Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem se pobavil a du hrat vracim se k DOI a Rising... *14*
  • Khanemis
    Když jsem kdysi prskal nad historickou nepřesností Battlefield 1, tak jsem zdaleka netušil, že vedle tohohle pokračování bude B1 vypadat jako pětihodinová univerzitní přednáška o začátku 20. stol.:))

    Pro srovnání kam jsme se posunuli za 16 let - Battlefield 1942 trailer
    • Jó, ten trailer na BF 1942 to je jiný kafe. Člověk má hned chuť popadnout bouchačku a hurá do boje.
      Úplně z toho běhá mráz po zádech.
    • ZvacA
      Nikam. Dovolím si citovat: "Ne, tohle není realistická válka [...]. Tahle hra je "jenom" zcela neuvěřitelná akční řež." Michal Rybka. Level č. 93, říjen 2002, recenze Battlefield 1942.

      No a tento pro tento titul nadčasový text je aplikovatelný na celou sérii, včetně tohoto dílu. Můžu tě ujistit, že navzdory tomu, že v Bf1942 jsem pořád aktvním hráčem a hru mám velmi rád, skutečnost toho traileru a vlastní herní historické nepřesnosti je po pár minutách v originální verzi zcela obdobná. Japonci s mp18 nebo mp44, bitevní loďě, které se nikdy v reálu nestřetly, tanky rychlejší než závoďák, modely amerických vojáků vysazujících se u Arnhemu, ovšem s britskou výzbrojí, určité mapy známých bitev spíše jen jmény, a další. Nazvdory tomu hru hráči hrají, baví se u ní a řada z nich se věnuje problematice světové války více než vážně.
      • Khanemis
        Z mé strany to bylo špatně napsáno, tím starým trailerem jsem myslel, jak se za ty roky změnilo představování jejich her (atmosférické záběry s malým množstvím akce vs. přepálená chaotická řežba), realismus jsem v tomhle kontextu neměl na mysli. Takže pardon za zmatení:)
        Battlefield opravdu nikdy nebyl o realismu. Na druhou stranu si dovolím zase poznamenat, že ahistoričnost téhle série se s novějšími díly jen zhoršuje. Což je o to smutnější, o co dostupnější jsou dnes podklady pro všechny možné historické reálie..
        • ZvacA
          Proti tomu žádná, trailer na V není dobrý. Zvolit komornější notu vzhledem k tématu by tu bylo pro spoustu lidí asi minimálně přijatelnější. Přesto osobně zatím jenom nevěřím tomu, že jeho kontext je pro hru z této série se svými 16 let takovými základy gameplaye a přístupu k autentičnosti/realismu u zvolených námětů něčím zase tak vybočujícím, navzdory pomalovaným válečníkům, válečnicím a popaplaných zbraních.

          No a podklady jsou, jen battlefield s tou látkou pracuje a opět asi poznamentat, že klasicky, prostě po svém, volně a ve jménu zábavy, masovosti a přístupnosti. Jen si nemyslím, že je to zákonitě špatně, pokud se uváží o co vlastně hře jako takové a jejím tvůrcům v jádru skutečně jde, protože chci věřit, že může mít co nabídnout i když je to zábava pro někoho pro blbečky. A stejně tak není pravda, že by nevznikaly projekty, které na to jdou zase jinak i lépe, viz. Post scriptum, který vypadá naprosto úžasně. Takže možnosti tu jsou a flinty do pole můžeme házet kdykoliv.
  • So ženskou v uniforme ani tak nemám problém, aj keď sa to dalo spraviť historicky verne bez zbytočného pretlačovania. Vo Veľkej Británii ženy operovali viac v administratíve a podpore, maximálne tak na protilietadlovej batérii. V Sovietskom Zväze, boli ženy oveľa viac používané, od partizániek, cez ostreľovačky, tankistky, letkyne. Trailer sa rozhodne dal spraviť verný ako ideológii tak tématike, ale aj histórii. Čo mi však oko dlabe sú tie uniformy, z historického pohľadu sa dalo spraviť veľa historických uniforiem a ich ďalších osobných úprav, miesto tohto pastelového karnevalu, ktorý predstavil ten trailer. Nehovoriac o tom, že viac ako trailer od Battlefieldu som sa dočkal traileru od Overwatchu a Call of Duty. Osobne som dúfal, že nič z Fortnitu nedôjde do Battlefieldu, no ale napokon BFV dostane svoj vlastný tool box, kde po novom môžete staviať obranné štruktúry, jednoducho ďalšia kravina.
  • No jako vypadá to pěkně možná na můj vkus až moc přebarveně. Vše to tady vybuchuje akce ala rambo podivné kostýmy ( jsem si ani nebyl jist zda to je 2 světová či nějaká alternativní realita či co ) a asi jsem nějakej divnej pač mě to vůbec nezaujalo ( asi už je toho dost ) *9*
  • Hra vypadá skvěle a vše co o ní všude píší, ale ten trailer? Odpad, hnus, stěžuje si na něj snad každý. Čekali jsme tak dlouho a najednou vydají toto *11* Zavděčili se asi jen dětem na prvním stupni, kteří neviděli druhou světovou ani v učebnici. Hlavně že je to cool. Je mi jedno jestli je to autentický, realistický apod. Je to Battlefield, ale čekal jsem něco seriozního, co bude připomínat aspoň trochu druhou světovou válku. Ne, toto se k tomu nepřiblížilo ani kousíček. Spíš to opravdu ukazuje to jak doopravdy vypadá Battlefield multiplayer.
  • Tak jsem si říkal, že po sérii sci-fi her (Battlefront 1, Battlefront 2 a Battlefield 1) by konečně mohlo přijít něco zajímavého...ale koukám, že je to další sci-fi...
  • No dobrá šílenost, než takhle prznit historii možná měli rovnou udělat post apo warfare kde by se mohli vyblbnout.
  • Kravicka
    No rozporuplne pocity, u traileru jsem stridal zvedla oboci a rikal si wtf.

    Kdyby se to jmenovalo jinak a rekli ze to je fiction WW, tak bych pomalu zhavil preorder mozna, ale jako Battlefield v WW2 mi to nepripada.
  • Magister_Peditum
    To je dobrý peklíčko... kombinace Overwatch a Wolfensteina? *15*
  • Nejhorsi na tom celem je, ze si to stejne hodne lidi koupi. Oni na tom vydelaji a dalsi dil sprzni jeste vic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit