Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už tu bylo několikrát zmíněno, Limbo je z roku 2010 a Trine bylo v žebříčku logickejch her.
  • To je fakt.
  • jobanek33
    Chtěl bych se zeptat jestli bude i Best of 2011: simulátor
  • Vymazlenejsi nez Uncharted, Rage a dalsi? Tak to to musi byt ale sakra spatne hry.
  • Podle mě zde jednoznačně zvítězil Kirby: Return to dreamland
  • posila
    Ja vim, ze na PC to vyslo teprve pred par mesici a chapu, ze to mohlo uzivatele MP zmast. Proto jsem to jen tak suse oznamil.
  • jak na ktere platforme :-)
  • Souhlas, ja sice plosinovky moc nehraju a neumim to srovnat, ale zrovna outland me letos zaujal a libil se mi, a taky limbo a trine. A ani jedna z nich nebyla ve vyberu.
  • Nukige moc nemusim a je škoda že se překládaj hlavně hry kde se o příběhu ani nedá mluvit.
  • *1* Milion lidí má milion zájmů.
    Tady na tiscali tohle platí jak kdy a jen podle toho jak se jim to zrovna hodí .
    Kdybys tohle např. napsal u skyrimu tak máš totiž hned 30+ :D
  • Pokud vím tak Poláček má s hrama tohodle typu velkou zkušenost...
  • Ringwraith
    A já nějaký směr určuju?

    Víš, říkám si, že to nemá smysl.

    Hrajte si těch pár FPS, ten jeden Skyrimek, to dvoubarevný LIMBO a já si budu v klídku dělat svoje věcičky. A bude klídek.

    Na Games.cz totiž komunita psychicky neunese, když někdo vyčnívá...

    A tím ti přeji Ádieu.
  • Whisp
    Mne v nomináciách chýba Outland, pre mňa jednoznačne naj plošinovka roku 2011.

    http://www.youtube.com/watch?v=Bcc949DAWPI
  • Neříkám že každý hned musí být osvícenec.. Jsem docela liberální. Nebo si to aspoň osobně myslím... Ale tohle?! S toho tak blbost fakt úplně vyzařuje... Jinak to přijímám. Ale doopravdy tě nepovažuji za nějakého směrodatného člověka *4*
  • You are so fail man!
  • Ringwraith
    Milion lidí má milion zájmů.

    Přímo chápat to nemusíš, ale přijmout by jsi to měl.
  • Ringwraith
    Promiň kamaráde, ale jednu věc mi vysvětli... Jimei tady nahodí rádoby vtipnou hlášku a já mu vážně odpovím.

    Tak kde je v tom můj trolling? Ne, vážně mi to vysvětli... kde je?

    Aha, chápu. Někdo napíše něco, co se ti nelíbí a tím pádem je to automaticky troll. Jasný, tak to teďka vlastně funguje.

    A ty jsi jen rádoby vtipnej demagog, kterej viděl šanci se obout do někoho nepopulárního, aby získal pluska od podobných uzkoprsých tunelomyšlenkářů.

    Trolling je, když si dělám srandu z SWTOR, tohle byla vážná odpověď.
  • posila
    Limbo je rocnik 2010.
  • Indie hry taky nejsou herni zanr.
  • Trine museli dát mezi logické hry, jelikož na Limbo zapomněli a chybělo jim tam jedno volné místo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit