Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak..teď tu RPG kategorii prosím nemůžu se dočkat flamu na téma: Jaktože vyhrál Skyrim.?!
    • hh uz to zacalo hned tady:)mno tesim se
    • Veskoslav
      Blbost. Vyhraje Zaklínač 2. Lepší příběh, lepší grafika, lepší AI, nekonzoloidní zmrvené menu a ovládání hry:)A to tvrdím přesto, že hraji Skyrim, který považuji za nadprůměrné RPG. Ale ZAklínač za mnohem menší peníze na vývoj dané hry nabízí mnohem více z žánru RPG.
      • sranda by byla, kdyby to vyhral ten dark soul ( nebo jak se to jmenovalo) a ted vsichni ti trolove a pc hraci co se tesej na flame, by k tomu nemohli mit nejake radobyfundovane pripominky, protoze to neznaji *1* a druhe misto se neuvadi, takze by nikdo nevedel jestli zaklinac predbehl deuse *2*
        • Veskoslav
          Já Dark Soul znám a hrál jsem, ale nepovažuji ho za naprostého favorita:)Něco té hře chybí, což nechybí an Skyrimu a ani Zaklínači.
      • zaklinac nemuze vyhrat kdyz dostal 9 a deusex a skyrim ma 10. to by redakce strilela do vlastnich rad.
        Pro me je hra roku skyrim, i presto velke mnozstvi pripominek co bych k ni mel, druhy je portal 2 - ta kratka hraci doba se odpustit neda..
        • Recenze jsou názory konkrétních recenentů, Zaklínač klidně může vyhrát taky..
    • Zaklínač 2... A ať mi netvrdí, že ne !!! *4*
      • DarkHawk
        ne
        • DarkHawk
          Ne ty vaši Zaklínači a Skyrimové opravdu ne. *2* Dostane to Dark Souls.
          • to je sice mozne ale ne kazdy mel moznost zahrat si. Takze nemuzu hodnotit, ale co se tyka PC tak Zaklinac by si to opravdu zaslouzil. Takhle me zadne rpg nevtahlo do deje. A to hraju hry asi 16 let.
    • Já teda vůbec... Ty co to prostě baví tak většina nemají tendenci to pořád komentovat, na rozdíl od těch co s tou hrou nějaký problém mají... BTW A je zajímavý že to jsou většinou hateři kdo pořád vytvářejí rozruch kolem nenáviděné věci... Kam si se dostal ten 16tiletý popový zpěvák (jehož jméno mi vypadlo) kdyby se pořád všude neomílal dokola... Já myslím že by tak známý nebyl...
      • Justin Bieber? A jeho kámojda Rebecca Black... *5*
    • Taky se na to už bedlivě připravuju! Jen doufám, že ke mně budou redaktoři ohleduplní a nedají mi doživotní BAN hned po prvním příspěvku... *5*
      • Komu fandis trolle?
        • Těžko říct, jestli někomu vyloženě fandím... Ale pokud beru v potaz potenciální vítěze, asi bych to dal Zaklínači 2, který podle mě nabídl přesně to, co avizoval, že nabídne. Líbí se mi taky, že to bylo v odlišném stylu než jednička... Prostě zajímavá hra, která by mi jako vítěz vůbec nevadila, přestože fanoušek série nejsem. Ale fakt je, že mi chybí nějaké "realistické" RPG v tom slova smyslu, že bych nebyl ultraborec, co spasí celý svět, ale normální týpek, co se octne v cizí zemi a jeho cílem bude jednoduše se integrovat skrze normální, lidské questy a vztahy s ostatními postavami či NPC. Prostě ne Mass Effect, ne Skyrim, ne Assassins' Creed a ne Deus Ex like... *4*

          Jo a speciální cenu bych dal Xenoblade Chronicles za to, že ji byl Honza Vitík schopen dohrát a recenzi asi po měsíci peskování od pana Poláčka dopsat, aby mohla být slavnostně vydána (přestože teda stála za kulové, to už radši nerozvádím). *5*

          Disclaimer pro hatery: Ano, Skyrim jsem hrál a to dokonce ve dvou rundách...
  • aaaa kdy bude konecte to Best of - RPG??? Uz se tesim na ty Zaklinace II, Skyrimi atd ;) Jinak Fifa 12 sla opravdu o 100% nahoru.
  • Umaroth
    sporovní hry jsou mimo mě, ale kámoš co je hraje si nemůže novou fifu vynachválit, takže na tom asi neco bude...
  • A kde je MLB 2k11 nebo MLB 2011: The show? :D
  • Inquisitor
    Pro mě je to jasně Football Manager 2012. A to i jako hra roku.
  • Po Capture the Flag (škoda že neni capture the servo-skull) samozřejmě Space Marine, to sou neuvěřitelný závody...
  • Ryba9
    Surprise?
  • Tak nevím, ale FIFu jsem přestal po pár dnech hrát. Proč? Hraju pouze manažerský mód a ten je ve FIFě úplně na hov.o :). Po pár sezonách se z týmu jako Arsenal stane tým na úrovni Sparty nebo Slávie, protože šikovná AI prodá pomalu celou základní sestavu a není schopná přivést adekvátní náhrady. Navíc tady ani tak nějak nefunguje rozpočet klubu, resp. nejde jít do mínusu, protože člověk vůbec nemusí brát ohledy na platy hráčů atp. Takže jsem nakonec skončil u Peska, kde jsou krom vyhrávání zápasů a kupování/prodávání hráčů i jiné manažerské povinnosti.
  • Nevím, jestli zrovna FIFA 12 je takový zázrak, aby si zasloužila vyhrát mezi všemi ostatními sportovními hrami tohoto roku...

    Je to v mnoha ohledech skok kupředu především pro PCčkáře, zvláště Be a Goalkeeper je možnost, na kterou čekám už dobrých deset let. Avšak celkově se mi zdá, že loňský ročník toho nabídl více. Herně si nemůžu úplně zvyknout na to, že pomalu každý zápas vypadá, jako by hrála Barcelona proti Barceloně, a například taková střelba se mi líbila rozhodně více loni (nehledě na celkově nerealistické původní nastavení AI, kdy je nutné s páčkami trochu pohýbat, aby se hrálo alespoň trochu jako v reálu). Brankáři jsou ve svých schopnostech silně nadhodnocení, grafika mi připadá taktéž krapet horší... Ale zase na druhou stranu přihrávky a centry byly určitě vylepšeny, s míčem se dá slušně rotovat a tedy to vypadá nejen pohledně, ale může to i velmi pomoci k výhře.

    Jo a hráči se hýbou méně realisticky než koně ve Skyrimu, takže i proto jsem docela zklamaný. *5*
    • No teda trollíku... Ty jsi mě potěšil ! *4* S tvým příspěvkem nemůžu jinak než souhlasit. A musím podotknout, že trefná připomínka na konci mě pořádně rozesmála *1* Jen tak dál! *14*
    • Hral jsem demo a vážne jsem uvažoval o koupi plné verze, ale totálně mě odradilo možnosti nastavení grafiky a přiřazování kláves, jak je na tom plná verze?
      • Nastavení grafiky je v podstatě stejné jako loni (jednoduché, ale účelné) s tím rozdílem, že hra je nejspíš lépe optimalizovaná, protože jsem na několika počítačích a noteboocích pozoroval se stejným grafickým nastavením daleko lepší plynulost... No, ale zase je pravda, že grafika se mi loni prostě líbila víc (tím myslím jen na pohled, nejsem expert).

        Co se ovládání týče, nastavení klávesnice možné je... Je sice lehce zmatené (nepřehledné, takže je nutné si např. někde na internetu zjistit, co které tlačítko na gamepadu znamená, abys věděl, jak si to napamovat vzhledem ke své klávesnici), ale jde to a to přímo ve hře.

        Důrazně však doporučuju koupit si nějaký gamepad, nejlépe ten xboxový pro PC... Dá se to hrát i bez toho, ale určitě to není ideální.
        • Dík
        • PreidaQ
          Koukám, že i zaběhlý troll v diskuzi o jedné z jeho oblíbených her dokáže zradit své krédo a napsat smysluplný nikohoneurážející příspěvek.

          Prostě jsem si nemohl nerýpnout *7*.
  • Zatim jsem nehral nic, ale na Steam uctu se mi povaluje nove zakoupene NBA 2K12 a co jsem zatim videl, hodne mu verim. Otazka je, kdy se k nemu dostanu. Mozna koncem ledna? Ted jsem znovurozehral Alpha Protocol a nestacim se divit. Ta hra se ovlada na gamepadu stejne blbe jako na klavesnici. Takhle zadupat potencial hry do zeme chce opravdu talent. *10*
    • NBA 2K12 trosku zklamali, vydali to docela zabugovane, vloni jsem hral online ligu a na patch jsme cekali skoro pul roku, ve 12ce se online neda hrat vubec..
      takze letosni liga jede na 11ce i kdyz jsme meli jet na 12ce, bohuzel. zatim jsem neporidil
      dokonce museli prodlouzit servery pro 11, i kdyz je planovali vypnout nekdy v listopadu myslim. no docela to zmrsili.
      ale jinak offline je pry trosku dale, ale kluci rikali, ze ne zas tak, jak by cekali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit