Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nezbývá než doufat, že se poučili z chyb Battlefrontu (haha) týpek ve videu říká, že nebudou lootboxy a pay2win mikrotransakce a vše půjde odemknout ve hře, ale nějak se mi nechce věřit, že by EA nezkusili zákazníky nějak podojit
  • ZvacA
    To je nic, v Battlefieldu 1942 sundáváme B17ky katapultovanýma polopásákama přes flak kanóny. : )
  • jojo protože BF bylo vždycky autentické a reálné zpracované bojiště, kde po jedné smrti už nepřijde žádný další respawn *1*
  • ZvacA
    Trailer je co se týče vůbec něčím zaujmout bída, o tom žádná, ale ono jeho záměrem zdá se bylo je spíš ukázat věcičky, co by se měly objevit ve hře, od customizace po novou fyziku, možnosti pohybu nebo budování fortifikací a jiné. Docela pěkně to analyzuje tento kolega - https://youtu.be/3fzUDX5CZaU Ten se mimo jiné nechává slyšet, že aktuální gameplay není pak takovej mišmaš.
  • Tak battlefield ještě pořádně nikdy nebyl šlápnutmí vedle, ale rozhodně tím směrem míří.
  • je trochu škoda, že nejhorší firma v USA má licenci na nelepší engine současnosti
  • Mhmm, a co s tim?
  • s mladým Tomem Cruisem v hlavní roli
  • Lukyz
    Jak pejsek s kočičkou (čti EA s Dice) pekli WW2 *11*

    Od začátku do konce je to cypovina na entou, ale jak tou střelbou do granátu sundal letadlo, který pod ním shodou okolností prolétalo, tak to jsem se málem zakousl do stolu *8*
  • kdyby to nedělali EA, skákal bych radostí do stropu, takto se zmůžu maximálně na rezervovanou opatrnost
  • To spíše vypadá jako trailer na pokračování filmu 2012.
  • aky nadherny politcko-korektny obrazok tej stvorice *4*
  • Call of Duty WW2 je oproti tomu snad i autentický zážitek.

    Trailer je opravdu strašně zmatený. Výbuchy, akce, efekty ale nedává to žádný smysl. Ta část s HUD kde se snažili jakoby předvést gameplay je strašně nevěrohodná a je jasné, že takhle to vypadat nebude.

    Za obsah zdarma po vydání ale dávám palec nahoru. Už Titanfall 2 dokázal, že tříštění hráčské základny mezi jednotlivá DLC není dobrý nápad a díky tomu zůstala relativně velká hráčská základna mnohem déle než prvnímu dílu.
  • No jako vypadá to pěkně možná na můj vkus až moc přebarveně. Vše to tady vybuchuje akce ala rambo podivné kostýmy ( jsem si ani nebyl jist zda to je 2 světová či nějaká alternativní realita či co ) a asi jsem nějakej divnej pač mě to vůbec nezaujalo ( asi už je toho dost ) *9*
  • Asi to bude zabavna a dynamicka hra, o tom zadna. Ale tenhle cirkus ma k jimi proklamovane autenticite druhe svetove valky asi tak blizko jako filmovy Kamenak k intelektualni sonde do hlubin duse ceskeho naroda.
  • Já bych si s tím hlavu nelámal. Je to Battlefield. Ten byl vždycky o vybuchujících letadlech a over-the-top akci. Hledat styčné plochy s realitou? Ale jdětě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit