Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chidlink
    Neřešil bych to tak, je to jen trailer. Důležitá bude samotná hratelnost a o té moc nevíme a to co víme se mi líbí. Já do tohohle jdu, už to mám před objednané *12*
  • me zajima proc tu hru evidentne z jiny reality vůbec spojujou s ww2 když sami musej vedet ze to je pytchovina?!! :D nekupovat, nekupovat, nekupovat!
  • (hlavně, že jde psát "demence"...)
  • což už je vyloženě demence
  • tady nemůžeš psát ani slovo
    s
    t
    ř
    í
    k
    a
    t
  • Studio se vyjádřilo ke kritice. Smutný je, že vůbec nic nepochopili. Na co si hráči stěžují? Že se z toho stává paskvil podkuřující SJW. Studio kontruje tímto: "Our commitment as a studio is to do everything we can to create games that are inclusive and diverse. We always set out to push boundaries and deliver unexpected experiences. But above all, our games must be fun!". Naopak buďme rádi, že ve hře není jednonohá transsexuální námořnice lessba. V příštím díle se jí tam totiž jistojistě narvat podaří. Budu volit svejma penězma a tenhle díl se slzou v oku vynechám.
    Edit: Haha, tak to mě pobavilo, hra dnes lesby musí obsahovat, ale do komentáře se o nich psát nesmí. Bacha, ať si toho nevšimne nějakej bojovník za lessbí práva! (předtím samozřejěm psáno se s)
  • A kde jsou jako roboti? Chci polokovový a polodřevěný roboty... doufám že budou ještě ukázaný.
  • cod ww2 ukazalo ze druha svetova sa do takych hier nehodi. Teraz v tom pokracuje Battlefield. Rychle herne tempo, bombasticke efekty, kustomizacia postav a zbrani, vela farieb, cernosi, zeny, historicke nepresnosti. Bezplatne dlc pre vsetkych hracov ale zaroven kozmeticke doplnky za peniaze. To nieje zly model, ale skor sa to hodi do prostredia black ops 4 apod.


    Myslim ze pre podobne hry je najlepsie prostredie blizka buducnost. Ako pri sucasnej grafike by bol Battlefield ww2 paradny, lenze to drzat trochu na uzde a ubrat na arkadovosti. Nejaky hardcore mod podobne ako v COD by sa do tej hry hodil. Trosicku to spomalit, menej sprintu a strielania z gulometu jednou rukou a podobnych vychytavok.
  • Co to je za blbost? Právě ta reklama by mi hru měla nějakým způsobem prezentovat. Pokud mi předloží reklamu, která ukazuje nějaký prvek hry, který mě bytostně odpuzuje, tak logicky zavrhnu celou hru.
  • Tak ono spíš tím, že člověk změní vzhled vozidla tak moc to neovlivní zisk prodeje pro určitou skupinu. Ale když člověk tam dá Asiata, tak se dá logicky uvažovat, že v Asii to zvedne prodej než kdyby všechny postavy by byli běloši.
  • Asiati a černoši sloužili v ozbrojených složkách Německa, a ke konci války i občas nějaká ženská tam byla.
  • Až tak pravděpodobné že se to nikdy stát nemohlo.
  • Paradoxně setkat se v reálu s asiatem, ženskou a černochem v jedné četě bylo pravděpodobnější u Němců.
  • ked WWII tak toto:
    https://www.youtube.com/watch?v=-APdMG90l0Q
  • presne takovi somari jak si ty jeb... hračske komunity zaprve video ma ukazat všetki možnosty v hre zadruhe hejtovat po prvom videu a utrčovat smer hračom ktory si nedokažu urobit vlasni nazor tak je ubohe a tzm padom se dostavame ktomu že všecia mame mnoho chyb a klademe naroki ktore nedokayu len tak splnit
  • A grafika super. Lepší než BUG nebo call of duty.
  • Bych ani neřekl. Jaký vliv? Dneska se útoky a brutalita dáva za vinu pc hrám atd. A v roce 1950 když hry nebyli tak se to zase hazelo na něco jiného. Pc hrama to není. Je to člověkem. A hlavně výchovou. Každý rozumný člověk ví jaká byla realita. Máš knihy i dokumenty. A nahodou ta hra je super. Bf1 je skvělá a Bf5 vypadá taky super. Žadná hra není na 100% podle reálu, to bych chtěl vidět kdo by to hrál.
  • Jó, ten trailer na BF 1942 to je jiný kafe. Člověk má hned chuť popadnout bouchačku a hurá do boje.
    Úplně z toho běhá mráz po zádech.
  • Tady je jeden problém, se kterým se setkáváme i v práci, když něco navrhujeme nebo měníme přístup k zákazníkům. Prostě předpokládáš že lidi jsou inteligentní a třeba chytří jak ty. Ale ne, není to tak. Někteří lidi jsou neuvěřitelně tupí a uvěří čemukoliv co si kde přečtou nebo slyší ve zprávách/radiu. Za poslední dobu je těchto ukázek víc než dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit