Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsou hry pořád relativně drahé, v poměru k výši platu. Osobně si radši rozmylsím, co si chci koupit, a to si pak sice koupím, ale ne za plnou cenu (= méně peněz pro vydavatele).
    Multiplayer je navíc jedna z věcí, které dnešním hrám dávají těch pár hodin zábavy navíc. SP dohraju za 6-7 hodin, po druhé tak za 4, to jsme při nejlepším svědomí někde na 15 hodinách, s MP si to mohu o pár hodin prodloužit, než přijdu na to, že i ten MP je krátkodobý a navíc s...a. Možnost získat nějaké peníze z toho, co už mám, pro mě zvýší atraktivitu nových a krátkých her, protože to prostě nebude finančně tak bolet.

    A mimochodem, co to má znamenat, že distributoři nemají z her z bazaru žádné peníze? Jednou si to koupím, tak je to moje a nikdo mi do toho nemá co kecat, a už vůbec ne z toho chtít vytřískat nějaké peníze. Tenhle samotný argument svědčí o tom, že o hráče distributorům prostě nejde a jejich práva už vůbec ne.
    Jestli si já prodám svůj majetek a budu mít peníze na to utrácet, tak je to snad nejlépe pro ně, ne?
  • Green Man Gaming? Ten už něco takového podporuje... *5*
  • presne je to cimdal horsi nemuzete dat do bazaru hru co je pres steam cd-key si ponechate a zakaznik ma smulu
  • kdyby to kravatakum myslelo tak uz neco podobnyho mohli udelat davno..
    hrac jim donese v originalnim balenim s cdkeyem a uctenkou starou hru a muze si koupit novou se slevou..
    kravataci zablokujou stary klic a reaktivuji ho pro noveho uzivatele a muzou prodavat bazarove
  • ved to nepiste nam, poslite to vydavatelom :P
  • pekne , požičiavanie je zaujimave ,ale iba na konzolách ,lebo na PC si každý ponechá CD key na multiplayer a už druhý hrač nemá šancu tolko k mínusu k PC verzii . Čo sa týka predaja každy by si kúpil ,ale problém je v tom že hry sú dosť drahé na rodinný rozpočet 40-60 € jedna hra človek zarobí minimálne 320 € vydrž hry je 5 hodín nie je to bohvie čo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit