Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oh ne na strechach jsou kempri! To by jeden necekal ze? Jezis co s nima budeme jenom delat?!
  • Whoossain
    To ale neznamená, že to je v pořádku, že? Člověk by očekával, že to je chyba a jko takovou ji někdy odstraněj. Zvlášť, když hra dostává nadprůměrný hodnocení. Pokud je to ale nějak featura BF, tak ať to napíšou. Ať dají do reklamy "nepřítele nezabijete ani při střelbě do zad" a já si to nekoupim. Protože budu vědět, že to je trademark BF, kterej se mi nelíbí...
  • Zajímavé je podívat se na metacritic.com. Průměrné hodnocení magazínů je 83%, ale hodnocení hráčů jen 6,3.
  • +1 a to mám za sebou skoro 70h... Je to běs :/
  • To bez debat.
  • cr8gg
    kej ale po zasobniku z kalachu by enemylehnout mohl ze? zvlas kdyz jsi metr od nej :)
  • Slabé účinky zbraní byl podle mě problém už ve starších Battlefield 2 i BC2. A situace, že někomu pražíš do zad, on se otočí a sejme tě jednou ranou rovněž. V tomhle mě vždy Battlefield hry trochu štvaly, ale na druhou stranu v CoD je to zase druhý extrém - někoho zabít je naopak až moc snadné.
  • Whoossain
    Pokud jde o samotný PC, tak tam těžko soudit. Hra je po technický stránce tak v háji, že sei myslim, že se to může chovat rozdílně i na 2 shodnejch sestavách a ovlivňovat to bude třeba jen různej nainstalovanej SW. Já osobně v tomhle směru problém nemám, hra mi běží ve full HD na ultra nastavení po většinu času velmi plynule. PC je 3 roky starý, jenom GPU jsem měnil loni touhle dobou. pochopitelně občas se vyskytnou nějaký framedropy, který ale přičítám právě technickýmu stavu hry, protože se objevujou na různejch místech za různejch situací.
  • Vlasta3000
    Ghosts maj kvalitní singl bez stupidit?! Ajajajaj *1* *1*
  • cr8gg
    +1 :) ... hlavne proc by meli mit premium hraci prednostni patche? .. jak by si tohle mohl nekdo myslet vubec? :D

    PS: hlavne me sere, ze v poslednim podcastu rikali, ze FPS hry recenzuje clovek co to bezne hraje (v pripade BF serie to hraje uz par let) a pak sem hodej takovouhle hovadinu s hodnocenim 8/10 ..

    Also... hra jede i na slabsich sestavach? seriously? .. kazdej koho znam musel bud kupovat new kartu nebo ramky aby mu to aspon nak jelo ...
    Aleši sorry ale bud jsi byl pri psani recenze uplacenej nebo na drogach, jinak to vysvetlit nejde
  • Whoossain
    Včera jsem se tu pohoršoval nad výslednou známkou a dneska jsem si konečně přečetl celou recenzi. Nedá mi to, abych se nzeptal, jakou hru jste to vlastně hráli? Protože ještě předevčírem (11. 11. 2013) večer hra padala tak ze 75%. A to ne jenom mě, ale i ostatním členům teamu (2 ze Slovenska, 1 ze Švýcarska). Takže se rozhodně nejednalo o nějakou lokální záležitost nebo chybu 1 serveru. hra nám padala na přeskáčku na mnoha serverech. O příšernym lagování na většině z nich ani nemluvě. Včera večer byla situace trochu lepší, nicméně i tak každýho z nás potkal za 2 hodiny, co jsem hrál, minimálně 1 pád hry. Hráli jsme v šesti lidech. Takže přesvědčování čtenářů o tom, že DICE něco opravilo, jsou jednoznačně lži. DICE sice pracuje na opravách serverů, patch pro hru ale žádnej nevyšel a zatím ani není jasný, kdy vlastně vyjde. Dál se chci pozastavit na recenzentovym rozjuchanym nadšenim ze zbraní. Můj dojem je zcela opačnej, zvlášť těžký zbraně (.50 kulomety, vulcany, těžký kulomety u taqnků atd.) jsou zoufale núčinný. Stejně tak mají nízkej dmg ostřelovací pušky. Oproti tomu jsou neuvěřitelně účinný pistole, kdy stačí k eliminaci nepřítele jenom 2 zásahy. Regtistrace zásahů jako takovejch je další naprostá šílenost (a další vyložená lež v recenzi, neboť chyby nebyly v žádnym případě opravený). Stále se stává, že hráč dostává zásahy i když se skryje za masivní překážkou nebo je už dávno za rohem (opět testováno dnes ráno, tedy už po vydání recenze - katastrofa). Oproti tomu řada zásahů, který hráč udělí nepříteli, se vůbec nezapočítá. Mnohdy se stane, že i při zahájení palby do zad nepřítele se on otočí a zlikviduje vás dvěma zásahama při palbě od boku. Můžu s klidnym svědomim říct, že do dnešního rána včetně není hra v takovym stavu, aby se nechala plnohodnotně hrát. Já sám už skoro 2 týdny potim u BF4 krev a tolik sprostejch slov, co jsem za tu dobu použil, jsem nepoužil už hodně dlouho.
    P.S.: Můžu uklidnit ty, kteří si myslej, že opravený byly přednostně chyby u majitelů premium účtů. Není to pravda, sám jsem si bohužel tenhle účet pořídil, takže můžu s klidnym svědomim vyvrátit, že by pro nás vyšly jakýkoliv opravy. Je to zkrátka pořád stejně na ho*no, jako při vydání...
  • Vůbec nechápu existenci BF4. Na první pohled nerozeznám rozdíl oproti BF3. Jo aha, jiné mapy a pár nových kamo na pušku. Hmm, to stojí za to. Počítám, že za pár týdnů oznámí DLC za 10€, které přidá 2! další exkluzivní mapy.
    Battlefield mám fakt rád, ale tak nějak jsem skončil u Bad Company 2. Přechod na model COD tomu moc neprospěl (teda finančně asi jo, lidi za to pořád platí). Uvidíme, co přinese příští rok BF5 ;-).
  • Stormangels
    Hmm Bugy kam se podíváš :D a co teprve singl? 6 nábojovej granátomet je snad největší FAIL.
    Máš 0 nábojů a nabijíš granátomet a v animaci ho nabijíš 3 granátama a máš jich tam 6 pak vystřelíš jeden dáš nabijet a zase nabijíš 3 granáty WTF.
  • Tak počkat... hra, která v podstatě nejde a padá a v multiplayer se v podstatě nedal hrát (sami jste o tom psali) dostane 8/10 s tím, že singleplayer, který je součástí hry a měl by se hodnotit, se do toho nepočítá ? To jako vážně ?! Pan Smutný by měl přestat psát recenze, protože ty jsou vážně smutný příběh... *10*
  • cr8gg
    mam to naopak .. nikdy sem nemel rad 64 lidi... ale v BF4 se podleme neda vmin lidech hrat, na 64 serveru aspon nekoho potkam .. kdyz sem hral 16/16 (32) tak 10 lidi od enemy kempilo na strese ... super hra :)
  • cr8gg
    ja ho hral abych si odemkl zbrane do MP .... ver mi, ze kdyby se tam nic neodemykalo tak ho taky nehraju
  • cr8gg
    Ano muzu, pokud je z 20 baraku na mape pristupnej vnitrek kazdyho z nich + jejich strecha .. tak to muzu svalit na autory... navic strecha kam se da dostatjen pomoci vyskoceni z letadlanebo helikoptery, nejsou tma zadny vytahy, zebriky nic.. takze ty jako normlani clovek nemuzes z ty strechy nikoho sestrelit
  • tak keby je to prva hra ktoru robia ale je to vytuneny bf3 kde ostali bugy a este nove pridali tak mi to moc ako snaha nepride..asi som moc ocakaval od toho tak som sklamany
  • Kemperi su vsade, toto nie je chyba hry. V novom CoD sedia v kazdom zaprdenom rohu (tam nemaju strechy :D ), to je proste easy herny styl, ktory hraci miluju.
  • To si nerob ani srandu ze premium ucty dostanu skor patch. Tu uz akakolvek zabava konci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší