Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na které planetě vyšlo to kvantum opravdu kvalitních her?
  • caj tak sem si cera stahl demo gears of war 3 na xbox a tak nejak nekapiruju jak to nekdo muze hrat ? dit tam je strasne snizenej framerate ...prijde mi to jako treba s gta4 nebo battlefileld 3 beta MP , ci bad company ... zkratka obraz neni uplne plynuly... proto me strasne prekvapila plynulost Rage na xku... pac grafika skvela a chod ty hry znamenity ... proto me prijde drzy od vyvojaru ze udelaji hru treba jako prave GoW 3 kde se to nehraje plynule .. samozrejme , neni to tragedie , da se to hrat ale zkratka hry, ktere si myslim ze jdou na xbox fakt plynule a proto si zaslouzi koupi jsou ... no sportovni od EA urco, dale basket od 2 K ...nebo treba forza 3 , u 4. dilu me prislo ze uz to taky jde pomaleji a pak snad uz jen call of duty ... treba takovy R D Redemption taky nejde zrovna slavne ... jako ja bych tadyto nepsal ale vzhledem k tomu ze xbox utahne takovou grafiku jako je v Rage a se vsi plynulosti tak bych to ocekaval i u ost . titulu ... co si o tom myslite ?
  • Hm, tak z tohoto vyberu jsem nehral nic.. koupil jsem Crysis2 a nelibila se mi ( po 1ce jsem cekal otevreny prirodni scenerie, misto toho jsem dostal pod ruku voj. gumu motajici se mestem *1* ). Ty screeny z Gow# s tou ultra mega cool zbroji vypadaji docela odpudive, ale asi to bude vyjimecna hra...
    Nevim, jestli sem nepatri i Portal 2? Preci jen to neni kategorie pro nejlepsi strilecku, ale pro akcni hru a do tech se nekdy portal zarazuje. Nebo ze by vyhral v kategorii logicka hra roku *1* ..?

    Jinak jsem zvedav na vyhlaseni kategorie strategie a adventura, myslim,ze se tak tak naplni nominacni petka necim slusnejsim... SC2, Total.W. a G.Rue jsou vyjimky potvrzujici pravidlo :). Aby v dalsich letech nevznikla pro tyto zanry souhrna kategorie - ostatni- apod. .. :)
    • co se adventury tyce tak by to mela vyhrat L.A. noire asi ne ? teda je to jedina adventura kterou sem letos hral ale nevim o zadny jiny kolem ktery by byl vetsi humbuk nebo o ktery by se psali lepsi recenze..
  • Souhlasím :) .
  • Pro mě jednoznačně Dead Island
    BF 3 mě moc nechytl a MW serie je už pár let nuda..
    uncharted nemám , jedu xbox:o)
  • splash
    GoW3 dohráno a na BF3 se pracuje *1* .
  • Batman je užasná hra jak první tak druhý, taky sem nikdy betmena nemusil, žádne komixáky, ale od doby Temneho rytýře je to moje nejoblíbenější postava, nejoblíbenější film, a Batman je ve svém žánru nejlepší hra, musíš prekousnut to že to je batman protože přicházíš o něco perfektního
    • A ten herni casm, Arkham Asylum mam cca 15h, Arkham City porad hraju a zatim jsem na 32h
    • to měla být reakce na post uživatale radioaktivní surikata...
  • No, ja bych se tezko rozhodoval mezi U3 a batmanem.
  • Za mě je to Rage. Rage je svůj, nikoho nekopíruje a nabízí špičkovou akci v nádherným prostředí.

    BF 3 mě momentálně séře maximálně, protože odmítá spolupracovat s většinou nVidií. Trojúhelníky všude, blikající textury, růžový textury, zamrzání obrazu... Asi jako chudák tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=BFsYYeSyZBM&feature=related
    Kaspická hranice téměř nehratelná. Jak že dlouho je ta hra už venku? Ani po Vánocích to není odlazeno, super. Údajně je na vině Dice a řeší to. Hm... K těm mapám, vám 8 přišlo dost? Bez DLC mi to přijde dost málo, vždyť BF P4F jich nabídne 6 zdarma. Single se hrát nedá, nejsem žádnej génius, ale zas tak nízký IQ abych to vydržel nemám. A v mulťáku se pár chybek taky najde. Není to špatný, ale čekal jsem tutovku.

    Zbytek nemám páru. Konzoli nemám a Batmana nezkousnu, protože je to Batman.
    • Jo a mám GTX460 a nemám s BF3 nejmenší problém, zkus poslední drivery.
      • Poslední drivery vyzkošeny, a to včetně bety z 21. 12, která to měla řešit. U mě neřeší. Dělá to především na kartách s nereferenčními takty. Už mi bylo razeno snížit detaily, vypnout AA, snížit počet předem renderovaných snímků, zvýšit voltáž (ta je přitom na 560ti hawk už v základu nadsazená kvůli blbuvzdornosti při taktování), snížit voltáž a takty na úroveň referenčního modelu... A ještě pár dalších vychytávek. A ne, nefunguje. Dělá to docela dost lidem, však můžete mrknout na fóra a youtube, že si nevymýšlím. BF3 je zároveň jedinou hrou, kde to dělá.
        http://www.youtube.com/watch?v=wAs3g0u8C3g
        http://www.youtube.com/watch?v=ISb5PbuhqCU
        http://www.youtube.com/watch?v=tJF5JH22-bw
        http://www.youtube.com/watch?v=LkRGVfPtm9k&feature=related
        http://www.youtube.com/watch?v=4uu1H6lJVbc&feature=related
        A mnoho dalšího...

        Asi chápete, že s tímhle se nedá dost dobře hrát. Natož si to nějakým způsobem užít. Nejvíc na Kaspický hranici, ale i na Operaci Firestorm a Seině. Je to prostě ostuda, ten problém jsem si nevymyslel a z googlení to dělá fakt dost lidem. Grafika přitom funglovka, v provozu od listopadu a problémy s ní nejsou. A i kdyby, co potom ti ostatní. Někdy to začne po půl hodině, někdy po 3 minutách. Jednou, jednou to běželo snad 2 hodiny v kuse a nemusel jsem hru restartovat! Ale jinak *11*
        • Já mám GTX460, poslední drivery a žádný problém. Jinak přesně tohle co jsi ukázal na úplně prvním videu na začátku vlákna, mi dělala ještě stará 8800GTS pokud jsem dal v Crysis detaily nad její možnosti ( hlavně vyhlazování )
        • Čavko. Ja som nVidiu ešte nemal, zato ATI-AMD menim každy rok, a teraz by som si mohol prihriať polievočku, ked sa stale na AMD nadava a nVidia sa vynaša do nebies, bez toho aby diskutujuci tomu aspoň trochu roumel...ale nie, proste "chybička se vloudi" či ide o jednu, alebo druhu značku.
          Všeobecne je pravidlo, že taketo artefakty sa zobrazuju pri nadmernom prehriati GPU-procesora na grafike, ktory potom nepracuje spravne, a pravda je aj ta, že niektora hra zahrieva GPU viac ako ina...ktory taktuju vedia o čom hovorim, a BF3 vie pekne zahriať GPU.
          Ale, taketo artefakty som už videl aj napr. v Crysis, ked som vymenil graficku kartu a nepreinštaloval Win, takže si myslim, že to môže byť aj driver, niektore nevhodne subory v drivery sa biju...skus podstatne snižiť nastavenie grafiky, povypinaj všetky pokročile efekty a ked bude maškarada pokračovať, nezostava nič ine len čakať na lepši driver...na Rage som čakal 3 mesiace. *1*
          • To ti děkuju za rady, ale všechno zmíněný už jsem zkoušel. Při hraní BF 3 mám stabilních 70° C, opravdu stabilních. V MSI Afterburneru se jako absolutně největší dosažená hodnota během hraní ukazuje 73° C, čili přehříváním to skutečně není. Nejvíc dokáže GPU u mě rozpálit první Crysis, ten jí opravdu žhaví a vzácně se tam mihne i 75° C a nic z toho se v něm neobjevuje.

            Na ATInách to dělalo lidem taky, ale údajně to vyřešil poslední Catalyst. Někde jsem četl, že je chyba především na straně DICE a prd vím. Co vím zato velmi dobře je, že mě to pěkně štve a aby to dělalo lidem u hry, která je takovou dobu venku, to by někdo zasloužil pěkně po papule!

            Mimochodem to dělá i na nejnižší možný detaily i s posledními beta ovladači, který údajně měly část těhle artefaktů řešit. Neřeší *3*
            • Než jsem otevřel skříň, fungovala grafika v Crysis stabilně i při 90° C. Na HAWKovi by měly bejt kvalitní součástky. Větráky na 100 % běžet nenechám, protože dělá nesnesitelnej kravál. Takhle běžej do 65 %, což je snesitelnej hluk a nabízí komfort i grafice. Hodnota je nastavená na auto. Fakt bych dal ruku do ohně za to, že kusem hardwaru to není *3*

              A ano, omlouvám se. BF3 má skutečně 9 map, 4 další v DLC. Překoukl jsem se a myslel si, že jich má jen 8 a 5 je v DLC. I tak, když si vezmu, že je to při zachování zdravýho rozumu čistě multiplayerová hra... Kdyby se na singl vykašlali a udělali jich o pár víc tak věřím, že to uvítají prakticky všichni. Však nedávno jak sem dávali statistiky o tom, jak skoro nikdo kampaň ani nedohrál *1*
            • BF3 ma v zakladu 9 map. Btw taky mam GTX560ti a vsechno v pohode.
            • Tak, snažim sa pomôcť, ono ťažko radiť druhemu...každy typ grafiky je iny, a navyše každy kus !! 73C by naozaj nemal byť problem, ale nie je to vylučene-ale to by už bolo na reklamaciu, 70C je taka magicka hranica, moja grafa ide nad 90C napr. a nerobi jej to broblemy.
              Ty použivaš MSI Afterburner, no to je SKVELE, tam si môžeš nastaviť kryvku otačok chladiča v zavislosti na teplote GPU, čiže pri akej teplote ma mať chladič ake otačky v %, určite vyskušaj,
              ja mam toto nastavenie http://imageshack.us/photo/my-images/267/fanz.jpg/
              a GPU mi nejde cez 61C a to som ju brutalne nataktoval, zato chladič huči ako vrtulnik, ešte že je v kumbale .
              Inak, naozaj to vyzera na problemovy driver, ale aspoň vieme, že ako vravi J.Cimrman: "Tudy cesta nevede" joo človek sa uči cely život aby sprosty umrel...Čus
        • Mam 560ti TOP od Asusu taky od nich primo taktlou na vic a nemam sebemensi problemy a to dokonce s s poslednima Beta driverama. Ono teoreticky to muze byt cokoliv, ne jen drivery u graficke karty.

          btw Ty trojuhleniky na videu, to je vetsinou na 99% zpusobeno prehrivanim. Zkuste tomu trosku ohulit vetrak. Programky najdete na netu.
          • 70° C není přehřívání, je to standardní teplota ve všech hrách, v žádný jiný to nezlobí. Zmiňovaný videa, spousta komentářů pod nima a stížnosti na oficiálních fórech o lecčem taky svědčí. Někdo taky psal, že mu to začlo dělat až po poslednim patchi. Opravdu jsem s tím už chvíli strávil a na 99 % není chyba na mojí straně přijímače. Hra je samozřejmě legální, však v singlu co jsem u něj chvíli vydržel to nedělalo. V mulťáku dost často.
            • Teoreticky by to jeste mohl byt bios te graficke karty.
            • To ze vam to ukazuje v nejakem program 70 stupnu jeste neznamena, ze tam tech 70 skutecne je. Nebylo by to poprve ani naposledy. A to ze to v singlu nedelalo spis ukazuje na to, ze to nejsou drivery, ale prehrata graficka karta.

              Poradne ohulte vetrak na grafice.
            • rancor1223
              Já měl MSI 560GTX-Ti Hawk chvíli a BF3 jelo (než jsem jí musel odnést Alzy aby mi daly nepřehřívající se kus *1*) na starejch mapách úplně v pohodě. Jen na novejch to dělalo to co ukazuješ na některejch videiích. Naštěstí se mi B2K mapy vůbec nelíběji (BF2 rocks) takže mi to nevadí. A ano 8 kvalitních map mi přijde dost.
    • Jj, Rage se mi taky moc líbí, hlavně kvůli nepřátelům a jejich reakcím na danou situaci a reakci na hráče samotného, nevím jestli se mi to jen zdálo, nebo to bylo tím rozpohybováním nepřátel, ale myslím že v Rage byla UI na docela slušné úrovni
    • chybí mi tam RO2, ted už je opravená a na chyby jsem nenarazil. Znatelně ale ubylo hráčů, jak jinak, než pro BF3. A myslim, že kouzlo hry spočívá v hrách s menším počtem hráčů, kde dochází ke skutečným soubojům, ale zbytek, který hraje, nachází potěšení v nesmyslných přelidněných mapách pro 64 hráčů.
    • Ataker
      plně souhlasím
      • Lawliet
        taky až na toho batmana taky jsem nechtěl zkousnout ale chutnalo to užasně *5*
  • Lawliet
    mm je to trochu blbé no když tu nominujete only PS3 titul.. to se pak blbě posuzuje pro nás
    • Jenom PS3? A co titul, který to vyhrál? :D
      • Lawliet
        only PS3/x-box.. se vtom neorientuju
        • Kdo je herne negramotny, ten ma smulu. To je jako by si konzolista stezoval, ze sem nekdo dava only pc titul, to je uhozene na hlavu. Poradny hrac ma prehled o vsech platformach.
          • Lawliet
            který only PC titul si naposled pamatuješ?.. a pamatovat si který titul je only na kterou platformu je pro mě fakt zbytečné přibejvá jich jak hub po dešti PS2,PS3,PSP,PSP vita,wii,x-box 360,..ted bude nový x-box ne diky.... je to nesmysl nominovat nemultiplatformní tituly ..¨

            PS: jo zapoměl jsem na serie gameboy.. color,advance ...!
            • Ale ty jseš nesmysl, pokud v tom nemáš přehled tak mlč a nestěžuj si. Exkluzivit je hodně a to na všechny platformy, to že je neznáš ty, neznamená že je nezná x milionu dalších hráčů ;)
              A faktem zůstává že exklusivity bývají většinou kvalitnější než multiplatformovky (zdůraznuji většinou, samozřejmě tu jsou potom vyjímky jako batman.. ;) )
    • ...proč? PS3 není nijako nedostupný.

      edit: Co jsem řekl hrozného proboha? *8*
      • walltar
        Pro nás drsné PC pařany je PS3 uzamčený za neprostupnou stěnou. Pliváme na PS3, pliváme na X360 a na všechny konzole. Jsme PCBORN .... FUS RO DAH!!!!! *1*
        • Jazz
          fuck yo bigah!!!!
        • jojo taky sem byval drsne pcborn ale pak sem dostal sip do klavesnice *1*
        • Psychotic
          Ebony and irony *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit