Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komu není rady, tomu není pomoci, taK si něstěžujte když jste blbí.....já si to koupil až teď po roce vydání, za 1/3 ceny (400 kč) a jako více méně už opravenou hru, takže jsem se ušetřil zklamání, že hra po dvou hodinách vydání není uplně dokonalá a je vydána se spoustou chyb (protože distributor tlačí na vývojářské studio, protože zákaznící (vy) jsou nedočkaví a už si chcou hru zahrát), takže ve hře sleduju už jen to lepší, a rozhodně nemusím litovat nějakých vyhozených peněz....a je to váš problém že jste si ještě nezvykli na to že v dnešní době, jsou kvůli vašemu tlaku vydávány hry co nejdřív a proto je v nich spousta chyb...mužete taky distributorům napsat ať nespěchaj a že si na každou hru počkáte o 5 let navíc, než hra bude v absolutně dokonalém stavu
  • Tak a jeto opet jasne , do redakce prisla tucna obalka. Nemate KOULE dat min ako 8.
    Pan Grygar mel urcite z teto hry radost. taky hezky mix barev.
    • :D + 1000, keby tak aspon za tie prachy urobili nieco s tym videom.
    • Nejsem z Games, nedostal jsem tučnou obálku, nadával jsem před vydáním (byl jsem zlomen kamarádem a zakoupil), že je to jenom verze 3.5. ale pokud má člověk bandu kamarádů s kterou si to může zahrát, tak je to velmi zábavné a 8-9 bych tomu klidně dal.
    • :D +1
  • Moje nejmene oblibene mapy:
    Dawnbreaker
    Lancang Dam
    Hainan Resort

    Taky se mi zda,ze BF4 nejlepe funguje tak ve 40 hracich maximalne, protoze vetsina map neni nijak giganticka pokud tam ma behat 64 hracu.
    • cr8gg
      mam to naopak .. nikdy sem nemel rad 64 lidi... ale v BF4 se podleme neda vmin lidech hrat, na 64 serveru aspon nekoho potkam .. kdyz sem hral 16/16 (32) tak 10 lidi od enemy kempilo na strese ... super hra :)
  • Je pitomost hru hodnotit tak, jak to udělala redakce. Měli jste vzít SP a MP a zhodnotit je zvlášť, jak se tu dříve dělo.

    Pokud je SP špatný, měli jste ho řádně ohodnotit. Už to tu bylo ostatně několikrát napsáno... Pokud je SP součástí hry, musí být hodnocen a když už ho nehodnotíte zvlášť, měli byste se jeho hodnocení přičíst k hodnocení MP.

    Musíte si vážená redakce uvědomit, že se bohužel dá BF4 koupit jen SP+MP dohromady. Kdyby tomu bylo tak, že si můžete koupit jen jednu složku hry, bylo by to samozřejmě jinak a upřímně, SP by jim koupilo minimum lidí.

    A můj názor na SP v BF sérii? Proč to proboha vůbec zkoušet??? To je jako si koupit Bmw a stejně jezdit MHD. Prostě blbost.
    • Ja myslim, ze by ses mozna divil, kolik blaznu si tyhle hry (CoD a BF) kupuji predevsim/vyhradne kvuli SP.
      Sice to nechapu, ale narazil jsem uz na spousty lidi, ktere u tehle her zajima jen SP a jsou ochotni za tech par hodin zaplatit v den vydani.
      • Tilwaen
        Náhodou, SP u Battlefieldu 1942 (+ datadisky) byl fajn.

        Ale máš pravdu, že v dnešní době se tento herní žánr posunul takovým způsobem, že kupovat ty hry kvůli SP nemá smysl; především proto, že je na trhu spousta FPS, případně "poloFPS", či jak to nazvat, které se zaměřují explicitně na SP a naopak MP je u nich jen něčím navíc.

        Svým způsobem je to určitě dobře, každý si najde to své.
        • Ale SP v BF1942 (Vietnam, 2142, 2) byl přece jen multiplayer hra s boty. Ne že by mě to nebavilo, ale je to něco jiného, než si představím pod moderním multiplayerem :D
          • Tilwaen
            V podstatě máš pravdu, ale i tak to mělo své kouzlo - takových možností, co dělat. Oproti těm dnešním naskriptovaným SP koridorům... *6*
            • Jack1947
              Jn, rad bych stare zlate casy zpet... smula Dneska vsechno next gen, hry aby se hraly sami a hraci aby jen cumeli SP uz bude pristi generaci jen neinteraktivni film a MP bude hlavni tahak, hry budou co nejvice zjednodusene... no a nakonec dojde na tu vpouru stroju a konecne konec sveta. *15* Ti co stvorily pocitace za to draze zaplati.
      • No aspoň mám dobrý pocit, že jejich blbost bude po zásluze potrestána otřesným herním zážitkem. Já zkusil SP v BF3 a upřímně, byla to sra*ka, že jsem tomu nemohl uvěřit. Přitom CoD SP mě bavil, ačkoli jsem nehrál všechny díly.
        • Ja som kupil BF3 zakladnu verziu za 10€ a po 10 min SP som zistil, ze to nema cenu a u MP ma to bavilo len chvilu. Nakoniec som to prestal hravat a hru odomna kupil kolega v praci za 5€ ... vyhradne pre SP. (to bola moja jedina hra na origine, preto som mu ju dal aj s uctom)
  • ucho
    pěkná recenze
  • Škoda že při oznámení BF4 EA říkalo že mají v plánu něco co by v BF3 nebylo možné... ha ha ha
  • Já jsem fanda Battlefieldu a musím říci že jsem hrál všechny díly. Battlefield bad company2 je nejhratelnější díl. A battlefield3 mě nějak nezaujali, tak jsem se těšil na BF4, a když už jsem si je koupil stálo to za h****o stejně jako trojky ! Tak jsem šel do Cod ghost, a ještě větší hovadina. Takže jsem zůstal u Bf2 a ostatní díly bf mi jen tak leží na stole !
  • Zaplacena recenze dekuji nechci.Mam bf3 a toto je placeny dlc balicek za 1000 kc.Muzete si psat co chcete.Misto aby ta hra dostal tak 3 body za to co melo byt ve trojce takne dame 8/10 ze?Zlatej bf bad company 2
    • Bohužel, mi co máme BF3 a cena za kterou přijde pár vylepšení v BF3.5 nám za to nestojí sme smolaři :(
      No až mě přestane bavit BF3 koupím BF5.
  • Tolik k mnohým hodinám: http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Ulrik_Decado/stats/310362507/pc/
    • Hra špatně započítává statistiky při pádech.
      • Whoossain
        Při jakejch pádech? V recenzi se jasně píše, že hra už nepadá!
    • Ronox
      Nevím jak čas, ale XP mi to taky kolikrát nezapočítalo. Navíc po crashy to taky mizí většinou.
    • ales.smutny
      Upřímně, nechápu. Pouhých osm hodin jsem téhle hře fakt nedal, to bych si leda líznul povrchu (a bylo by to všechno mnohem snazší:) Nějaká chyba ve stats ve spojení s problémy se servery? Vzhledem k tomu, jak byl týden problém započítávát i XP a spol...
  • kulhy_parici_spici
    Je to legrace ty nářky tady. Degenerace her jde ruku v ruce s degenerací hráčstva. Kdo posouvá hranice demence těchto titulů? Hry se stali zábavným průmyslem pro široké masy. Tento osud čeká každý neobjevený svět pro hrstku nadšenců skrývající potenciál bavit každého. Naštěstí je tu nezávislá scéna, tedy alespoň do té doby, než se stane dalším velkokonzumem. Snad se pak odštěpí další nezávislý směr. Vždy něco končí a něco nové začíná ... může to ale jít do nekonečna?
    • Jack1947
      Stejne jako vlada u nas, vse ma sve hranice at uz jsou jakekoli... takze ne, ne jednou to skonci a az se tak stane, tak my tu nebudem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit