Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni trochu brzo na ty vejbuchy?
  • Hmmm tenhle BF uz si asi nekoupim.
  • Morraw
    Přepálený trailer vem čert. "Nové" mody vypadají zajímavě, hlavně ten kooperační. Trochu se bojím, té úpravy postav, aby tam nebyly nějaké šílenosti, ptže zatím to tak z obrázků vypadá,

    Navíc BF 1942 tu byl kdyby? 15 let zpátky ? Na druhou světovou v DICE enginu se moc těším. BF1 byl rozhodně zajímavý, ale tady očekávám více známé techniky a zbraní a tak nějak mě WW2 stále baví.
    Jsem zvědavý i na vylepšení Operations modu, ptže jsem v podstatě ani žádný jiný nehrál. Chtělo by to větší variabilitu a třeba i nějaké eventy v rámci map.
  • Studio se vyjádřilo ke kritice. Smutný je, že vůbec nic nepochopili. Na co si hráči stěžují? Že se z toho stává paskvil podkuřující SJW. Studio kontruje tímto: "Our commitment as a studio is to do everything we can to create games that are inclusive and diverse. We always set out to push boundaries and deliver unexpected experiences. But above all, our games must be fun!". Naopak buďme rádi, že ve hře není jednonohá transsexuální námořnice lessba. V příštím díle se jí tam totiž jistojistě narvat podaří. Budu volit svejma penězma a tenhle díl se slzou v oku vynechám.
    Edit: Haha, tak to mě pobavilo, hra dnes lesby musí obsahovat, ale do komentáře se o nich psát nesmí. Bacha, ať si toho nevšimne nějakej bojovník za lessbí práva! (předtím samozřejěm psáno se s)
    • tady nemůžeš psát ani slovo
      s
      t
      ř
      í
      k
      a
      t
      • což už je vyloženě demence
        • (hlavně, že jde psát "demence"...)
  • velka skoda ze to není z vietnamsky války. :(
  • To spíše vypadá jako trailer na pokračování filmu 2012.
    • s mladým Tomem Cruisem v hlavní roli
  • me zajima proc tu hru evidentne z jiny reality vůbec spojujou s ww2 když sami musej vedet ze to je pytchovina?!! :D nekupovat, nekupovat, nekupovat!
  • ked WWII tak toto:
    https://www.youtube.com/watch?v=-APdMG90l0Q
  • Tak ani diky serii BF se nedockame navratu kvalitni strilecky z prostredi druhy svetovy. CoD se nepovedlo, ty ruzny WWII strilecky z kickstarteru taky ne, BF fornite asi taky ne...mozna nas jednou zachrani tvurci Insurgency nebo se treba vrati Brothers in Arm...
    • Nové Brothers in Arms bude ;)
    • wenceslaus
      Takže Hell Let Loose ani Post Scriptum nevěříš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit