Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tak tady asi žádné překvapení ...
  • Jezis Marja to je zase diskuze... Martin mi k logickym hram jako patron sedi. A na trune logickych her sedi taky ta spravna. Takze do pohody.
  • Za sebe doplním nezávislou hru SpaceChem http://spacechemthegame.com/
  • rancor1223
    Tak tato kategorie yla celkem jasna a ani já bych vítěze neurčil Jinak. Portal 2 si za ten humor a notnou dávku zábavy rostě cenu zaslouží. A Trine 2 v co-opu je také výborná zábava, jen to chce ty 3 kamarády. *1*
  • GlaDOS
    Trine 2 je plošinovka jako vyšitá a do té kategorie měla patřit a vyhrát tam. Já jsem snad v logických hrách žádného jiného vítěze ani nečekal. U mě je Portal 2 celkově hra roku. Takhle moc mě už dlouho žádná hra neoslovila. Jediná věc, ke které bych měl připomínku byla kvalita českých titulků. Moc práce si s tím překladatelé nedali. Hodně detailů zabili a nelíbilo se mi, že GLaDOS Chell tykala. Ty titulky by si zasloužily ještě jednou projít a doladit detaily.
  • Veskoslav
    Ale jo soulasím. Sice mám dilema mezi Portal 2 a Trine 2, ale Portal 2 nakonec vítězí. Ale myslím si, že oběhry jsou skvělé a každá nabídne něco jiného:)
  • Snad nic jiného to ani být nemohlo. Parádní pařba je to a coop ještě lepší :) Už aby bylo další DLC a další mapky.
  • JohnyTheZik
    I pres vsechny zminene duvody bych stejne radsi From Dust radil mezi strategie a vedle Portalu 2 nebo Trine 2 jde videt rozdil, kazdopadne Portal 2 je skvela hra, tak uvidime, s cim se vytasej priste)
  • Wlad
    ktora hra vyhrala minuly rok?
    • prestigo88
      Minulý rok taková kategorie nebyla.
      • Wlad
        lebo som rozmyslal ci Braid alebo World of Goo
        • Tam, kde tuhle kategorii měli, vyhrávalo loni například Limbo.
          • Případně Puzzle Agent. Jinak za 2010 stál za zmínku ještě Layton nebo Super Scribblenauts. Akorát to byla pokračování, takže nic nového.
        • World of Goo i Braid jsou 2008.
          • Wlad
            tak som opozdeny no :D
  • DarkHawk
    Mě Portal 2 moc nechytl. Dostal sem se ke Glados.. už sem říkal, že si sejmu a bude game over. A ono to ještě pokračovalo. *1* s dobráka najednou zaporák Whitley atd.. Nebudu to dávat jen z principu, že to je od Valve. Za to Q.U.B.E. vypadá zajímavějí.
    • Tys byl vždycky divnej.
    • Jazz
      Jo, strašně zajimavá, kterou dohraješ do jedné hodiny...
      • DarkHawk
        Ty si zase uplně jiný level. Nehrej pořád ty dema.
        • Jazz
          Máš pravdu, demo jsem dohrál do 5 minut. *1*
    • Mozem vediet, to si prestal hrat, len pretoze sa ti nepacil storyline? Ak sa ti nepaci, co musim povedat pozaduje velku davku ignorancie (bez urazky), tak aj tak mas na tanieri skvelu logicku hru s vybornymi puzzlami.
      • DarkHawk
        A co chceš slyšet? Prostě mě to přestalo bavit a ani ten příbeh mi nepřišel až tak užásný.
        Valve by se mohlo vrátit do starých koleji a dělat zase pořádné akční hry. Hal-Life 3 asi nebude. Ale jsou to talentovaní vyvojáři, mohli by udělat nějakéou novou akční sci-fi hru se zbrusunovým hrdinou.
        • No, vela by si nechcel. To nejde len tak, ze si povies ze chces novu Sci-fi hru, ktora ludi zaujme... Ved ani Portal nie je od Valve samotneho, ale od jeho malej divizie, ktorej sa postastilo zaujat ludi a Valve tento napad dotiahol do naprostej dokonalosti.
          • DarkHawk
            S tou dokonalosti to zase nepřeháněj:) jak pro koho.
            A rozhodně nejsem sám, kdo by chtěl od Valve zase nějaký titul, Který by byl kvalitami na urovni Hal-life. A to by rozhodně zaujalo. *3*
            Když nebudu počítat teda ten Portal. Tak v posledních letech žádnou dobrou příběhovou singleplayerovou hru nevydali. Jenom left for deady, team fortessy a podobné multiplayerovky.
            • Valve su zdrzanlivi, pretoze si nechcu pokazit povest nejakym srackovym titulom, ktory by vydali pod naporom ludi, ktori len a len chcu nejaku novu hru od Valve. Radsej si pockaju na nejaky skvely napad, ale povedal by som, ze ho uz davno maju, len cakaju na vhodnu chvilu, kedy ho prezentovat, a nam neostava nic ine, len ako vzdy, byt trpezlivi. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit