Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechám se buď překvapit nebo zklamat
  • Zajímavé je podívat se na metacritic.com. Průměrné hodnocení magazínů je 83%, ale hodnocení hráčů jen 6,3.
    • Hodnoceni ctenaru na metacritics nekdo jeste bere vazne? Na tom neni nic zajimavyho. Dik tam lidi bezne davaj 0 kdyz je neco nastve a je uplne jedno co si hra zaslouzi ve skutecnosti.
      • Zayl
        Máš pravdu v tom že některé ty hodnocení jsou na hlavu a lidi zjevně ve škole nikdo nenaučil co to je stupnice a jak se používá ... ale na druhou stranu to balancuje ty marketingové 10ky co si tam vydavatelé a vývojáři rádi sami dávají.
      • spook.y
        No rozhodně je poslední 2 roky k uvěření více než od časopisů a webů ! Jako když tam dá někdo 0 tak jsou tam lidi co tomu dají 10 jen proto že je to jejich oblíbená hra. Pak se to krásně hodí do průměru a je to lepší než od webů. Krásný příklad je ROME II. To já moc neberu v potaz recenze od webů a radši si přečtu co tam píšou lidi.
    • Whoossain
      Ta šestka je z mýho pohledu adekvátní. Vzhledem ke stavu, v jakym se hra aktuálně nachází. Hra má v mlutiplayeru velkej potenciál, ze kterýho budou moct hráči těžit ale až po odstranění chyb. A na rovinu - můj odhad je (alespoň dle zkušeností z BF3), že ty nejzávažnější chyby se budou odstraňovat minimálně půl roku. A to je třeba si uvědomit, že BF4 je po vydání v mnohem horším stavu, než bylo BF3. Musí se i počítat s tím, že po vydání prvního patche se sice některý chyby odstraní, ale jiný se zase vytvoří. I to se dělo takřka s každym patchem u BF3. A tady si myslim, že to nebude výjimka. A nezpomeňme, že nejspíš přijde na řadu i "oblíbený" upravování chování jednotlivejch zbraní...
  • Whoossain
    Včera jsem se tu pohoršoval nad výslednou známkou a dneska jsem si konečně přečetl celou recenzi. Nedá mi to, abych se nzeptal, jakou hru jste to vlastně hráli? Protože ještě předevčírem (11. 11. 2013) večer hra padala tak ze 75%. A to ne jenom mě, ale i ostatním členům teamu (2 ze Slovenska, 1 ze Švýcarska). Takže se rozhodně nejednalo o nějakou lokální záležitost nebo chybu 1 serveru. hra nám padala na přeskáčku na mnoha serverech. O příšernym lagování na většině z nich ani nemluvě. Včera večer byla situace trochu lepší, nicméně i tak každýho z nás potkal za 2 hodiny, co jsem hrál, minimálně 1 pád hry. Hráli jsme v šesti lidech. Takže přesvědčování čtenářů o tom, že DICE něco opravilo, jsou jednoznačně lži. DICE sice pracuje na opravách serverů, patch pro hru ale žádnej nevyšel a zatím ani není jasný, kdy vlastně vyjde. Dál se chci pozastavit na recenzentovym rozjuchanym nadšenim ze zbraní. Můj dojem je zcela opačnej, zvlášť těžký zbraně (.50 kulomety, vulcany, těžký kulomety u taqnků atd.) jsou zoufale núčinný. Stejně tak mají nízkej dmg ostřelovací pušky. Oproti tomu jsou neuvěřitelně účinný pistole, kdy stačí k eliminaci nepřítele jenom 2 zásahy. Regtistrace zásahů jako takovejch je další naprostá šílenost (a další vyložená lež v recenzi, neboť chyby nebyly v žádnym případě opravený). Stále se stává, že hráč dostává zásahy i když se skryje za masivní překážkou nebo je už dávno za rohem (opět testováno dnes ráno, tedy už po vydání recenze - katastrofa). Oproti tomu řada zásahů, který hráč udělí nepříteli, se vůbec nezapočítá. Mnohdy se stane, že i při zahájení palby do zad nepřítele se on otočí a zlikviduje vás dvěma zásahama při palbě od boku. Můžu s klidnym svědomim říct, že do dnešního rána včetně není hra v takovym stavu, aby se nechala plnohodnotně hrát. Já sám už skoro 2 týdny potim u BF4 krev a tolik sprostejch slov, co jsem za tu dobu použil, jsem nepoužil už hodně dlouho.
    P.S.: Můžu uklidnit ty, kteří si myslej, že opravený byly přednostně chyby u majitelů premium účtů. Není to pravda, sám jsem si bohužel tenhle účet pořídil, takže můžu s klidnym svědomim vyvrátit, že by pro nás vyšly jakýkoliv opravy. Je to zkrátka pořád stejně na ho*no, jako při vydání...
    • Nesouhlasím s tebou. Podle mě si jen stěžuješ, že ti něco nejde a musíš si to neobjektivně vybíjet v diskuzích. Začal jsem hrát Bfko ihned po vydání v ČR a za celou dobu mně spadlo opravdu jen párkrát. Podle mě je typické pro hru, že v začátku obsahuje pár bugů. DICE pracuje už na opravě a říkat nějaké nejasnosti je podle me špatně. Žádný vývojář nemá přeci zájem neopravovat chyby a dřív nebo později prostě budou muset s chybami něco dělat. Jinak během hraní jsem neshledal, že by někdo měl problém s těžkými kulomety nebo odstřelovačkami. Většinou úmrtí u mě je způsobená právě lidmi, co je používají. Zrovna těžké kulomety jsou hodně účinné na dálku.
      Jinak Bf 4 pokládám za opravdu nejlepší FPS. Pokud to srovnáš s CoD: Ghost, tak Bf 4 je v nebi. Pokud všechno opraví a opravovat budou pravidelnými patchy, jako to dělali u trojky, tak se nemáme čeho bát a do Vánoc tady máme opravdu krásnou a povedenou hru.
      • Whoossain
        Dobře, tak ať mi dají hru a já jim ji do vánoc krásně zaplatím. Pokud platím plnou cenu hned, tak chci i hotovej produkt hned. Další věcí je tvoje tvrzení, že ti hra spadla jenom párkrát. Nemůže to být pravda, hra padala a padá jak na straně uživatele, tak na straně serveru a to ve velkym množství případů. Jak jsem psal - hru hrajeme ve více lidech, všichni jsme na TS, každej máme jinou setavu PC, spousta z nás dokonce hraje z různejch zemí Evropy. Střídáme různý evropský servery a všichni máme napsrosto stejný zkušenosti. Takže neříkáš pravdu nebo nehraješ často a měl jsi při pár připojeních zkrátka kliku. O slabý účinnosti zbraní nemluvim opět jenom já, zkušenost máme zase podobnou všichni v teamu. A nejen my. O problému existujou diskuze na různejch fórech a´t už přímo na battlelogu nebo jinde. Doporučuju si pročíst řadu článků o chybách BF4 třeba na bfcentral.com...
    • +1 a to mám za sebou skoro 70h... Je to běs :/
    • Slabé účinky zbraní byl podle mě problém už ve starších Battlefield 2 i BC2. A situace, že někomu pražíš do zad, on se otočí a sejme tě jednou ranou rovněž. V tomhle mě vždy Battlefield hry trochu štvaly, ale na druhou stranu v CoD je to zase druhý extrém - někoho zabít je naopak až moc snadné.
      • Whoossain
        To ale neznamená, že to je v pořádku, že? Člověk by očekával, že to je chyba a jko takovou ji někdy odstraněj. Zvlášť, když hra dostává nadprůměrný hodnocení. Pokud je to ale nějak featura BF, tak ať to napíšou. Ať dají do reklamy "nepřítele nezabijete ani při střelbě do zad" a já si to nekoupim. Protože budu vědět, že to je trademark BF, kterej se mi nelíbí...
      • cr8gg
        kej ale po zasobniku z kalachu by enemylehnout mohl ze? zvlas kdyz jsi metr od nej :)
        • To bez debat.
    • cr8gg
      +1 :) ... hlavne proc by meli mit premium hraci prednostni patche? .. jak by si tohle mohl nekdo myslet vubec? :D

      PS: hlavne me sere, ze v poslednim podcastu rikali, ze FPS hry recenzuje clovek co to bezne hraje (v pripade BF serie to hraje uz par let) a pak sem hodej takovouhle hovadinu s hodnocenim 8/10 ..

      Also... hra jede i na slabsich sestavach? seriously? .. kazdej koho znam musel bud kupovat new kartu nebo ramky aby mu to aspon nak jelo ...
      Aleši sorry ale bud jsi byl pri psani recenze uplacenej nebo na drogach, jinak to vysvetlit nejde
      • Whoossain
        Pokud jde o samotný PC, tak tam těžko soudit. Hra je po technický stránce tak v háji, že sei myslim, že se to může chovat rozdílně i na 2 shodnejch sestavách a ovlivňovat to bude třeba jen různej nainstalovanej SW. Já osobně v tomhle směru problém nemám, hra mi běží ve full HD na ultra nastavení po většinu času velmi plynule. PC je 3 roky starý, jenom GPU jsem měnil loni touhle dobou. pochopitelně občas se vyskytnou nějaký framedropy, který ale přičítám právě technickýmu stavu hry, protože se objevujou na různejch místech za různejch situací.
  • Vůbec nechápu existenci BF4. Na první pohled nerozeznám rozdíl oproti BF3. Jo aha, jiné mapy a pár nových kamo na pušku. Hmm, to stojí za to. Počítám, že za pár týdnů oznámí DLC za 10€, které přidá 2! další exkluzivní mapy.
    Battlefield mám fakt rád, ale tak nějak jsem skončil u Bad Company 2. Přechod na model COD tomu moc neprospěl (teda finančně asi jo, lidi za to pořád platí). Uvidíme, co přinese příští rok BF5 ;-).
    • vidis, ja jsem BC serii v MP uplne vynechal a nelituji ... Hral jsem BF2 a pak az BF3 a musim rict ze pecka.


      BF4 mne bavi, level design je oproti trojce povedeny a odladili chyby. A s COD to nema nic spolecne.

      A klidne priznam ze jsem koupil ihned BF4 + premium. Nelituji tech penez protoze ta hra mi prinese 500+ hodin zabavy jako 3jka.
      • luke.skywalker
        Otázka na zvážení: má cenu reagovat na příspěvek, ve kterém se mluví o hře, kterou si nikdy nehrál? Btw: Velká část profi hráčů BF se shodne a rádo vzpomíná na BC2, jakožto to na výbornou hru, plnou pokročilé demolice, nesrovnatelně lepší než-li v BF3. A HC mód byl opravdu HC (V rámci BF).
  • Stormangels
    Hmm Bugy kam se podíváš :D a co teprve singl? 6 nábojovej granátomet je snad největší FAIL.
    Máš 0 nábojů a nabijíš granátomet a v animaci ho nabijíš 3 granátama a máš jich tam 6 pak vystřelíš jeden dáš nabijet a zase nabijíš 3 granáty WTF.
  • Tak počkat... hra, která v podstatě nejde a padá a v multiplayer se v podstatě nedal hrát (sami jste o tom psali) dostane 8/10 s tím, že singleplayer, který je součástí hry a měl by se hodnotit, se do toho nepočítá ? To jako vážně ?! Pan Smutný by měl přestat psát recenze, protože ty jsou vážně smutný příběh... *10*
  • Tak sp bude mat vzdy cod o triedu lepsi takze ten by som neporovnaval to tam mohli dat mp mapy s botmy a vyslo to by to rovnako pointa je ze tato hra si zasluzi max 7 aj to by musela fungovat tak ako ma nie ze sa to neskor dorobi patchmi..Jedno velke a predrazene dlc na bf3 este aj dobugovane a amateri z DICE asi vzivote nespravia dobry netcode..
    • Vy jste vsichni strasni borci... Rekni mi kolik plne funkcnich her typu battlefield (komplexnich - vozidla, pechota, destrukce) je na trhu ? 0... Ano 0.. Dice se aspon snazi nam prinest nejakou zabavu :D 50 hodin odehrane, par padu, ale jinak zabava :D
      • tak keby je to prva hra ktoru robia ale je to vytuneny bf3 kde ostali bugy a este nove pridali tak mi to moc ako snaha nepride..asi som moc ocakaval od toho tak som sklamany
  • Moje nejmene oblibene mapy:
    Dawnbreaker
    Lancang Dam
    Hainan Resort

    Taky se mi zda,ze BF4 nejlepe funguje tak ve 40 hracich maximalne, protoze vetsina map neni nijak giganticka pokud tam ma behat 64 hracu.
    • cr8gg
      mam to naopak .. nikdy sem nemel rad 64 lidi... ale v BF4 se podleme neda vmin lidech hrat, na 64 serveru aspon nekoho potkam .. kdyz sem hral 16/16 (32) tak 10 lidi od enemy kempilo na strese ... super hra :)
  • Mám dotaz:
    recenzent hovoří o updatech a opravách...teda ještě včera jsem to hrál a dvakrát mi to spadlo a zvuk stále v některých mapách nefunguje...a to nejsem sám...nejsou to náhodou výhody pro lidi s prémiem? že jako ti dostanou patch dřív? to není úplně milé, mělo se jednat o herní obsah, ne opravy chyb :D
    • To si nerob ani srandu ze premium ucty dostanu skor patch. Tu uz akakolvek zabava konci :)
      • Já nevím, prémka mají mít všechna DLC zdarma a o týden dva dřív, ale s tím patchem si nejsem jistý, protože má být implementován dnes a pak jsem někde četl něco o tom, že to možná bude až další týden...ale autor říká, že už to tam dávno ládovaly a napravily....já žádné nápravy a změny neviděl a furt to blbne
        dnes má být maintenance nebo už byla, tak nevim
  • Zaplacena recenze dekuji nechci.Mam bf3 a toto je placeny dlc balicek za 1000 kc.Muzete si psat co chcete.Misto aby ta hra dostal tak 3 body za to co melo byt ve trojce takne dame 8/10 ze?Zlatej bf bad company 2
    • Bohužel, mi co máme BF3 a cena za kterou přijde pár vylepšení v BF3.5 nám za to nestojí sme smolaři :(
      No až mě přestane bavit BF3 koupím BF5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit