Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šťastnej novej rok :))))))) *12*
  • Trol.diskuzni
    Přeji všem, aby si soudný rok 2012 užili v opojení košatými DLC naší oblíbené echtgamesy Skhajrym a tedy se šťastně dožili konce naší civilizace. Já osobně se na zánik velmi těším, jelikož na poli herního průmyslu se po Skhajrymu již nic zajímavého odehrát nemůže. Proroctví tedy může být naplněno bez ostychu! *5* *14*
    • Ale no tak..samozřejmě že příde..úžasná hra Dana Vávry z prostředí husitských záchodů :)))) jinak také přeji šťastný nový rok a mnoho nejen herních úspěchů všem :)))
      • Trol.diskuzni
        Hra pana Vávry příjde až po konci tohoto povrchního světa a bude určena jen vyvoleným (takže určitě ne místním odborníkům, co jsou podělaní z každé voloviny typu "kostičkovaná z roku 20 po Velkém třesku" (Minecraft), "spása všeho a všech na x-tou s virtuálními sexuálními radovánkami jako augmentací pro no-lifery" (Mass Effect) či "ultimátní zážitek astrálních rozměrů" (Gayrim) )! *5* *14*
        • V tom případě hádám že od ní očekáváte minimální zabugovanost, top grafiku a fizikální model, příběh který bude bavit každého bez ohledu na věk pohlaví zaměření na žánr, historickou přesnost a zároveň volnost a možnost volby...a samozřejmě realistické stromy a záchody :))) no..sem zvědav co se z toho projektu vyklube..jen se bojím o to aby se pověst pana Vávry nepropadla eště více..poslední dobrá hra co si od něj pamatuji je Mafia 1 a za jeden dobrý výtvor za tu dobu co je v průmyslu angažován ho opravdu nemám potřebu vyhazovat do nebes :))) takže uvidíme nechám se překvapit :)
          • Trol.diskuzni
            Selhání je v případě pana Vávry nemožné... Maximálně se může stát, že se nenajde dost osvícených lidí, kteří by dokázali docenit nadčasovost jeho tvorby. *3*

            Ostatně podobných buranů je zrovna zde na games.cz povícero. Věřím však, že organismy nového světa, ať již bude vypadat jakkoliv, se stanou jednoho dne natolik inteligentními, aby jeho hru bezvýhradně ocenily. *5* *14*
            • Trol.diskuzni
              Pevně věřím, že když si cestu k marťanům našel náš Jyrka, najde si ji i pan Vávra. *5*
            • Myslím že "organismy nového světa" ať už sou tim myšlení marťani, nová generace po nás nebo cokoliv dalšího...bude mít mnohem jiné problémy než nějakou hru od malého českého vývojáře a kritika :)))) ale tak co každý máme svůj sen :)
  • Mě to prostě nedá a musím se zeptat.. co vás na tom Minecraftu tak baví? To je taková zábava bezcílně stavit, stavit, stavit a... stavit? xD
    • matty-the-gamer
      Minecraft není pro každého... já ho miluju, protože rád tvořím nové věci a tak tvořím v minecraftu. Jde o to, že to není nijak extra složité a rozvětvené a přitom je to zábava. A navíc je to hra, kterou můžete sami modifikovat, což je taky celkem vzácné. A máš pravdu... donekonečna stavit a stavit a stavit a to je na to hlavní zábavou - hra nekončí nikdy. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem si říkal: "Ježiš, to bude zase blbost roku.", ale nakonec u toho sedím až do teď. *4*
      • Dík za normální odpověď *4*
    • To je taková zábava "bezcílně" kreslit a kreslit a kreslit a skládat a skládat a skládat hudbu a psát a psát a psát poezii a hrát a hrát a hrát fotbal a a a a a? Šťastný nový rok!
      • Děkujeme za inteligentní komentář. Rob se normálně slušně zeptal a ty vypotíš takovou pi*ovinu. A ostatni ti jeste daj pluska - tady to je teda uroven. *7*
        • Erien
          Není to pi.ovina. On tím chtěl naznačit, že někoho baví hrát fotbal, jiného zase kreslit, nikdo není stejný a každého baví něco jiného. Tak jako někoho baví hrát Minecraft, i když to někdo další nechápe. A dokud MC nevyzkoušíš, tak jeho zábavnost ani nikdy nepochopíš.
          • On nechtěl naznačit, on prostě pi*ovinu napsal. A MineCraft jsem vyzkoušel a nebaví, ale to je jedno. Jo a fotbal taky nehraju. *3*
          • Trol.diskuzni
            Vzhledem k tvému avataru lze jistě očekávat nezaujaté příspěvky k danému tématu... *5* Minecraft je prostě kravina pro přerostlé děti předškolního až školního věku, jejichž rodiče neměli na to, aby jim koupili dostatečnou zásobu lega... *6* *6* *6*
            • GlaDOS
              Proč musíš otravovat i u indie her? Dělá tě to dobře, když označíš hráče Minecraftu předškolními dětmi? Jiný názor než tvůj není správný.
            • Trol.diskuzni
              Má úcta, kolego! *5*
            • Erien
              Vzhledem k tvému avataru lze jistě očekávat debi.lní příspěvky ke každému tématu.
  • matty-the-gamer
    Tak... do nového roku zbývá už jen 10 minut. Tak všem přeji šťastný nový rok 2012 a doufám že nás poctí mnoha novými a hlavně skvělými hrami, bohatými životními zážitky a zkušenostmi, lepšími zítřky, novými známostmi a úspěchy!

    Za chvíli to začne... rachejtle *7* -> velmi dobré usínání *2*
    • matty-the-gamer
      Hm... mám 3 mínuska. Že by se snad někdo nechtěl dostat do roku 2012? *4*
  • filias
    Jo, Limbo v mojí letošní indie top3 chybět nemůže (pokud Hard Reset nepovažujete za indie)
  • Nechápu jak to může bejt TAKOVÁ KRAVINA MINECRAFT
    to sou v redakci asi všichni lamy bo co
    • Ryba9
      1. Minecraft neni kravina, ale chytla se u kravských lidí, kteří zahlcují YT (zřejmě tvůj zdroj informací o Minecraftu)
      2. "to sou v redakci asi všichni lamy bo co" Kde si vzal, že bo=nebo??
    • To nás nechápe víc.
    • Máš pravdu, nechápeš.
  • Minecraft si to imho zaslouží, Notch na něm sice zbohatl, ale tak kdo by nechtěl ať hodí kamenem.Povedlo se mu zaplnit díru na trhu a ještě to má styl, i když nemusí sednout každému.
  • Jednoznbačně MW3 !!!!
    • Nejen že neumíš číst ani psát, ale ani trollovat, vyfič. *7*
    • InvisiblE182
      Njn taková hovadina se tak často nevidí to máš pravdu. I když s tím jak je to dneska tak je to možná naopak běžný.
  • a proc tam neni to Limbo?
    • Protože vyšlo minulej rok.

      A mi nejsme na pcgames.cz... ale třeba jednou budeme, stačí dost brečet.
  • Jsem si na 100% jistej že hru roku dostane Skyrim...:(
    • Trol.diskuzni
      Skhajrym iz da best fukin gejm foreva, f*ck yeah! *5*
      • Fuck year, homie!
    • matty-the-gamer
      Snad to dostane... zaslouží si to. *4*
      • jindra.veliky
        za starej engine a stejny bugy jako v predchozich dilech? *1* ted nevim jestli to co jsem napsal neplati nahodou i na cod *15*
        • matty-the-gamer
          Starej engine... upřímně to je věc, která mě na té hře vůbec nezajímá. Zápletka byla fajn, úžasnej velkej a pěkně zpracovanej svět, velmi dlouhá hrací doba (alespon pro mne). A bugy? No moc jsem si jich nevšiml (možná proto, že je nehledám), určitě jich tam pár je, ale moc znatelné nejsou. Tedy až na kováře Alvora co se zasekl ve dveřích... *4*
        • jindra v plusech wooow :)
          • a jak na nový rok! ... *15*
        • Ale nebuď takovej škarohlíd.

          Skyrimu se chyby prominou a je to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit