Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Zase naštvaný, to děláte schválně:-D V téhle kategorii jsem hrál všechny a všechny i dohrál, ale že by zrovna Jourey byla tou nejlepší:)Ale co člověk se nemusí shodnout:)

    Osobně bych volil Botaniculu, protože jsem se u ho smál tak, jak už dlouho u žádné hry. A to zpracování:)
    • Počkat, u Botanicula se člověk potěší, usměje nad roztomilostí, popřemýšlí, ale že by jsem se měl člověk zasmát? Nahoď. Jinak za mne by to z výběru vyhrál Thel Walking Dead, člověk se fakt dojmul. :)
  • Já osobně bych vybral The Walking Dead, ale názor je názor, a budu jej respektovat.
    • Trisska
      Jasný, podle mě to ta Journey vyhrála spíše z povinnosti, aby si obhájili to vysoký hodnocení...
      • Zahraj si to kotě, třeba změníš nazor
      • GlaDOS
        Samozřejmě. Za všem je obrovská konspirace redaktorů.
        • eeeee
          Ja bych redakci za trest naparil hrat cely rok 2013 vyhradne neinteraktivni "hry" tohoto typu. Ono by je to preslo, vyzdvihovat takove hlouposti :-).
  • MickTheMage
    Co este dnes chapeme ako adventuru a co nie, ze... V kazdom pripade, ja by som best of-ku dal asi The Dark Eye: Chains of Satinav. A mozno aj preto, ze som Journey, ani Walking Dead nehral. Teda, hlavne ten Journey ma stale laka, vsetci ho snad vychvaluju. Tak jedneho dna, raz urcite skusim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit