Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakym zpusobem se mezi nominovany dostal Mega Fail roku jako TDU2? To snad nemyslite vazne...To rovnou Nominujte i L.A noir do tyhle kategorie,tam se taky da jezdit z bodu a do bodu b ale zadnej prozitek z toho clovek nema...A forza je dobra,jen si myslim ze je to spis Forza 3.5 nez novy,plnohodnotny dil.
  • jindra.veliky
    za me jako pc hrace test drive unlimited 2 *3*
    • :D :D :D :D jo pro takový lidi jako seš ty je ta hra určená *3*
    • Ataker
      proč vůbec píšeš ty vole ?
  • Trol.diskuzni
    Jaktože to nevyhrál Skyrim? *16*

    Na tamější "Šemíky", nebojácně se brodící divokými řekami, bez ostychu překonávající zledovatělá skaliska v odvážných nadmořských výškách položených srázů a příležitostně létající napříč krajinou po sesednutí a podobných kratochvílích, je přece radost pohledět! *14* *14* *14*
    • Ataker
      Ty jsi marný a to ani nejsi člověk :)
    • Trolečku nezlob, nebo ti naplacam !!! *1* *2*
      • Trol.diskuzni
        A další chůva, to je hrůza... *5*
  • Jimei
    a kde je Nýýýd fór spýýd de ran ?
    • smejki
      nevím proč, ale právě mě napadlo Need for Speed: The Rum O_o
  • cha, dalsi xbox only hra, byste meli prejit na xgames.cz :-) *5*
    • poslouchej se, redakce nemuze zato ze ta hra je jenom na xku, to neznamena ze to neni nej zavodni hra !!!
    • Trol.diskuzni
      MCgames.cz

      = MetaCriticsGuAranteedMESsiahs.CashZone *5*
      • jesusek
        Jak dlouho jsi to vymýšlel? A když máš takový názor, jako že games.cz tě zřejmě irituje, proč sem teda chodíš. Jenom si zatrollit? *7*
        • Trol.diskuzni
          Vymýšlel jsem to asi 25 vteřin včetně napsání, zase tak převratná myšlenka v tom obsažena není. abych se s tím páral celé dny... *5*
          • Trol.diskuzni
            No jo, Amaroun, to je taková moje místní chůva... *5*
          • games.cz tě zřejmě irituje, proč sem teda chodíš. Jenom si zatrollit?
            • Jen pro vysvětlenou: Jako osoba anonymní je to místní blázen. Psychicky narušený člověk neschopný normální komunikace, jenž má tendenci sem psát s intervalem nepřekračujících 5 minut. Při těch velice vzácnejch příležitostech, když k němu chceš bejt fakticky super uctivej, tak za těch vyjímečnejch okolností mu můžeš říkat kret..ne
            • jesusek
              Odpověď na svou otázku jsem dostal. *4*
            • Tak to jo *5*
            • Trol.diskuzni
              Jen ať se zeptá znova... Nedal pod stromek grafický kalkulátor, jak jsem si přál, a proto ani já Jesuskovi nedám, co žádá. *5*
            • Ptal se kolega předemnou já to jen opkoval. *5*
            • Trol.diskuzni
              Proto, aby se mě měl Leoš Marez na co ptát. *5*
  • tO JE TRAPNY, JEDINA ZAVODNI HRA KTERA ME LONI ZAUJALA BYL dIRT 3 A VY JI SEM ANI NEDATE, FUJ, STYDTE SE.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • Pan_Klobouk
    S vyberem se asi da souhlasit (snad jen ten Dirt 3 chybi), celkove ale vypada zavodni rok 2011 docela chude?

    Forza 3.5, patch k F1 2011, vetsi DLC pro Shift 1, Ibiza a The Sims DLC pro TDU1... vycniva snad jen ten Driver, ten prekvapil, docela cerny kun mezi vsemi temi datadisky. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit