Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeby konecne zmena v hratelnosti od trojky? Bez spamu granatu se rozhodne obejdu a hraci, co jen celou hru strili z dalky z vozidla na kopci asi taky nikomu nebudou chybet. Ted by me fakt strasne zajimalo, jestli cilem prvniho traileru byla opravdu jen ucelna kontroverze pro vyvolani diskuse, protoze z tohohle zadna zbesile potrhla akce nebude.
  • Nejlepší Battlefield je prostě bf3 to byl velký skok dopředu a mapu Nosharské kanály hraju dodnes.
  • Je mi líto, ale nevypadá. To, že schovali ženy na méně viditelná místa (Přitom co proti nim kdo má? Třeba do mapy zasazené během Varšavského povstání by se vyloženě hodily), nahodila se trochu temnější atmosféra a celkem smutný, ale pěkný soundtrack.

    Jen škoda, že ta hra pořád postrádá logiku. Po zimním bojišti si spokojeně pobíhají vojáci v letních uniformách a ještě s vyhrnutými rukávy. Sluchátka (je snad tankista?) a katana u našeho přítele z kommandos nezmizely a vrcholem jsou kolimátory na každém druhém samopalu. A když už někdo tu uniformu má, tak má maskovací vzor jak z dnešní doby.

    Kdybych chtěl vše, co mi nový Battlefield V ukazuje, tak si mohou klidně jít Zahrát Battlefield 4. Vždyť nakonec i to AK je skoro jako STG a člověk ani nepozná rozdíl.
  • je to tou pre alfou??nebo to uz tak ojebavaji ze vezmou zvuky z BF 1 a cus
  • BF serii hraju online od BF2, vsechny dalsi doly jsem si predobednaval nekolik tydnu dopredu. V BC2, BF3 a BF4 jsem stravil stovky hodin, z BF1 jsem byl nadsenej, ale po cca mesici hrani jsem ji odlozil a uz se k ni nevratil. Ted uz me BFV nechava chladnym a EA uz dopredu za hru nedam ani korunu. Snad si opravdu spravi reputaci, ale jsem skeptickej. U EA je to poslednich par let jen o silnem PR, o tu kvalitu uz zase tolik nejde.
  • danny_the_hound
    No vida -- keď ten trailer robí aj niekto, kto má aspoň trocha vkusu, tak to hneď vyzerá o niekoľko úrovní lepšie. V EA nech si bijú hlavy o múr, že vôbec vypustili ten prvý paskvil a nezačali kampaň radšej touto upútavkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit