Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tato firma potazmo hra urazi hracovu inteligenci

    proste jak tohle muzete žrát a kupovat, nechapu, streli vam tam 4 "nove" mapy a honem honem penizky...

    WTF
  • Je to prostě špatně, když nejen rozseknete hru na více částí a necháte si platit za každou zvlášť, ale ještě ty rozsekané kousky jsou přefiltrovány z pár let staré jiné hry....jsem fanoušek novinek, né starých věcí vydávaných za nové...EA stále dělá to samé, ale hlavně protože může a nikdo ho už nezastaví :)
  • Smutná to doba - autoři před vydáním rozseknou hru na 5 dílů, aby je pak v následujícím půlroce mohli prodávat jednotlivě a vydělat na tom 2x tolik. Čekám, kdy bude zpěněžena i možnost hrát na nejvyšší detaily nebo měnit rozlišení. Divím se, že ty jejich paskvily vůbec kupujete
    • a ještě si udělají z věrných fanoušků co si hru předplatí nebo koupí v den vydání nedobrovolné beta testery jejich polofunkčního produktu. sad times indeed
  • Stále to pada, stále.Padaji servery. Hra samotna pada dvěma zpusoby, budto se vam zasekne obraz a zvuk a nebo se vam hra zasekne a vyhodi vam to hlasku s directx. Na ten první crash je fix a to hrat hru v okne s tim, ze budete mit asi o 15 fps min nez normalne. Patche nepomohly a pokud někdo říká, ze ano, tak budto keca a nebo mu to nepadalo ani před patchema.
    • Hláška s DirectX? A neběží ti náhodou MSI Afterburner nebo jinej fps měřič? S ním mi takhle občas padal BF3, ale začalo to asi až před půl rokem. Nevím, co tam provedli za update, že se to s ním nekamarádí. Klidně mi to takhle crashne 3x za sebou, pak shodím Afterburner a je po problémech.
      • Ne zadny meric ani jiny program na pretaktovani grafiky nemam spusteny. A i kdybych mel, tak kvůli nemu ta hra prece nemůže padat, to je na hlavu. *1*
        • By ses divil, co vsechno muze zpusobovat padani her ^^
        • Ale může. I třeba spuštěný GPU-Z s grafy může mít vliv.
          • O tom to je, na silne nestabilni hru muze mit vliv prakticky cokoliv a nemusi to byt vůbec nejaky spusteny program navíc.
      • A nestaci len potom vypnut FPS counter? Ja mam zapnuty Afterburner na regulaciu otacok vetrakov a na FPS cap, counter nepouzivam, ten mam z FRAPSu :)
    • Není pravda... Před patchem mi to padalo, zaseknul se obraz i se zvukem, atd. a od patche ani jednou. Hraju naprosto bezproblémově.
      • Jo to jsem si taky myslel nebo to tak aspoň dlouho vypadalo. Ale před par dny se to zase vratilo ... *7*
        • U mě zatím v pohodě a to si teď zahraju opravdu denně.
          • U mna striedavo, pred par dnami mi to zamrzlo 3x z troch hier to som nemal nervy ani pokracovat, ale vcera iba 1x (pri nacitavani mapy) a to som hral ani neviem kolko hier po sebe, nejake 3-4 hodiny v kuse urcite.
  • tak defakto už bf4 je předělaná bf3 a on estei tahaji i stare mapy do noveho (ikdyz jsou dobre)? tak to uz je max ubohost
    • No svým způsobem jsem rád, páč nové mapy mě vyjma Zavod 311 a Šnaghají nějak nezaujali (ještě bych přidal Locker když přivřu oči nad idiotským sněhem)
      • Dawnbreaker je taky dobra mapa. Paracel Storm docela slape ale nesmis hrat za pechotu to je pak desnej voprc. Rogue Signal se taky da. Resort taky neni zlej ale dost tam ulitava balanc.
        Prehrada je pak desna stejne jako ta velka s vlajkou na vlaku.
  • mam otazocku ..keby som si kupil bf4 a aj bf4 premium, tak to premium mi da vsetky DLC zadarmo postupom casu ako budu vychadzat ? alebo to premium znamena len ze mam moznost tie DLC mapky hrat skorej nez iny ludia ale aj tak si za ne musim pokazde zaplatit.
    (mam len zakladne bf3 uz davno kupene a s premium nemam skusenoti )
    • Pockej si do jara to uz bude BF4 vcetne Premium tak za 1200,- uz ted sem dostal diskretni nabidku se slevou 700,- od jisteho prodejce a to mame mesic po launchi. Mezitim to snad zprovozni aspon na uroven BF3. *5*
      • Škoda že je nabídka diskrétní, je to víc než super :D.. Ale já taky čekám po vánocích a pak koupím
    • Zadarmo ty DLC mít nebudeš, protože jsou v ceně Premiumu. To má EA spočítaný :) Ale nic dalšího platit nebudeš, už sis je zaplatil. To mě jenom zarazilo to slovo "zadarmo".
    • jak rikas. vsechno je v cene (vsechny DLC) a o 14 dni driv, prednost ve fronte, i kdyz premium hracu je tolik, ze to vetsinou ani nejde poznat, plus dalsi bonusy jako battlepacky navic a blbosti jako premium znamky a maskovani atd...
    • S premium budes mit urcite vsechny DLC free a mozna i driv, tim si ale nejsem jistej.
    • Když si koupíš premium, tak v tom máš i všechny budoucí DLC, které se ti postupně budou odemykat, tak jak budou vycházet(o něco dříve než u běžného účtu).
  • Jezis jsem to jeste ani nerozehral s tim, ze to neni jeste poradne doladeny a uz se tu zas docitam o DLC...nasrat
  • doufam, ze planujou nekdy taky udelat wake island... uz je v kazdym dile bf od dvojky krome BC 2, ale je to proste takova klasika. Nicmene jsem zatim s vyberem map v BF 4 vice jak spokojen. Zadna mi vyslovene nevadi a ikdyz ma nejaka sve nedostatky tak, neni problem jit bojovat na druhou stranu mapy. Az dotahnou optimilizaci a par bugu tak to bude jedna z nejchytlavejsich fps vubec. A uz vubec nechapu kritiku na tu hru, protoze me funguje na nejnizsi detaili s fps 15-30 max a i tak si ji nemohu vynachvalit.
    • 15-30 fps a nemuze si to umirani vynachvalit :D thats the spirit !
      • nj asi sem jinej :] ae tak je jasny ze obcas se nastvu kvuli tomu ze nekdo po me zacne strilet a ja mam o 20 fps min ae nejaky mapy jsou hratelny a ty co nejsou tak si hold zapnu v 32 hracich a uz to bezi v pohode
    • cr8gg
      na low s 15-30 fps? :D a to je jakoze hratelny? .....navic na low to vypada jak hra z roku 2000
      • Na low to vypadá pořád dobře, nepovídej nesmysly. Chápu, že ten rok 2000 je nadsázka, ale teda docela nepovedená.
        http://www.youtube.com/watch?v=Z747k18h4Ws

        Jinak souhlas, 15-30 fps moc hratelný není.
        • Tohle video je o ničem. Dělat srovnání z takových výšek je zavádějící. Proto se tomu v nastavení říká detaily a rozdíly poznáš spíše zblízka. Srovnání přímo z hraní by bylo víc vypovídající.
          • Tak si takový video najdi, jsou jich spousty, to zvládneš ne? I na low to vypadá solidně, za tím si stojím. Sám jsem to nastavení pár hodin testoval. Btw. první Battlefield vyšel v roce 2002. Momentálně je zadarmo, tak se můžete podívat, jak vypadaly hry před 11 lety. Trochu osvěžit paměť by neuškodilo :)
            • Ale jo, jeho komentář o grafice jak z roku 2000 byl úplně mimo mísu. Je mi jasný, že na netu jsou stovky srovnávacích videí, pravě proto si mohl vybrat lepší. Komentář byl pouze k videu.
  • Co to autor článku plácá, METRO je potřeba. Nejlepší mapa z BF3! Navíc přibyly alternativní cesty které vyřeší bolestivá "úzká" místa mapy. Hrát tu mapu v 64 lidech je blbost, ale při 24 (maximum starých konzolí) byla super!!!
    • Presne tak, v metru a lockeru budou vsechny decka a ostatni si zahrajou na ostatnich serverech bez nich
      • Blbost, netahej sem nějaká děcka, pravděpodobně jsi stejně mladší než já :-) Je to jedna z mála map kde je na konzolích dostatečně intenzivní boj. Na takovém Caspian border není problém 5 minut jezdit tankem a přitom nenarazit na jediného nepřítele. Jasně, body pak rychle naskakují ale zábava to není.
  • Jak to vypadá v tuto chvíli s hrou? Je to už hratelné? pády? Nějaké zkušenosti, jak to beží na 560 gtx?
    • Uz me to moc nepada primo ve hre (zcela vyjimecne), spis mam me to pravidelne vyhodi kdyz skonci mapa a server nacita novou.
      • Díky za odpovědi. Teď jsem koupil bad company 2 i s vietnamen a bavím se královsky, takže budu pařit tak do vánoc a poté koupím i s premiem.
    • Hratelný to je nádherně. Patchujou rychle a docela účinně. Netcode je mnohem lepší, za rohem prakticky neumírám a když už, tak fakt jenom o chvilku a na kulku od někoho, kdo má vyšší ping, případně když začne lagovat server (to se na některjech občas stává, už se to lepší, ale ještě tam rezervy jsou). Předvčerejškem vyšly nový ovladače na nVidie, který zvedaj výkon o další mamutí kus oproti původním BF4 ovladačům. Hra mi před týdnem začala padat, včera ale 4 hodiny v kuse a nic, takže babo raď. Ale ještě pořád není vše opravený. Defuse má pořád problémy se spectator módem, což je tragoška. Když ještě o chvíli počkáš, o nic nepřijdeš. A když to nevydržíš, tak bys zklamanej bejt neměl.
    • Me to od minuleho pondeli jede bez padu..az na jeden, ale ten byl asi spis kvuli meho pocitace. NetCode mi prijde taky o dost lepsi, pac strileni za roh uz se vesmes nestava. Nemam sice gtx 560, mam HD6850, ale jsou to cca stejne vykonne karty a jede mi to na medium kolem 50 fps bez problemu
    • Mě to po posledním patchi jede parádně, nepadá, nelaguje a neumírám schovaný za překážkama. Za mě teda spokojenost. Toť k tomu jak je to hratelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit