Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jesusek
    A Limbo nic?
    • nic, vyšlo už v roce 2010 na konzolích (nebo jen jedné konzoli?, nwm)
      • jesusek
        To dost. Hrál jsem to letos na PC a vůbec jsem si to neuvědomil. *1*
        • Jo, taky jsem to letos hrál...klobouk dolů před grafiky a designéry tohoto skvostu. Třeba taký Rochard jsem chviličku hrál...naprosto strohé a i to postupování vpřed se mi zdálo až moc mechanické, bez skutečně zapamatování hodného nápadu.
          • Ringwraith
            LIMBO má jednu chybu.

            Až příliš sází na jednu kartu. Tedy na černobílé stíny jako zpracování.

            Jo, tentokrát to vyšlo.

            Ale tak mě napadá, že spoustě lidem se to líbilo jen proto, že na ně ze všech stran všichni naléhali, že se jim to líbit má.

            A LIMBO je hlavně pro mě ten hlavní bod zvratu, kdy indie hry už nejsou "hipster", ale prostej mainstream. Anebo spíše je nově mainstream být "hipster".
            • Ringwraith
              Tak sorry.

              Pro mě je LIMBO jako balíček karet, ale když s ním chceš hrát, tak zjistíš, že to všechno jsou piková esa. A na to se dobře čučí, ale hraje se s tím blbě.

              A Amnesia jo, ta taky. Ale LIMBO potom přispělo.
            • ale hovno, Limbo je fajn hra, žádný kecy o hipster/mainstream, tu hranici prolomila Amnesia..
          • Rochard je fajn. Pokud jsi hrál úplnej začátek, kde nemáš žádný schopnosti, tak to mohlo vypadat stroze, ale pak přijdou celkem zajímavý hrátky s gravitací, různými typy elektrickejch bariér apod. Není to těžká hra a zákysy nehrozí, ale zábavnost si to drží až do konce. Navíc to na tom unity3d enginu vypadá prostě skvěle.
  • Jimei
    můžeme očekávat Best of 2011: Nejlepší hentai hra ? *6*
    • Pokud vím tak Poláček má s hrama tohodle typu velkou zkušenost...
    • Ringwraith
      To by byla značně zbytečná kategorie.

      Vítěz je předem jasný, je to 美少女万華鏡. Tak kvalitní kresba v nukige už dlouho nebyla. A videa v 720p taky pomůžou.

      Jen pro úplnost uvádím popisku pro nukige:
      This tag is for games that put the sexual content first, the story and character development second.
      • Nukige moc nemusim a je škoda že se překládaj hlavně hry kde se o příběhu ani nedá mluvit.
      • Enclaw
        Bože, ti ostatní Trollové jsou směšní, ale tenhle novej je jen otravnej...
        • Ringwraith
          Promiň kamaráde, ale jednu věc mi vysvětli... Jimei tady nahodí rádoby vtipnou hlášku a já mu vážně odpovím.

          Tak kde je v tom můj trolling? Ne, vážně mi to vysvětli... kde je?

          Aha, chápu. Někdo napíše něco, co se ti nelíbí a tím pádem je to automaticky troll. Jasný, tak to teďka vlastně funguje.

          A ty jsi jen rádoby vtipnej demagog, kterej viděl šanci se obout do někoho nepopulárního, aby získal pluska od podobných uzkoprsých tunelomyšlenkářů.

          Trolling je, když si dělám srandu z SWTOR, tohle byla vážná odpověď.
        • Ty voe já spíš nechápu že na takový kokotiny dokáže dospělí člověk čučet...
          • Ringwraith
            Milion lidí má milion zájmů.

            Přímo chápat to nemusíš, ale přijmout by jsi to měl.
            • *1* Milion lidí má milion zájmů.
              Tady na tiscali tohle platí jak kdy a jen podle toho jak se jim to zrovna hodí .
              Kdybys tohle např. napsal u skyrimu tak máš totiž hned 30+ :D
            • Ringwraith
              A já nějaký směr určuju?

              Víš, říkám si, že to nemá smysl.

              Hrajte si těch pár FPS, ten jeden Skyrimek, to dvoubarevný LIMBO a já si budu v klídku dělat svoje věcičky. A bude klídek.

              Na Games.cz totiž komunita psychicky neunese, když někdo vyčnívá...

              A tím ti přeji Ádieu.
            • Neříkám že každý hned musí být osvícenec.. Jsem docela liberální. Nebo si to aspoň osobně myslím... Ale tohle?! S toho tak blbost fakt úplně vyzařuje... Jinak to přijímám. Ale doopravdy tě nepovažuji za nějakého směrodatného člověka *4*
    • Jasně, ale CELÁ redakce se musí shodnout na vítězi, takže by ji měli i posuzovat dohromady. Kritérium je jasné...omg, je jasné, tak ho tu nebudu psát, vy puběrťíci nedospělí! *16*
    • rofl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit