Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohuzel CoD v MP neprinasi vlastne nic noveho... Battefield 3 ma debilni kampan, takze ty hry nemeli sanci.. bohuzel Batmana jsem nehral, ale zase nema multiplayer... divim se ze to nebyl souboj GoW 3 vs. Uncharted 3...

    ale GOW3 si to zaslouzil, je to paradni hra, nejlepsi dil serie, kvalitni multiplayer, plno modu, kampan ve 4 v coopu, kazdy tyden nejaka udalost, skvela zasoba DLCcek... te hre nejde snad nic vytknout!
  • Zajímalo by mne jaký prostoduchý kookot mohl vyhlásit akční hrou roku takovou sračku :) Bože, nevím jestli se smát, nebo plakat. Redakce asi hulí silný matroš.... :)
  • nejlepsi je CoD kookoti
    • jo je vide jaka "dospela" komunita ho hra...
      • Uplně jiná jak ostatní ty, ty "dospěláku". COD je král a zatím nemá konkurenci.
  • hahaha tieto vase Best of su MEGA FAIL:D hahaha skapem
  • Já můžu hodnotit pouze BF3 který jsem dostal k vánocům ( proč nevyužít předvánoční slevy :) Ta hra není vůbec špatná, ale nemůžu si pomoct, absence vyklánění mi dost kazí výsledný dojem z hraní. Pokud by tam vyklánění bylo, byl trošku lépe dořešený respawn a nemožnost baserap, tak bych si těžko představoval lepší hru...
    • Tak v téhle sérii nikdy nebylo vyklánění a nevím jestli vůbec v nějaké konzolovce bylo...
  • misho8723
    Uncharted 3 som nehral keďže nemám PS3, Gears of War 3 som nehral keďže nemám Xbox360.. Keďže som na singleplayer orientovaný hráč, tak Battlefield 3 - vcelku dobrý singláč, lepší ako predošlé CoD (posledný CoD som nehral), ale tiež zase nič extra, grafika paráda, zvuk parádny... Crysis 2 - grafika pekná, aj keď niektoré textúry otrasné, hrateľnosť dobrá na pomery strieľačiek, AI niekedy veľmi zlá, inokedy vcelku schopná, príbeh ani zlý ani dáky veľmi dobrý, posledné levely som už nedohral .. Bulletstorm - veľmi dobré využitie Unreal 3.5 enginu, postavy zábavné, príbeh typické sci-fi, hrateľnosť veľmi dobrá, staromódna len postupom času stereotypná, zbrane parádne.. Batman AC - zlepšenie skoro v každom smere už tak výborného Arkham Asylu, dobrá trvanlivosť, hudba na jednotku (hlavne titulná skladba), škoda nevyužitia niektorých postáv (Two-Face), napriek všetkým zlepšeniam pre mňa je asi stále AS lepší diel, kvôli atmosfére (viac hororová) .. Rage - prekvapenie roka, na začiatku obrovské problémy so spustením hry a veľa grafických chýb, ale najlepšia hrateľnosť zo všetkých FPS strieľačiek tohto roku, výborné nápady, často aj jedna z najkrajších grafík súčastnosti, skvelý dizajn sveta, veľmi schopná AI nepriateľov, ale asi najhorší koniec akejkoľvek hry čo som hral (poriadny kopanec hráčom).. číže u mňa najlepšia akčná hra tohto roka je asi Batman AC, na druhom mieste Rage
    • me prave na rage fascinovalo ze te ve hre tahne hratelnost samotná, ne pribeh, ba naopak to ze to vpodstate pribeh nemelo bylo hrozne genialni (treba jako borderlands)
      • Ataker
        borderlands je bomba hra... na dvojku se těším šíleně
      • misho8723
        to je pravda, ale fakt ten posledný level bol totálne odfláknutý.. level o ničom.. človek to hrá cez 25 hodín a posledný level horší hádam aj ako prvé misie v hre.. nič pamätihodné sa v ňom neodohralo, ničím neprekvapil a proste človek necítil, že by išlo o posledný level hry, ktorú hral cez 25 hodín
  • Mohli byste pochopit, ze tady se soudí hra samotná, ne její platforma tak dejte pokoj s tima pc vs. konzole kecama. Pokud se někdo nazývá hráčem tak prostě nejde aby byl zaslepen pouze na konzole (jakoukoliv) nebo pouze na PC, musí mít rozhled, tak jako redakce má. Gears of war je proste do posledního detailu vybroušená hra, jak singl tak multi, bez bugu, hraje se jak po másle, má super EPIC příběh a dobry level design, prostě vše, tak proč ne ? Dříve než jsem měl konzoly, tak jsem rozehrál 1 na PC a vydrzel sem u toho 2 hodiny...hrálo se to blbě, ale když sem to přehrával na konzoli...tak jsem si řekl, ano to je pro co je ta hra zrozena a uvšdomil jsem si že nektere hry by na konzolich meli zustat, lae pokud se nekterym z vas libila i jednicka na PC tak to znasobte 4x a vyjde vam pocit jaky byste meli po dohrani GOW3 !

    PS:trochu sem cekal ze to bude bf3, ale je to asi spravne, protoze u nej by se dal pocitat jen Mp, a je dobre ze redakce nevyskrtla rage kvuli PCbugům, protože to je skvělá hra.
    Souhlasím s redakcí a obdivuji ji zato že MW3 totálně pohřbila, protože ta kra si nic jiného nezaslouží (singl hrůza, multi né lepší jak mw2) !
    • Niketore hry sa na niektore platformy hodia viac niektore menej asi netreba spominat uz zabehnute stereotipne myslenie ze bojovky skutocne viac sedia konzolam a strategie pc. Ja osobne s tymto prudom suhlasim avsak pridavam aj nasledovne FPS konzolam nesedia uznavam ze GOW alebo killzone su po vsetkych strankach dobre spravene hry ale je tu jeden neprehliadnutelny zadrhel ktory to cele strhava na uroven lepsej priemernosti a tym je predpotopna neohrabana analogova paka ktora cely ten pocit zo strielania proste tak neskutocne przni ze sa da sotva hovorit o dobrom zazitku strelby coz je gro kazdej akcie.Nejde o flame ale o hole konstatovanie nadslnko janseho faktu.
    • Dodám jeětě, že hra měla naprosto strhujcí soundtrack od steva jablonskeho !
  • letos vybrat jen jednu hru je docela sebevrazda,zrovna gearse jsem nehral ale prvni dva dily ano a verim ze si to zaslouzi.uncharted jsem dohral nekolikrat a je to taky jizda+na ps3 opradu slusna grafika.B3 hraju porad a je to strasnej mor :-).rage,crysis2,batman-vsechno dobry,radsi snad nevybrat zadnou PS:hraju i crysis1 na ps3 ktery vypada ve srovnani s B3 jako z jinyho sveta,cryengine se opravdu povedl
  • Malleth
    Lepší akční hra než Batman:Arkham City letos nevyšla.
  • Docela mi v článku chybí alespoň zmínka o Halo CEA... :-) Neříkám že by to měla vyhrát, ale zmínit se o remaku prvního dílu jedné z nejlepších herních akčních sérii na planetě by nebylo mimo mísu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit