Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak asi po hodinovej pařbe som spokojný.... len keby tam neboli tie mikrotransakcie tak by to bolo 100%
    • Me jedine co prekvapilo je, ze kdyz nekdo padne, nemuzu si vzit jeho zbran...aspon nez vystrilim naboje nebo umru.. To me celkem mrzi...(ale samozrejme chapu proc) Jinak mi to ale prijde v pohode.. Snad casem pribydou mapy
    • A co ti na nich vadi? Kver muzes koupit v pohode za prachy co vydelavas normalne behem hrani a nic jineho kupovat neni potreba. Pro lidi co nemaji cas parit kazdy den a jen si chteji obcas zahrat nejaky ten pohodovy MP uplne zadarmo je to dobra volba
      • Nejak moc mi nevadia len to že sú tam proste možno teraz nieje pre ne veľké využitie ale časom na to prídu ako ich zneužiť....
        • Je to v podstate stejny jako battlefield heroes, sice jsem heroes ted uz dlouho nehral, ale taky nebylo potreba investovat. Kdo ma prachy tak si neco koupi, kdo ne hraje zadarmo
      • to máš pravdu, ale kdo hraje jenom občas, těžko bude hrát fps MP. spíš tak solitaire ve windows
        • sorry, ale solitaire ve windowsech hraji snad jen zensky anebo chlapi, co se fakt extremne nudi. ja teda po praci si rad zahraju nejakou tu FPSku zadarmo, protoze pro me nema smysl do toho investovat penize, kdyz si zahraju zridka kdy
  • Pan recenzent napsal možná nevědomky přesně to, k čemu je tahle "browserovka" hlavně určená. Navnadit hráče, kteří pak bez uzardění sáhnou ke krabicové klasice a ještě třeba utratí pár chechtáků za kvér. No, jdu prubnout baret a hadry, co rozdávali beta testerům :)
  • Keď chcem nainštalovať plugin do mozilla firefox tak mi píše chyba inštalácie... čo stým?
    • Mně se to sice nainstalovalo v pohodě, ale potom mi to píše že je problém se stažením config.file, psali na fóru, že mají nějaké problémy se serverem. To bude možná způsobovat i ten problém, co máš ty.
      • Už to ide...
  • teda to je ale sračka... zbytečnost to vůbec stahovat
    • Jasné zahraj si radšej call of duty black ops (*11*)
  • Dobrý den
    Dnes jsem si udělal učet na battlefieldu free ale do hry se nemůžu za boha dostat furt se načítá a načítá nic víc. Už mě to leze na nervy protože je to zadarmoa všude stím machrují a přitom prd. PC nemám slabý a internet taky ne (8mb) nechápu v em je problém u kamaráda to samý.
    • Tak nebuďte naštvaní na BF:P4F a vylaďte si PC. Možná bych ti poradil, ale nejdřív zjišťuj a potom piš takovédle hlouposti ;))
  • Nechápu. BF2 i s datadiskem stojí dneska asi 200,-, tak kdo by hrál nějakou lacinou napodobeninu? Navíc autoři mohli uvolnit už přímo BF2 jako freeware, když už je trojka za dveřma. Ale chápu, že dneska se rejžuje na všem a některým je proti srsti uvolnit i hru starou 20 let (někteří naopak nemají problém s naprostým opakem jako třeba Crytek)
  • No u play4free jsem vydržel jen chvilku, nechápu, jak to napsali, snad to byla pouze otázka bety, ale měl jsem suverenní loadingy ve hře, jak kdybych měl málo ram. A to mám 4 GB :-/
    • souhlas, hlavně closed beta byla v tomto ohledu hrozná, nová verze je daleko přijatelnější
  • Mě osobně Play4free líbí hodně , bere to nejlepších ze svých bratříčků.Škoda že tam jsou ty mikrotransakce . Nedávno sem zakoupil základní BF2 a je to hrozná chujovina aspon teda pro mě.
    • Si zmatený chlapec
      • Prostě říkám jak to já vidím ,asi už jsem rozmazlený z dnešních her (a fakt nemyslím COD )
        • Jak zmínil kolega...tvoje věta nedává smysl..."bere si to nejlepší z bratříčků ale není to taková nuda jako BF2"...nemusím připomínat, že kromě odnože Bad Company je právě Battlefield 2 označován za nejlepší díl serie...
    • Tak ty meleš něco o "nejlepším ze svých bratříčků" a na to zmíníš, že sis NEDÁVNO zakoupil původní BF2 a je to chujovina?! Dost dobrý kamaráde... :)
  • Škoda, že místo B:P4F nenechaj zdarma BF2.
    • Mam originalku bf2 aj bfbc2 a toto som si zahral tiez. je to ako pisali v recenzii, teda stred medzi bf2 a bc2. Grafika je z minuleho storocia to je fakt, ale zase zabavit sa pri tom nejaku dobu da.
      Komu sa ale nepaci bfp4f, nech si kupi za 200 bf2... to je tiez v podstate zadara ;) a bude tam mat 5x tolko map a vozidiel atp.
      uz aby tu bol bf3
  • Zayl
    PKM .... Zdravotník .... přesnost na dálku ....

    Snad nemyslíte vážně? A navíc naprosto fail projekt. Najít dneska plné (čti 64 lidí) BF 2 servery není takový problém a ta hra stojí hubičku. Proč hrát derivát?
    • Drak_1
      Ale v BF2 nemožeš behať za medika s PKM !!! :) A to dnešné deti nebaví :)
    • Asi tak nejak ale pocitam ze v BF3 budes v kuzi zdravotnika s tim PKM nebo necim podobnym pobihat take. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit