Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Za hranicemi nominační pětky zůstal třetí Dirt, protože jsme nakonec dali přednost statečnějšímu Test Drive Unlimited 2"

    A jak se pozná že je TDU 2 statečnější? Statečnost her to je nějaké nové kriterium podle kterého se budou také hodnotit?
  • Takova komedie, Dirt 3 neni ani v nominacich ale hlavne, ze je tam TDU2 takova parodie na zavodni hru. *11*
    • Protože je statečnejší :D jak vesele uvádí autor článku :))

      Ale jinak na to mám stejný názor :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=0vVIiKp6xMs

    a závodní hrou všech dob se stává...whacky wheels!
    • Jimei
      na to si ješte pamatuju :D stávalo se jenom mě že panda byla vždycky poslední ?:D
    • lepší grafika než NFS:the run a hratelnost taky úplně jinde :)
    • rancor1223
      Na ty si pamatuju! Ty byly luxusní *1*
  • Hmm... Až na Minecraft to zatím vyhrávají samé only-xbox tituly *1*
    • jindra.veliky
      holt nam novinari trochu pozapadeli ale to bude tim pridanim do metacritics *4*
      • to bude tim ze na pc nevysla hra ktera by si pred forzou nemusela citit trapne
        • To, že takovou neznáš, nebo ji z pricipu ignoruješ a zatracuješ, ještě neznamená, že ve skutečnosti takových her na PC není hned několik.
  • ten "troll" je čím dál větší retar*, měl jsi přestat v nejlepším (čili na samotnym začátku)..
  • tohle bylo jasny,letos bez konkurence
  • Dobře, že v nominacích nebyl NFS: The Run.
  • GRID je porad kral. bohuzel.
    • grid? kral ceho... odpadu?

      co treba pockat na neco zajimavejsiho? rFactor2? GTR3? Assetto Corsa? :o
  • No dát do nominace test drive místo dirt to mi přijde docela jako špatné rozhodnutí ! vždyt test drive je hroznej odpad (sims s jízdou).Jízdní model je příšernej .Ale musím vás pochválit že vyhrála forza 4 :-) tahle hra je prostě klenot.
  • Urug
    Nejlepší závodní hra roku je jednoznačně Nitronic Rush
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vNuSvuzPL10
    • Hmm dizajn to ma zajimavy,,,
    • wow to je teda pecka .. dík moc za TIP *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit