Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wtf
  • Ristoro
    Souhlas. Ten technologický posun byl neskutečný. Na grafiku jsem čuměl jako divý a zvuky mají výbornou kvalitu i dnes.
  • Chidlink
    No vida, oni ten první trailer prostě zkazili. Já tomu věřil už od začátku. *12*
    Ta hra vypadá prostě úžasně po sedmi letech si zase koupím hru od EA *1*
  • Tak si zahrajte BF 1942 a dostanete mnohem lepší herní zážitek.
  • Tak to jméno jen v Česku kopíruje asi 221 000 lidí. :), ale díky za ten fakt s MG42.
  • Vypada to skvele. Nepochybuju o tom, ze to bude pecka jako vzdy. Na druhou svetovou jsem u serie BF dlouho cekal *4*
  • V první vteřině opět ta dívčina. Odkdy byly mezi paragány ženy? :D A náš britský voják s katanou se také vrátil, tentokrát snad kdesi v Norsku.
  • Když už kopíruješ to jméno, tak i připomeň že MG42 používá slepou munici, což je problém u BFka, oni nejenomže serou na historii, ale ani pořádně neudělají ty zbraně co sami chtějí.
  • zájem to určitě vzbudilo, o testovacím víkendu mělo PS plné servery
  • Mně BF3 zrovna přišel jako tech demo pro Frostbite 2, bavil a nahrál jsem tam taky dost, ale co se schopností enginu týče, další díly po BF3 jsou propracovanější a tenhle "tech demo" feel u nich postupně vymizel.
  • Nejen zvuky ale i UI je stejny :D cur,a.ci
  • Štve mě, jak furt przníš vše co napíšeš, nejdřív sestřino hra, pak zabijó vojáky, teď velke reskin? Jdi s tím do hajzlu ...
  • Tisice hodin? U kazde hry max 100 hodin pak je cas na zmenu.
  • BC2 i BF3 se hraje masivně doteď. Stále nejlepší MP střílečka.
  • Lukass
    Bf1 je super a asi uplne nevidim duvod proc menit. Tohle uz me prijde jako velke reskin, byt tam bude dost novech prvku. Uvidim po vydani a taky kolik lidi zustane u jednicky.
  • Jo, tohle už vypdá v poho. První trailer byl sice noční můrou pro hráče BF1, ale měl jistý wow afekt. Wow efekt se s tímhle gameplay již nedostavil, ale tak máme tu alespoŇ pokračování BF1.
  • Nejlepší Battlefield je prostě bf1942 to byl velký skok dopředu a cokoli potom byl omyl
  • Máš pravdu, u bf3 jsem strávil tisíce hodin, nejdřív jsem hrál na PS, ale hra mě tak dostala, že jsem kvůli tomu upgradoval pc, ani bf4 mě tak nebavil a u bf1 jsem se v podstatě měsíc nebo dva kochal grafikou a to bylo všechno, prostě bf 3 top
  • TheGGG
    oh how the mighty battlefield have fallen
  • animace pro revive ? to to nemůžou probůh nechat tak jak to je teď *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit