Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blixa
    Odteď v této diskusi povolené jen příspěvky od registrovaných uživatelů.. Trávit sobotní noc mazáním rádobyvtipálků nás fakt moc neba..
  • Umaroth
    Kdo si snad jen v koutku duse myslel ze to muze vyhrat neco jineho má asi hodně velkou fantazii *1* portal 2 je prostě ultimátní a humor typu glados v bramboře...to fakt můžu !!!

    PS: doufám, že moje profilovka nepůsobí zaujatě *5*
    • Já sem si to nemyslel ale v mym osobnim žebříčku by to vyhrál Trine.
      • WOW. Omlouvám se, že mám vlastní názor . *1*
    • splash
      Bylo my jasný že to nejspíš vyhraje Portal 2, ale Trine 2 by si to taky zasloužil, škoda že nedávaj i druhý místo.
      • DarkHawk
        Jo působí máš tam toho robota si fanboy jak vyšitý. *1*
        Ta Glados byla v te bramboře? to sem ani nevěděl. Proč jí prostě nešlo oddělat rovnou. Už si to nemapatuju, ale ta bramobra přidavala asi něco navíc k te portálové zbrani.
        • Hmm, tys to asi hodně nepobral.:D
          • DarkHawk
            Ja sem to hrál i z časti proto, protože mi bylo líto to hned smazat. Se nediv, že mi z toho moc věci neutkěvalo v paměti. Jak už sem psal nebralo mě to. Hry jako DS2 a ME2 znám nazpamět.
            Edit: Nějaké mínusy od těch fanboyu jsou mi u prd*le. To si asi dávají vždycky, když někdo nejde s davem je to k smíchu.
  • Ryba9
    Kdo tohle hrál a neni to pro něj nejlepší logická hra tak má na půdě něco špatně :)
  • StanleyCZ
    Portal si prvenství zasloužil oprávněně :)
    Zatím se mi nikdy u žádné logcké hry nestalo, že bych dokázal trávit hodinu a půl nad jedním puzzlem. :D Příběh a humor je také nepřekonatelný.... konec hry či Cave Johnson... To jsou věci na které dlouho nezapomenu :D
    • Mne posledne levely v co-opu robili robili strasne problemy (art therapy course) ale za tu poslednu cutscenu to stalo za to, to bol pre mna vrchol humoru, aky mohol valve do hry priniest.
      • StanleyCZ
        Já jsem z co-opu nahrál jen dvě mapy :(
        Kromě toho, že jsem naprosto nerozuměl řeči toho druhého (kéž by mluvil alespoň anglicky!), mi začal padat internet a já jsem se k co-opu již nevrátil :( To samozřejmě hodlám v nejbližší době napravit :)
  • trolo
    mna by len zaujimalo ako to valve robi ze urobi hru a nova cena je cca 29€ tusim(u portal 2 alebo podobne bola cena u novej hry). a predava sa to jak brambory... v akcii za 5€ sa to predava jak brambory... hmmmm cim to asi je kurv4. masivma marketingova kampan? nope
    kvalitna hra? asi....
    • smejki
      můžeme třeba uvažpvat nad tím, že valve asi samo sobě neplatí poplatek za vystavení položky na steamu. no a jinak to taky mají v hlavě srovnané.
    • Ellendway
      Kdyby se další AAA tituly prodávali za 29€, tak není problém. Valve ví, že má dost peněz i bez svých her.
    • splash
      Taky je to tím že to na steame nemáš krabicovku, ale jinak Valve palec nahoru.
    • Veskoslav
      Co třeba tím, že je to kvalitní titul?
      • trolo
        cpt. obvious
        precitaj si moj post este raz
  • Amylee.Anderson
    To bylo, dá se říct, bez debat.
  • Ine ako Portal 2 som samozrejme ani necakal, pre mna osobne je to aj hra roku 2011, ale Trine 2 ma u mna specialne miestecko. ;) (inac odporucam redakcii, aby taketo diskusne obmedzenia dala vo vsetkych ostatnych clankoch typu Best of 2011, lepsie sa to cita. *4* )
  • Tak jo, v koutku duše jsem hrozně doufal v Trine, ale stejně jsem počítal s Portalem, takže vlastně není problém. Kromě těch volů co tu píšou furt se Skyrimem, hahaha. *7*
    • Já nejsem vůl.Btw ty si přišel na to jak to ty udatní koníci,plní elánu,běžící vstříc dobrodružství dělají,že vylezou na horu se sklonem asi osumdesát stupňů?Řekl bych že nikdo(já myslim že jsem jako první přišel se smysluplným vysvětlením-augmentace) na to ještě se 100% jistotou nepřišel a ani nepříde=logický problém 21.století=zaslouží si nějakou cenu
      • Ale dobrý zas. *7*
  • smejki
    po zásluze
  • Portal 2 je jako by vás na noc zavřeli omylem v oblíbené hospodě nebo hrnec svíčkové, který sahá až ke stropu, snad ani lízat Pipu a Sopu není tak dobrý jako P2. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit