Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    Proti tomu žádná, trailer na V není dobrý. Zvolit komornější notu vzhledem k tématu by tu bylo pro spoustu lidí asi minimálně přijatelnější. Přesto osobně zatím jenom nevěřím tomu, že jeho kontext je pro hru z této série se svými 16 let takovými základy gameplaye a přístupu k autentičnosti/realismu u zvolených námětů něčím zase tak vybočujícím, navzdory pomalovaným válečníkům, válečnicím a popaplaných zbraních.

    No a podklady jsou, jen battlefield s tou látkou pracuje a opět asi poznamentat, že klasicky, prostě po svém, volně a ve jménu zábavy, masovosti a přístupnosti. Jen si nemyslím, že je to zákonitě špatně, pokud se uváží o co vlastně hře jako takové a jejím tvůrcům v jádru skutečně jde, protože chci věřit, že může mít co nabídnout i když je to zábava pro někoho pro blbečky. A stejně tak není pravda, že by nevznikaly projekty, které na to jdou zase jinak i lépe, viz. Post scriptum, který vypadá naprosto úžasně. Takže možnosti tu jsou a flinty do pole můžeme házet kdykoliv.
  • Khanemis
    Z mé strany to bylo špatně napsáno, tím starým trailerem jsem myslel, jak se za ty roky změnilo představování jejich her (atmosférické záběry s malým množstvím akce vs. přepálená chaotická řežba), realismus jsem v tomhle kontextu neměl na mysli. Takže pardon za zmatení:)
    Battlefield opravdu nikdy nebyl o realismu. Na druhou stranu si dovolím zase poznamenat, že ahistoričnost téhle série se s novějšími díly jen zhoršuje. Což je o to smutnější, o co dostupnější jsou dnes podklady pro všechny možné historické reálie..
  • ZvacA
    Nikam. Dovolím si citovat: "Ne, tohle není realistická válka [...]. Tahle hra je "jenom" zcela neuvěřitelná akční řež." Michal Rybka. Level č. 93, říjen 2002, recenze Battlefield 1942.

    No a tento pro tento titul nadčasový text je aplikovatelný na celou sérii, včetně tohoto dílu. Můžu tě ujistit, že navzdory tomu, že v Bf1942 jsem pořád aktvním hráčem a hru mám velmi rád, skutečnost toho traileru a vlastní herní historické nepřesnosti je po pár minutách v originální verzi zcela obdobná. Japonci s mp18 nebo mp44, bitevní loďě, které se nikdy v reálu nestřetly, tanky rychlejší než závoďák, modely amerických vojáků vysazujících se u Arnhemu, ovšem s britskou výzbrojí, určité mapy známých bitev spíše jen jmény, a další. Nazvdory tomu hru hráči hrají, baví se u ní a řada z nich se věnuje problematice světové války více než vážně.
  • 2 generace? Neblbni, naši dědové a babičky jsou poslední generace, co tohle zažila, žádná další nebude
  • Khanemis
    Když jsem kdysi prskal nad historickou nepřesností Battlefield 1, tak jsem zdaleka netušil, že vedle tohohle pokračování bude B1 vypadat jako pětihodinová univerzitní přednáška o začátku 20. stol.:))

    Pro srovnání kam jsme se posunuli za 16 let - Battlefield 1942 trailer
  • ZvacA
    Tohle je přece naprostý nesmysl. Jak může být pro někoho grálem to, co se odehrává ve videohrách a filmech, aniž by byl dřív nebo později konfrontován s jinými zdroji, pokud se o ně opravdu zajímá. Síla tohoto média je akorát v tom, že může hráče nanejvýše inspirovat se do tématu podrobněji vnořit. Skutečně věříš tomu, že za dvě generace se budeme domnívat, že Hitler přežil válku a odletěl na Měsíc, protože Wolfenstein. Nebo z paměti se nám vytratí tisíc let starý informace, protože Total war? Může xtý díl ze série Battlefield, který se akorát znovu inspiruje druhou světovou a jehož principem je akorát nechat různé hráče se vyblbnout na nějak pojmenovaných mapách s dobovou technikou a zbraněmi a nějak upravenýma panákama, mít až takový vliv, aby si někdo řekl, tak tohle je dokumentární vizualizace té války? Absurdní...

    Navíc přátelé, nalijme si čistého vína. Zatímco tu mudrcujeme, drtivá většina a zrovna tady u nás před dvaceti lety vytahovala jako své znalosti Saving private Ryan a Medal of honor. To, že mimo zasazení z historického hlediska jsou oba projekty průstřelný jak papír, zdá se dodnes nikoho netrápí. A i když to tak vypadá, dosti pochybuju, že to některým zabránilo, aby postupem času o druhé světové válce přece jen věděli o něco víc.
  • Na nic je to, že hry, stejně jako filmy atd. mají velký vliv na lidi a vůbec na mládež. Takže tomu dávám tak max 2 generace, než úplně vymřou lidi co to zažili nebo podobný konflikt později a lidi to budou brát jako fakt, že to nějak takto probíhalo.
  • ZvacA
    Tak to snad už ani nemůže překvapovat. Nutno dodat, že na to, jak Battlefield trailery neměly s tímto problémy, tentokrát to od Dice a EA tak úplně supr není, reakce lidí bude a je různá. Ovšem, ta hysterie, která se kolem toho nese je až děsivá. Buď se tu lidi budou předhánět s xkrát stejnými tezemi, aby to tomu dali jakože sežrat, nebo tu budou koumáci, kteří buď alespoň budou zkoumat každý šroubek a šňůrku, nebo tací, kteří si vystačí s "je to celý špatně", "nemá to nic společnýho s ww2" a podobný chytrosti.
  • To je jasné jako facka, včera o tom byl někde článek. Star Wars jsou licenční značka takže przněna nebude(Disney nebo komu to patří to nedovolí). WW2 je prostě kus historie, na kterou žádná licence není proto si jí může každý prznit jak chce... bohužel tedy
  • Nejhorsi na tom celem je, ze si to stejne hodne lidi koupi. Oni na tom vydelaji a dalsi dil sprzni jeste vic.
  • A teď je zas každej chytrej jak radio a jen to bude hejtit *1* gratulace lidi *3*
  • Magister_Peditum
    Je mi záhadou, proč takovej Battlefront udělají, co se týče modelů naprosto přesně, ale na WW2 totálně hodí bobek... V tom traileru snad nic nebylo správně.
  • Keď vyjde hra tisícročia tak ju budeme velebiť, keď ale vyjde takáto sr*čka (zatial sa to tak javí) tak ju budeme hejtovať *5*
  • TheGGG
    Přece třetí genderová válka, kde bojovali zastánci čtvrtého pohlaví, proti trans-pansexuálním indiánům...
  • Vizualne to sice vypada skvele, ale je to přepálený az běda. Vypada to jak John Wick/Kingsman v druhy svetovy na hernim poli.
  • Anon-ym
    To mohli rovnou pojmenovat Battlefield Fortnite IIIII

    Vůbec by mi nevadilo, kdyby tam dali ženský, třeba nějakou war story o rusky sniperce nebo french resistance fighter, myslím že zajímavých temat by se našlo dost. Tohle je ale hrůza. Barvičky, jak z Fortnite, britští vojáci s katanou, ženská 360 no scope s protézou místo ruky (nebo teda asi spíš bionickou rukou protože by mě zajímalo jak mohla dát takovou ránu kriketovou pálkou) a Kratos s facepaintem.

    Když říkali World war 2 like never seen before tak mi nedošlo, že z toho plánujou udělat Avengery.
  • Aké valce?
  • t hernej ukážke bol riadny bordel a chaos tak to ma byť ,,, o to ide vo valce :)
  • Tu už nehovoríme o historickej nepresnosti. Battlefield V nie len že históriu zobrazuje zle, on sa na ňu vykadil, vyčúral a potom ju zadupal. Ale hej máte tam free DLC a jedna z hlavných postáv je žena!
  • Mě taky není zrovna 12 nebo 15

    měli byste už všichni vytáhnout hlavy ze svých zadků z dob minulých kdy datadisk byl scifi slovo, je jiná doba, nehledejte všude nějaký retro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit