Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sestava co rozběhla BF3 na maximum rozjede BF4 na medium/high detaily. Co vím, tak přesně v tomto rozmezí medium/high má BF4 běhat na Playstation 4, byť v rozlišení o kousek nižším než 1080p.
  • Tak od BF4 sem čekal teda víc. Jediné co mě potěšilo je ten commander mod. Jinak nic, ale většina tu říká (i já) , že je lepší hrát starší BFka. Ten SiglePlayer je fakt hrůza, ale mulťák ještě de. No uvidíme co ještě vymyslí v BF5 (jestli vůbec vyjde). *6*
  • Beta nuda x(
    pak chvíle na HC to byla sranda O.o mno pořád lepši než CoD ale co já vím :o
  • I5 4670K, GTX 770 Lightning, 8 GB RAM - a uz na medium to sekalo to ze som skoro vygrcal miechu, nema niekto podobny problem?? Som teraz mimo a nestahoval som najnovsie patche no opar dni sa vratim domov tak dufam ze to pojde, inak im to vratim a pridam aj nejake "krasne" slovko.
    • CCleaner.... rewinstal Win
    • eStar
      Chyba bude skutečně u tebe, mám o dost slabší PC. Starý Phenom II X4 940 3Ghz, 4 GB ram, AMD Radeon HD 5850 1GB a hra mi s medium detaily běží na 45-70 FPS bez jakéhokoliv sekání. Rozhodně si zkontroluj aktuálnost ovladačů na grafickou kartu. Pokud se nemýlím tak speciálně staré ovladače na Nvidie měly s hrou výrazné problémy.
      • Tak ono zalezi aj na akom monitore to hras a pri akych detailoch.. pri 480p to das snad aj na ultra 60fps nie?
        Finch to bud hra na 4k alebo ma proste rozdrbany OS/ovladace.
        • eStar
          1680x1050 rozlišení a jak už jsem psal tak detaily na medium.
    • Kolko FPS je to sekanie? Lebo je to dost subjektivne a pre niekoho neni plynulych 40FPS, pripadne zle znasa FPS dropy. BF4 dokaze ukazovat FPS, Google poradi.
    • chyba je u tebe

      - špatně hw složené/zapojené
      - špatný sw (ovladače, bordel ve win atd)

      Já to hrál na i3 + 770 , vše na max vsync on a naprostá plynulost. Když se podíváš na benchmarky, zjistíš, že ta hra jde hrát na slabším pc než máš ty nebo já naprosto plynule.
  • command42
    a mam na haku ja si hry hram aby som sa bavil a v MP som sa bavil dobre a bavit bude :)
    ludia co to beru hardcore maju proste asi smolu :)
  • nechápu jak můžete dát této Zabugované hře, která ani nereprezentuje Battlefield, ale lačnost EA stále po více a více penězích 8 a hře která se snaží být realistickou, ale bohužel jí to moc nejde 7 a ještě jí říkat nepříjemné věty vy fanboyové a nadržovači americké společnosti, která by za tohle měla skončit.

    Klidně se do mě puste, ale to co jsem zde řekl je můj názor a nikdo o něj připravovat nebude.
    Stojím za ARMOU 2 a jejími vývojáři, kteří se narozdíl od EA aspon snaží.
  • Tyhle hry hraje hodne lidi, osobne nechapu proc, asi nebyli na vojne nebo co, ze je bavi hrat si na vojaky s ostatnima, pripadne poměřit epenis. Dokud to lidi budou hrat a kupovat, tak bude kazdej rok novej dil, kvalita nekvalita.
    • Kozy
      http://www.tacticalfanboy.com/wp-content/uploads/2011/11/photo.jpg
  • Nevím jaký battlefield 4 hrál autor ale ten co se prodává, stále používa server-based hit count oproti BF3 kde byl client-based. A ani po dnešním patchi serverů 13.11.2013 se nic z toho nezlepšilo, akorát to začlo lidem i mě mnohem častěji padat, bez uložení ranku.

    Za mě hodnocení hry 5. Call of duty recyklát. Nebo z poloviny nedodělaný hra.. 8/10 je fakt blbost. Pokud ještě BF4 nemáte, nekupujte si to!
    • trolo
      a na to si prisiel kde ze to ma server hit reg? nema. pouziva client based hit reg a preto to je taky fail.
    • Zajtra bude patch ktorý by mal opravit netcode a pády.
      • přsně tak...měl by, sami autoři doufají, že by to měl opravit :D to není moc pozitivní :)
    • Whoossain
      A sakra, takže až dorazim večer z práce domů, tak se mám na co těšit :-/
      • Podla mna ide o dobru hru s lepsimi hernymi mechanikami ako bf 3.len proste treba pockat kym opravia technicku stranku veci.Nakup by som nelutoval
        • zajímavé, že s platbou nečekají a hned chtějí produkt zaplatit. Pokud tobě nevadí, že si ji koupíš nyní za plnou cenu, která je údajně nehratelná a třeba dejme tomu, že nějaký měsíce bude mít problémy a někdo jiný za ty měsíce půjde a koupí ji levněji a bude moct začít hrát ve stejnou chvíli jako ty i když sis ji koupil už dávno tak je potom něco špatně a nemá celá tahle doba vypadat tak, jak vypadá. Není to jenom v hrách a není to jenom o této hře, je to o tom, že dnes je mnoho prodejců co prodává něco, co nemá ani poloviční hodnotu a jsou tu lidé jako ty....kteří řeknou, ale vono to zas tak špatný není.....pak nám nemají servírovat jenom nedodělky a vydělávat na tom, že vydávají DLC, které je v podstatě vždy nějaký patch....jediný co ty a podobní udělají je to, že jim platí další peníze vlastně za opravu, takže ve finále tě třeba hra stojí 3x tolik....a takových je hodně co musí mít každé DLC a ono to krásně pokryje další rok práce na opravách
          • Jak uplne nehratelna? Ja ji normalne hraju a hratelna je.
            • No ja nevim ja si jen rikam jestli to v soucasne dobe uz neni trochu prehnane. Zezacatku jsem mel ty samy problemy co kazdej druhej a padalo to prakticky porad. Momentalne mi to pada tak jednou dvakrat za den a to bylo jeste pred dnesnim patchem takze mi to az jako takova kakastrofa neprijde.
            • eStar
              To se máš. Ale chtělo by to si uvědomit že né všichni mají takové štěstí jako ty, vlastně těch co to štěstí nemají je v případě této hry až nezdravě hodně.
          • Naprosto souhlasím. Takovím hráčům bych nejraději dal pár facek, protože výhradně oni můžou za to, že vychází nedodělané paskvily. Kdyby hráči nedodělané hry odmítali, situace by se velmi rychle zlepšila.
          • Jack1947
            Ne ve vsech pripadech ale, nekdy je to i naopak.
  • Ze zvědavosti jsem včera zkusil fps, s GTX770 FHD vše na max vč. MSAA !, mi to házelo 60fps (vsync on), při akci na otevřené velké scéně to padalo ke 40ti fps.
    • tak to je špaténka, rychle řekni tatínkovi, ať ti koupí nový komp a tento zrovna vyhoď
  • Ježíš kdo hraje takové saračky, jediné FPS, které mají úroveň jsou Arma a Red Orchestra ostatní jsou blbiny pro tupé američany, kteří stejně žádnou hru ani neumí a potřebují tuny výhod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit