Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně nechápu proč nevidaj levnější verzi bez singlu nebo tak něco, protože ta cena je v podstatě šílená když odečtete ten strašnej singl. *9*
    • Protože vás chtějí pomocí single-only unlocků a achievementů donutit si ten singl zahrát, jelikož multiplayer není moc kontrolovaný zážitek a nemůžou vás tam donutit se koukat na padající barák, zapadající slunce, nebo nějakou podobou WOW hovadinu. Takový interaktivní 3D Mark.
      • Jack1947
        Ten unlock naopak, je peknej reklamni trik. *3*
  • Jediný důsledek toho čekání je ten, že EA teď ví, že může vydávat nehotové hry a že jí to projde. Je to prohra všech hráčů.
    • moment, ale tohle dělají už několik let a nic se nemění, hráč si buď zvykne....nebo si zvykne
  • Whoossain
    Za 8? Děláte si kozy? Dva tejdny po vydání je to plný chyb, padá to častějc, než listí v tomhle ročnim období a je to téměř nehratelný kvůli totálně zprasenýmu netcodu a dostane to 8? No tak to mě po*er holý záda...
    P.S.: A to to řkám jako fanoušek FPS z prostředí současný armády a hráč BF3, kterej tam má nahráno víc, jak 1100 hodin!
    • Vzpominate si, když na games.cz dali Gotham City Impostors 3/10 jen proto, že měli se hrou technické problémy?
      • Jack1947
        Jo, to byli casy ? *7*
    • [rejp]U Army to tu lidem nevadí ani rok po vydání *15* [/rejp] Jako je to průser, ale vy se z toho magickýho čísla prostě poséřete, ať je jaký je. V textu je zmíněno vše, tak o co jde. Jak pak bude recenzi 5/10 vnímat někdo, kdo si to přečte za měsíc. Paradoxně čím víc patchujou, tím hůř mi hra jde. Po vydání šlapala jak hodinky, teď s posledními patchi začala padat. Aleš v textu vše vyjasnil a kritizovat se nebál, tak co řešit. Příjemnej večer všem a bacha na žilku, není to zdravý. Stejně pochybuju i o tý fekální masáži :)
  • Pokial tam singleplayer je, tak ho poprosim 50% zahrnut do hodnotenia....tak ako Diablo 3 alebo Starcraft 2 kupuju miliony hracov pre singlac a su to primarne multiplayerovky, v pripade Diabka coop hra, tak aj BF ma srackoidnu kampan aby nalakal ku kupe singleplayer hracov!
  • regant
    ach "staré" dobré fpska bez lvlování, attachmentů, skinů na digitální hodinky a "ultrarealističnosti"... tam se nic neřešilo, prostě člověk vzal 9 originálních zbraní najednou, zastrčil si je za spoďáry a kosil nepřátele minigunem... doufám, že přijde UT 4
  • Tyhle hry hraje hodne lidi, osobne nechapu proc, asi nebyli na vojne nebo co, ze je bavi hrat si na vojaky s ostatnima, pripadne poměřit epenis. Dokud to lidi budou hrat a kupovat, tak bude kazdej rok novej dil, kvalita nekvalita.
    • Kozy
      http://www.tacticalfanboy.com/wp-content/uploads/2011/11/photo.jpg
  • eStar
    8/10 u hry kterou jste původně nemohli ani spustit na několika různých PC? Že já to nečekal.

    PS: Na druhé straně pokud už se vám povede MP spustit tak to vypadá celkem použitelně, mapy jsou moc pěkné a v tomto směru se rozhodně polepšili oproti minulému dílu, grafika také pěkná, i když s těmi efekty to občas trochu přehání. pokud opraví bugy mohla by z toho být celkem fajn hra což nic nemění na tom že hodnocení bych tomu aktuálně dal o něco nižší.
  • command42
    a mam na haku ja si hry hram aby som sa bavil a v MP som sa bavil dobre a bavit bude :)
    ludia co to beru hardcore maju proste asi smolu :)
  • me vadi ty servery rush se 64 hraci a utocnici maji 100 tiketu, to pripada nejaky 3 zabiti na kazdeho braniciho hrace a mapa tak trva 8 min a je konec ani se nestacite probit
  • Kvůli nadměrný zabugovanosti se z toho stala nejvíce frustrující hra roku. Singl má sice jen 5 hodin, ale ty bugy, na který za tu dobu narazíte, jsou na přesdržku.

    To, že nepřátelé vydrží na nejvyšší obtížnost hodně beru, ale když jim pod nohama přistane raketa z RPG a oni do mě dál vesele pálí kulky... tak co to jako kurva je? S umělou inteligencí, ať už nepřátelskou nebo přátelskou, si DICE taky nedali moc záležet. Pokud budou v kampaních pokračovat, tak by si na AI příště mohli najmout někoho z Monolithu či Guerilly, stopro se jim to vyplatí.

    S filmovostí kampaně (jak sami DICE řekli, že tím chtějí jít ve stopách COD) to dost přehnali. Ty rádoby cool scény jsou tak absurdní, že se u mě facepalm dostavil hned několikrát (počáteční pád celé továrny, hl. hrdina zaseklý autem na mostě, demolice přehrady).

    Němá hl. postava už dnes taky nikoho nezajímá, co je to za vývojářskou nemoc nevím. ... Jo, jednou se mi dokonce stalo, že jsem umřel, když jsem přeskakoval překážku... pěkný bug, k mé nasranosti nahrávalo i to, že checkpoint byl hooodně daleko, takže procházet celou tu část kvůli takový píčovině bylo moc fajn.

    Teď pozitiva, protože napřed vždy přichází negativa, pokud je jich víc, že. --- Vypadá to pěkně, to je fakt. Se svým enginem DICE, na rozdíl třeba od takových Infinity Ward, umí. Dobrá optimalizace, pocit ze střelby a pěkný lokace. Jiný pozitiva už mě nenapadají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit