Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vitekb
    Hm, z nominovaných mám jen Arkham City a moc se m i líbí, tak nemůžu zrovna moc posuzovat, ale když říkáte, tak to asi bude fakt nejlepší. *5*
    Bude Deus Ex v jiné kategorii nebo byl prostě opomenut?
    • Leonidasss
      Deus Ex bude určitě v kategorii RPG roku, na to vsadím boty.
  • Samozřejmě bez keců SPACE MARINE !

    A Šťastnej Novej rok...
  • jednoznačně MW ! Bez debat !
    • dobrej vtip
  • no pro mě top hra BF3, ale ve výběru my chybý Crysis 2 docela
  • Leonidasss
    A kdepak se nám ztratil ten novej Kól of djůty ?
    *1*
    • ta bude až v článku "sra**y roku 2011" jen mi vrtá hlavou, neznám nikoho kdo by měl COD MW3 rad, ale i tak je to podle VGA nej akce roku, a podle všech statistik nejlepší a nejlepe prodávaná akce, to mi nesedí
      • walltar
        No dost lidí na fórech nadáva jaká je to s*ačka a potom si to de zahrát aby nevypadali že sou OUT ... Teď se to prostě nosí nadávat na COD.
        • Takove lidi potom opravdu nechapu.Bud se mi hra prece libi,nebo ne.
          Ale nadavat na hru po forech a pak ju hrat od rana do vecera?To je tak trochu na hlavu postaveny.
          • Psychotic
            Odkdy se co lidé říkají a co lidé dělají shoduje?
      • Například já mám MW3 rád:). Stejně jako celou MW sérii, narozdíl třeba od přeceňovanýho CoD 2.

        Lidi, co neustále nadávají na CoD, by si někdy měli zahrát nějakou opravdu špatnou akční hru (doporučím třeba Terrorist Takedown 3), aby viděli ten rozdíl.
        • Jenze hra,ktera ma takovou obrovskou reklamni kampan,prodejni cisla a vsudypritomny hype,by mela byt lepsi,nez jen prumer.
          Samozrejme,ze jsou horsi hry,ale to neni omluva.
          Nemluve o tom nechutnem zdimani znacky kazdym rokem bez spetky invence.
    • Trol.diskuzni
      Myslíš Gule Uf Dudy? *5* *5* *5*
  • Za mě určitě Batman. Gears of War je fajn, ale druhý díl mě bavil víc.
  • pro me trochu smutne .. rage tam fakticky nema co delat. je to cista akce, ale taky ciste nudna akce. ale kdyz uz tenhle vyber, tak rozhodne batman, ne gow. prece jen ma mnohem vetsi presah, variabilitu, herni cas a je mnohem zabavnejsi vyzvou .. ach jo. tyhle clanky jsou mi povetsinou ukradene, ale ted a tady me to hrozne zklamalo
  • rancor1223
    Z tohohle výběru by u mě zvítězil BF3. Ale být tu ten DeusEx3, tak by u mě BF neměl šanci *1*.
    Rage celkem zklamalo, ale to bude asi tím, že už z tenhle typ FPS mi prostě nesedí.
    Prvního Batmana jsem nehrál a na tohohle jsem byl zvědavý. Ale vzhledem k tomu, že jsem nikdy nebyl fanouškem ani comixů ani filmů (byť ty Nolanovi mám docela rád) to zřejmě není hra pro mě, protože po hodině hraní jsem tho vypnul se slovy: "Takhle bude vypadat Assasins Creed až ho udělají v současnosti?".
    No a konzole nemám takže Unchartred ani GoW nemůžu soudit.
  • Jimei
    Čekám na fanboye Batlefieldu a jejich reakce ....
    • Tak pro mě je nej akční hra BF3, nikdo mi to nevezme, stejně jako já nebudu brát redakci jejich volbu.

      Jinak nač vyvolávat flame, když je to jen potrava pro trolly, že? Ale když to někoho baví. *6*
      • Jimei
        Že mám v avataru trolla neznamená že jsem Troll
        mě jen baví jak tady všichni říkají že BF3 je nejlepší FPS minulosti,současnosti a budoucnosti dokud nevýjde další díl BF
        • V téhle disksi jsem si ničeho takového nevšiml, myslím, že je zbytečné sem tahat něco, co tu není.
  • Trol.diskuzni
    WTF? Jaktože to nevyhrál Duzex, který odstartoval mánii desítkových ultraher? *16* A jaktože nedostal speciální cenu Skyrim za augmentaci revoluční horse-climbing fyziky?! *13* *13* *13*
    • Tebe bych moc rád viděl když nejsi za kompem a nekomentuješ každý článek co tu je , jde vidět že nemáš žádný život když tu 24 hodin prosazuješ svůj názor který nikoho nezajímá , get a LIFE !
    • Na to,ze se povazujes za trola,tomu tve prispevky moc neodpovidaji.Spise bych to videl na Tro(t)l diskuzni,bez urazky.
      Jo holt,dneska uz ani to trolovani za moc nestoji.Aspon se snaz,at to neni tak prokouknutelne,kdyz uz se na nic lepsiho nezmuzes *3* .
      • Trol.diskuzni
        Možná by sis měl nastudovat definici internetového trollení, ona to zase taková věda není, pokud si tedy nechceš hrát na nějakého přemoudřelého žvanila, kterých je zde požehnaně... *3*

        Jinak pokud ti připadá, že mé příspěvky za moc nestojí, tak je nečti a věnuj se raději levelování své karmy, kolego! *5*
        • Ne,v internetovem trolleni opravdu nevidim nic svetoborneho,ale za tu dobu,co s internetem kamaradim ,jsem videl spousty kvalitnejsich pokusu o trolling,nez jsou ty tve *3* .
          A ambice hrat si na nejakeho "premodreleho zvanila" opravdu nemam,ale kdyz obcas vidim ty tve prispevky,tak jsem si tentokrat neodpoustil skromnou poznamku na tvuj ucet.
          Dale to rozvadet nebudu ,neboj.Co jsem mel na srdci jsem napsal.
          • Jo je to spíš otravný, stále čumět na toho jeho gargamelovského avatara, navíc nechápu jak se někdo starší 15ti let může byvit takovýmhle způsobem.
          • Trol.diskuzni
            Karma level +1 *5*
            • Diky... *3*
    • Už sis aspoň nějakou z těch her zahrál, nebo hodláš i v roce 2012 trávit čas diskutováním o hrách, z nichž jsi viděl tři obrázky a jedno video na youtube?
      • Trol.diskuzni
        Skyrim jsem hrál poměrně dlouho, dokonce nadvakrát... A přesvědčil jsem se o tom, že má kritika se vůbec nemýlila.

        http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-hraje-skyrim-a-nadava-u-toho-podivejte-se-fvt-/Magazin.aspx?c=A111231_192948_bw-magazin_anb
        • Milačik, ani tvoja kritika, ani Vavrova dnes už nikoho nezaujima, a nič nezmeni na tom, že Skyrim je hra roku, a zasluži 10/10.
          Mimochodom najlepšia hra čo som hral...a že je môj kôň horolezec?
          A čo sa mi na tom nema pačiť ?? *2*
          • stratego
            no vidis to a ja bych tomu 10/10 nedal ani z rychliku :)
          • Najlepšia hra čos hral? Tos toho teda moc nehrál. *7*
          • :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

            Ty jsi fakt jeden z největších deb*lů, co jsem kdy viděl *1* *1*
          • Jazz
            HAHAHA, ty pýčo, fakt vtipný.
            Si mě dostal.
          • Trol.diskuzni
            Ty jsi přesně ten omezenec, co chytrý marketing Bethesdy spolknul i s navijákem aneb "jakýkoliv bug či nereálnost = kůl fíčura, ou jé" *5*
            • Trol.diskuzni
              Nevím tedy, na co tím narážíš... Zmiňoval jsem, že zvažuji svoji "kariéru" ukončit, ale v posledním příspěvku, který jsem o tom napsal, je psáno, že jsem ji ukončil přechodně.

              Navíc těch pár příspěvků zde, to je spíše takové příležitostné pobavení nad některými diskutujícími, nic zvláštního... *5*
            • Važne ?? Tak potom si tu niekto riadne kadi do oralneho otvoru, lebo si sa vyjadril velmi presne ale čo sa da čakať od takeho počmaraneho šaša čo sa navaža do najlepšich, len preto aby sa zviditelnil-holt praca pre psychologa-AMEN.
            • Trol.diskuzni
              Neskončil, pouze jsem ji přechodně odložil. *3*
            • Ja som už dostal ban za to že som velmi osobny, tak ten obmedzenec bude asi tvoj otec, čo povieš...
              Mimochodom počul som, že si skončil s karierou trola diskusneho, ale mam pocit že ti nestačilo...
        • Trol.diskuzni
          Ta ženština nejsem ani já, ani žádná moje příbuzná, mimochodem *5*
    • walltar
      přečti si nadpis .... *7*
      • Trol.diskuzni
        Why? Vždyť Deus Ex akční v podstatě je a speciální cena za VELMI AKČNÍ horse-climbing by padla jako vyšitá do této kategorie! *5*

        http://www.youtube.com/watch?v=0Q7CInjswYg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit