          • Jak uplne nehratelna? Ja ji normalne hraju a hratelna je.
            • No ja nevim ja si jen rikam jestli to v soucasne dobe uz neni trochu prehnane. Zezacatku jsem mel ty samy problemy co kazdej druhej a padalo to prakticky porad. Momentalne mi to pada tak jednou dvakrat za den a to bylo jeste pred dnesnim patchem takze mi to az jako takova kakastrofa neprijde.
            • eStar
              To se máš. Ale chtělo by to si uvědomit že né všichni mají takové štěstí jako ty, vlastně těch co to štěstí nemají je v případě této hry až nezdravě hodně.
          • Naprosto souhlasím. Takovím hráčům bych nejraději dal pár facek, protože výhradně oni můžou za to, že vychází nedodělané paskvily. Kdyby hráči nedodělané hry odmítali, situace by se velmi rychle zlepšila.
          • Jack1947
            Ne ve vsech pripadech ale, nekdy je to i naopak.
  • Trochu nechápu vysoká hodnocení her jako COD a BF. Je to skoro jako, by to bylo zaplacený. Viděl jsem tu recenze na spoustu podobných her, které byli minimálně tak dobré, a dostali hodnocení 4 apod. Jak má pak člověk takovému hodnocení věřit, když nejsou konzistentní.
    • A ktere hry mas na mysli? Ktere hry nabizi valku v 64 lidech ne pomerne slusne velkych mapach, kde je najednou pechota, takny, vozidla, vrtulniky a stihacky? Ktere takove hry tady byly recenzovany a dopadly mnohem hure, ikdyz nabizi stejne kvalitni zabavu? Bud konkretni prosim. Pokud soudis jenom na zaklade SP, tak o tom se nema smysl bavit, to u techto her jen aby se nereklo, protoze prumerny hrac CoD a BF stravi 99% casu u MP *3*
    • Tak to si pozri Rome 2 :)
  • Kdyby páni z EA nebyli tak nenazrani a nechtěli za každej patch stejnou částku jak za hru samotnou tak bych do toho šel... Ale takhle? Vyplatí se počkat rok než vydají nejaký zase elite club a koupit ho za pár stovek i se základní hrou... Z toho už mě vyléčil BF3... Nesmyslne nastavený systém...
    • ted je v akci za 1700 Hra s premium uctem, neboli za 1700 mas zaplacene vse co na bf4 vyjde v budoucnu a to neni zase tak spatna cena *3*
      • 1700 za FPS hru je pořád dost, teď se dá sehnat BF3 s premiem za 300-500kč, to si raději ten rok počkám a vyhnu se bugum a zpožděným patchum
        • hm, az za par mesicu vypnou servery tak co pak? Stejne tak drtiva vetsina hracu prejde na bf4.
          • A poměr cena/inovace je taky minimální takže bych s tou většinou brzdil...
          • To že vypnou servery neznamená že tam žádné nebudo serveru přímo od nich je tam minimum...
      • Jack1947
        Neni zly no, otazka je zdali to bude stat jeste zato. (pripadne bugy a patchem proplaceni budou taky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit