Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Jop, fakt nudná kampaň... ta loď to úplně zabila, trojka byla daleko zajímavější a zábavnější... ještě že to skončilo tak rychle. Už mě nebavilo čekat až konečně budu moct udělat něco co bylo zjevné už hned, jen to zdržovaly nějaké "cutscény" (ani ty rozhovory nebyly nijak záživné). A ten konec mě donutil... ne vlastně co jsem to zkoušel spustit znovu a spadlo to, odinstalovat.
    Ale pokud je v MP nějaký lepší rozdíl oproti trojce tak klidně řeknu, že je to ok hra. U zbraní nevím jestli to bylo realistické nebo špatné, ale už to šlo trochu hůř někoho zabít :) Ale to bylo i možná způsobeno sekáním.

    A grafika po přečtení na PCT pro mě zase zklamání co se týče nastavení, jinak možná o něco lepší než trojka, ale jen malinko. Až na ty low-res textury země nebo proč mi to ukazovalo kostečky při pohledu z bližša... ( http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/28303-ocekavany-battlefield-4-spickovy-fyzikalni-engine-i-destrukce?start=6 )
  • Vcera jsem hral cely den a spadlo mi to "pouze" trikrat, predevcirem pul dne hrani a ani jeden pad. Vice mi to padalo minuly tyden v SP :) Mam prumernej herni kompl se slabym netem. Celkove jsem s hrou velice spokojen.
  • me vadi ty servery rush se 64 hraci a utocnici maji 100 tiketu, to pripada nejaky 3 zabiti na kazdeho braniciho hrace a mapa tak trva 8 min a je konec ani se nestacite probit
  • Trochu nechápu vysoká hodnocení her jako COD a BF. Je to skoro jako, by to bylo zaplacený. Viděl jsem tu recenze na spoustu podobných her, které byli minimálně tak dobré, a dostali hodnocení 4 apod. Jak má pak člověk takovému hodnocení věřit, když nejsou konzistentní.
    • A ktere hry mas na mysli? Ktere hry nabizi valku v 64 lidech ne pomerne slusne velkych mapach, kde je najednou pechota, takny, vozidla, vrtulniky a stihacky? Ktere takove hry tady byly recenzovany a dopadly mnohem hure, ikdyz nabizi stejne kvalitni zabavu? Bud konkretni prosim. Pokud soudis jenom na zaklade SP, tak o tom se nema smysl bavit, to u techto her jen aby se nereklo, protoze prumerny hrac CoD a BF stravi 99% casu u MP *3*
    • Tak to si pozri Rome 2 :)
  • Synator chce tuhle hru k vanocum, ale je mu teprv 13, dovolila jsem mu hry co jsou od 16 (takze BF3 hraje), ale tahle je az od 18 pritom mi pripadaji stejne. Mam mu to koupit nebo to pro 13ti lete dite neni vhodne?
    • Ronox
      Kupte mu to až na Vánoce. V tu dobu budou nedostatky vychytané předpokládám a ano kampaň příběhová stojí za starou belu, ale v jeho věku bude rád i za to málo. Jak píše Predator měl by dělat něco jiného, ale tak je to na Vás :) Já sedím u her už od malička, kdy byl Super Mario v každé domácnosti a troufám si říct, že mám úspěšnou práci, dobré kamarády a hry jako koníček.
      • Do vánoc že budou nedostatky vychytané? Vy asi víte kulové o hrách, že? Možná do vánoc 2014...
      • Ono je sedět a sedět. Dřív jsme kromě sezení u PC dělali spoustu jiných věcí, dnešní děcka neumí často ani kotoul a vnímají svět pokřiveně, ale to už jsme jinde.
        • Ronox
          Taky pravda .. ale tak třeba bratránek (11) má výchovu: Po škole přijde, udělá úkoly a fičí ven a večer hraje. Chytil se docela živý party a to je podle mě základ. Já sám s ním pařim Mortal Kombat, když přijde stejně jako se mnou pařil strýc MK3 na PSone :D Jen ty Heroesy 3 ho nějak nechytly :D
    • Pokud neřešíte kvalitu hry (která v období Vánoc už snad bude opravená), je to zcela na vašem uvážení. Pochybuju že ve hře bude něco citově hlubšího co by oproti BF3 mohlo Vašeho syna narušovat víc. Pokud jste si jistá, že syn už teď není negativně ovlivnění násilím z BF3, nevidím důvod mu odpírat BF4. Každej malej kluk si odjakživa rád hrál na vojáčky a to už v útlejším věku. Je pravda že když si hraje venku je na čerstvým vzduchu (tedy pokud nebydlíte ve smogové zóně), vynakládá fyzickou aktivitu a pravděpodobně i trénuje komunikační schopnosti v "řízení týmu" (to může i v BFku přes mikrofon), ale zase se mu tam může něco doopravdy stát. Na druhou stranu ho hraní válečných her třeba časem (až bude samostatnější) přivede k Airsoftu/Painballu a to je celkem hodně náročná aktivita, v případě Airsoftu klidně celovíkendová, bez maminky,v lese,pod širákem a jenom s jídlem co unese.
    • Vy jste asi nečetla diskuzi, že? Na zdejší hodnocení se nedívejte, ta hra se absolutně nevyplatí kupovat, kampaň nic extra a zabere pouze 8 hodin času. Pokud dítě hraje MP (pominuli, že 13ti letý kluk by měl dělat jiné věci, než sedět u BF jinak dopadne v životě špatně), tak ten je zabugovaný, plný chyb a je to navíc spíš takové BF 3.5. Stejně tak nedoporučuju kupovat nové Call of Duty Ghosts. Ať si ty hry zadarmo stáhne, za ušetřené peníze si kupte něco pěkného na Vánoce.
      • eStar
        "pominuli, že 13ti letý kluk by měl dělat jiné věci, než sedět u BF jinak dopadne v životě špatně" Je 13 let nějaký hraniční věk? Já hrál CoD 1 od 14-ti a špatně jsem nedopadl. Pokud člověk bere hry jako koníčka pro volný čas tak v tom nevidím žádný problém.
  • Sponsored by JRC, please buy this epic game only for 999 shekels here.
  • Singleplayer me nezajima.Stejne se to bude hrat jen kvuli dobreho multiplayeru.
  • Jack1947
    No asi za Mp si to tech 8zasloouzi, nevim ( nemuzu soudit nehral jsem) SP bych dal ale 7/10 uz jen za ty naslibovane extra veci, pak skutek utek... vim je to mozna i lepsi nez COD jenze SP by uz mohlo byt konecne soucasti a nikoliv doplnkem, kdybyho tam nedali bylo by to zas o necem jinem. Bohuzel... tak snad priste u 5tky bude hodnotnejsi. *3*
  • Co? Singleplayer je zde jen do počtu??? Vždyť je to díky Frostbite 3 enginu jeden z nejlepší FPS sigleplayerů, který sem kdy hrál? O 90% lepší než současný COD Ghosts....
    beh *16*
    • Jack1947
      A po precteni clanku v novem Levelu by se mohlo stat/stane ze SP uz treba se nedockame a mozna to bude dobre je to zbytecna prace a malokdo o to stoji a pak kde bude ten hate. *15*
  • prosim poradte nekdo spustim hru a objeví se:neplatná licence.kódové označení důvodu=missing dll atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit